Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj2
wczoraj22
tydzień2
miesiąc493
wszystkie325835

Gościmy

Start arrow Klasyfikacje 2014/2015 arrow II WTK Seniorów
II WTK Seniorów 14/15 Drukuj

 

       

II WTK Seniorów 2014/15

 
 

30.11.2014 Sępólno Krajeńskie

         
             

L.p

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

II

 

1.

Kulpa

Konrad

KST Energa-Manekin Toruń

94

90

awans do II Grand Prix

2.

Woskowicz

Marcin

KST Energa-Manekin Toruń

94

85

awans do II Grand Prix

3.

Pietryka

Grzegorz

Olimpia Grudziądz

83

81

 

4.

Nadolski

Łukasz

Gwiazda Bydgoszcz

93

77

 

5-6

Lisowski

Daniel

UKS TOP Solec Kuj.

94

73

 

 

Maćkowiak

Wojciech

Olimpia Grudziądz

82

73

 

7-8

Węderlich

Damian

KST Energa-Manekin Toruń

98

69

 

 

Gronowski

Wojciech

LUKS Chełmno

98

69

 

9.

Leszczyński

Krzysztof

Gwiazda Bydgoszcz

83

65

 

10.

Kurtyka

Tomasz

Piast Kruszwica

95

63

 

11.

Woskowicz

Mateusz

LUKS Chełmno

92

61

 

12.

Rybak

Maciej

Gwiazda Bydgoszcz

83

59

 

13-16

Łukaszewski

Krystian

Piast Kruszwica

87

53

 

 

Lica

Marcin

Krajna Sępólno

78

53

 

 

Piotrowski

Paweł

KST Energa-Manekin Toruń

96

53

 

 

Makowski

Kacper

KST Energa-Manekin Toruń

98

53

 

17-24

Piotrowski

Krzysztof

KST Energa-Manekin Toruń

69

40

 

 

Bończak

Grzegorz

Piast Kruszwica

76

40

 

 

Strychalski

Filip

LUKS Chełmno

98

40

 

 

Maruszak

Piotr

KST Energa-Manekin Toruń

95

40

 

 

Wieczerzak

Jacek

Piast Kruszwica

66

40

 

 

Piotrowski

Mikołaj

Gwiazda Bydgoszcz

98

40

 

 

Chojnicki

Marcin

LZS Jastrzębie

80

40

 

 

Jarocki

Łukasz

KST Energa-Manekin Toruń

96

40

 

25-32

Jackowiak

Karol

Gwiazda Bydgoszcz

0

25

 

 

Zawadziński

Paweł

LUKS Chełmno

98

25

 

 

Maciaszek

Piotr

Krajna Sępólno

93

25

 

 

Modliborski

Tomasz

Olimpia Grudziądz

97

25

 

 

Olszewski

Marcin

Emdek Bydgoszcz

1

25

 

 

Thomas

Jacek

Krajna Sępólno

0

25

 

 

Wiśniewski

Rafał

KST Energa-Manekin Toruń

93

25

 

 

Majewski

Tomasz

Piast Kruszwica

68

25

 

33-48

Przybyłka

Wiktor

Krajna Sępólno

95

17

 

 

Masiak

Tomasz

Krajna Sępólno

88

17

 

 

Szopiński

Bartosz

Gwiazda Bukowiec

98

17

 

 

Mizera

Dawid

Piast Kruszwica

89

17

 

 

Adamczyk

Paweł

Olimpia Grudziądz

95

17

 

 

Licznerski

Adam

Gwiazda Bukowiec

57

17

 

 

Kruczek

Damian

Olimpia Grudziądz

96

17

 

 

Ślusarek

Jakub

Piast Kruszwica

99

17

 

 

Majchrzak

Michał

Gwiazda Bydgoszcz

99

17

 

 

Czysz

Łukasz

Emdek Bydgoszcz

96

17

 

 

Golimowski

Tomasz

KWTS Gwiazda Bukowiec

92

17

 

 

Lemański

Stanisław

Krajna Sępólno

3

17

 

 

Byczkowski

Michał

Emdek Bydgoszcz

98

17

 

 

Jezierski

Norbert

LUKS Chełmno

92

17

 

 

Majewski

Mateusz

Piast Kruszwica

90

17

 

49-52

Winowiecki

Przemysław

Krajna Sępólno

0

15

 

 

Garlik

Piotr

Piast Kruszwica

0

15

 

 

Dolecki

Dariusz

Piast Kruszwica

83

15

 

 

Kawczyński

Miłosz

Piast Kruszwica

0

15

 

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA