Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj10
wczoraj24
tydzień100
miesiąc434
wszystkie325776

Gościmy

Start arrow Klasyfikacje 2014/2015 arrow II WTK Juniorów
II WTK Juniorów 14/15 Drukuj

 

       

II WTK Juniorów 2014/15

 
 

23.11.2014 Gniewkowo

         
             

L.p

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

II

 

1.

Piotrowski

Mikołaj

Gwiazda Bydgoszcz

1998

70

awans do II Grand Prix

2.

Makowski

Kacper

KST Energa- Manekin Toruń

1998

66

awans do II Grand Prix

3.

Gronowski

Wojciech

LUKS Chełmno

1998

62

 

4.

Olszewski

Marcin

Emdek Bydgoszcz

2001

59

 

5-6

Byczkowski

Michał

Emdek Bydgoszcz

1998

56

 

 

Strychalski

Filip

LUKS Chełmno

1998

56

 

7-8

Wiśniewski

Łukasz

Kusy Laskowice

1997

52

 

 

Maruszak

Jakub

KST Energa- Manekin Toruń

2002

52

 

9.

Majchrzak

Michał

Gwiazda Bydgoszcz

1999

50

 

10.

Zawadziński

Paweł

LUKS Chełmno

1998

48

 

11-12

Jarząbkowski

Paweł

KST Energa- Manekin Toruń

2002

45

 

 

Malicki

Tomasz

Olimpia Grudziądz

2000

45

 

13-16

Behrendt

Karol

Olimpia Grudziądz

2000

39

 

 

Thomas

Jacek

Krajna Sępólno

2000

39

 

 

Glica

Rafał

UKS TOP Solec Kuj.

2001

39

 

 

Jaszewski

Paweł

Piast Łasin

1999

39

 

17-24

Modliborski

Tomasz

Olimpia Grudziądz

1997

28

 

 

Jackowiak

Karol

Gwiazda Bydgoszcz

2000

28

 

 

Repke

Mateusz

Emdek Bydgoszcz

2001

28

 

 

Ufnal

Mateusz

Gwiazda Bydgoszcz

1997

28

 

 

Mikulski

Radosław

Emdek Bydgoszcz

2001

28

 

 

Nowak

Patryk

Sokół Gniewkowo

1997

28

 

 

Marchlewski

Kacper

KST Energa- Manekin Toruń

2003

28

 

 

Rumiński

Hubert

Piast Łasin

2001

28

 

25-32

Konieczka

Jonatan

Kusy Laskowice

1998

16

 

 

Drzycimski

Karol

Kusy Laskowice

1999

16

 

 

Stypka

Filip

Gwiazda Bydgoszcz

2001

16

 

 

Hochel

Arkadiusz

Krajna Sępólno

2001

16

 

 

Świniarski

Mateusz

Arka Grążawy

1998

16

 

 

Wyżga

Damian

Olimpia Grudziądz

1999

16

 

 

Garlik

Piotr

Piast Kruszwica

2000

16

 

 

Opoczyński

Patryk

Tytan 65 Bydgoszcz

1998

16

 

33-48

Winowiecki

Przemysław

Krajna Sępólno

2000

10

 

 

Szynka

Jakub

Gwiazda Bydgoszcz

1999

10

 

 

Kalaczyński

Szymon

Gwiazda Bydgoszcz

1999

10

 

 

Woźniak

Bartłomiej

Start Lubraniec

2001

10

 

 

Bleja

Mikołaj

UKS TOP Solec Kuj.

2001

10

 

 

Morawski

Jakub

Start Lubraniec

2000

10

 

 

Malinowski

Mateusz

Sokół Gniewkowo

1998

10

 

 

Frosin

Mikołaj

Tytan 65 Bydgoszcz

1999

10

 

 

Matuszkiewicz

Mateusz

Start Lubraniec

2001

10

 

 

Górski

Arkadiusz

Arka Grążawy

1997

10

 

 

Ślusarek

Jakub

Piast Kruszwica

1999

10

 

 

Suchocki

Sebastian

Sokół Gniewkowo

2000

10

 

 

Kwaśnik

Michał

Sokół Gniewkowo

2003

10

 

 

Szynka

Bartosz

Gwiazda Bydgoszcz

2000

10

 

 

Lemański

Stanisław

Krajna Sępólno

2003

10

 

 

Angryk

Jakub

Arka Grążawy

2000

10

 

49-63

Miszczyk

Jakub

Sokół Gniewkowo

1999

8

 

 

Mrozik

Bartłomiej

Tytan 65 Bydgoszcz

1999

8

 

 

Dąbrowski

Antoni

LUKS Chełmno

2005

8

 

 

Prokop

Nikodem

Tytan 65 Bydgoszcz

1999

8

 

 

Cellmer

Artur

Arka Grążawy

2000

8

 

 

Kosiński

Bartosz

KST Energa- Manekin Toruń

2000

8

 

 

Cichoracki

Miłosz

KST Energa- Manekin Toruń

2001

8

 

 

Klarkowski

Krystian

KST Energa- Manekin Toruń

1999

8

 

 

Manikowski

Kamil

Piast Kruszwica

2004

8

 

 

Staszewski

Daniel

Start Lubraniec

2002

8

 

 

Kubiak

Marcin

Sokół Gniewkowo

2001

8

 

 

Nowakowski

Kacper

Start Lubraniec

2002

8

 

 

Zgliński

Antoni

KST Energa- Manekin Toruń

2004

8

 

 

Kawczyński

Miłosz

Piast Kruszwica

2000

8

 

 

Zakrzewski

Bartosz

Sokół Gniewkowo

2003

8

 

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA