Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj3
wczoraj23
tydzień3
miesiąc504
wszystkie323806

Gościmy

Start arrow Klasyfikacje 2014/2015 arrow Kadeci po II WTK
Kadeci po II WTK 14/15 Drukuj

 

       

                       

Kadeci po II WTK 2014/15

                       

Lp.

LIC. 14/15

NAZWISKO I IMIĘ

DATA UR

KLUB SPORTOWY

1WTK PKT

1GPP M-CE

1GPP PKT

2WTK PKT

2GPP M-CE

2GPP PKT


RANK
2GPP
PKT

1.

04611

OLSZEWSKI Marcin

2001-04-01

MKS EMDEK Bydgoszcz

 

41-48.

68


49-56.

64

132

2.

02674

MALICKI Tomasz

2000-02-11

ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz

49

 

 


33-40.

70

119

3.

04613

REPKE Mateusz

2001-01-09

MKS EMDEK Bydgoszcz

 

57-64.

60

52

 

 

112

4.

02735

RYBOWICZ Krystian

2000-08-02

LZS Jastrzębie

52

 

 

49

 

 

101

5.

02948

JACKOWIAK Karol

2000-01-09

KS GWIAZDA Bydgoszcz

54

 

 

45

 

 

99

6.

02667

BEHRENDT Karol

2000-08-10

ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz

42

 

 

54

 

 

96

7.

05717

GLICA Rafał

2001-10-16

UKS TOP Solec Kujawski

41

 

 

49

 

 

90

8.

02668

CIOŁKOWSKI Paweł

2002-11-20

ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz

49

 

 

41

 

 

90

9.

02678

SZYMAŃSKI Paweł

2000-03-16

ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz

45

 

 

38

 

 

83

10.

02943

STYPKA Filip

2001-10-06

KS GWIAZDA Bydgoszcz

24

 

 

42

 

 

66

11.

04612

MIKULSKI Radosław

2001-10-18

MKS EMDEK Bydgoszcz

33

 

 

33

 

 

66

12.

05180

RUMIŃSKI Hubert

2001-06-25

LKS PIAST Łasin

38

 

 

24

 

 

62

13.

02677

SIKORA Michał

2000-04-20

ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz

24

 

 

33

 

 

57

14.

03046

THOMAS Jacek

2000-07-01

MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie

38

 

 

13

 

 

51

15-16

02739

PRAJWOS Eryk

2000-11-02

LZS Jastrzębie

24

 

 

24

 

 

48

 

02679

TOBOLSKI Krzysztof

2000-07-17

ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz

24

 

 

24

 

 

48

17.

01991

KOPCZYK Dawid

2002-01-22

LUKS Chełmno

33

 

 

13

 

 

46

18.

07386

CICHORACKI Miłosz

2001-07-03

KST ENERGA-MANEKIN Toruń

0

 

 

45

 

 

45

19.

07396

MARCHLEWSKI Kacper

2003-03-06

KST ENERGA-MANEKIN Toruń

0

 

 

38

 

 

38

20.

03047

WINOWIECKI Przemysław

2000-01-11

MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie

24

 

 

13

 

 

37

21-22

07395

JARZĄBKOWSKI Paweł

2002-09-29

KST ENERGA-MANEKIN Toruń

0

 

 

33

 

 

33

 

09175

PAWLIKOWSKI Paweł

2001-01-08

LUKS KUSY Laskowice

0

 

 

33

 

 

33

23-25

02665

ADAMCZYK Krystian

2003-04-26

ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz

8

 

 

24

 

 

32

 

03029

MATUSZKIEWICZ Mateusz

2001-10-23

MKS START Lubraniec

8

 

 

24

 

 

32

 

03028

MORAWSKI Jakub

2000-11-05

MKS START Lubraniec

8

 

 

24

 

 

32

26-27

09163

LIGMANOWSKI Aleks

2000-09-16

LUKS KUSY Laskowice

0

 

 

24

 

 

24

 

07408

MARUSZAK Jakub

2002-11-07

KST ENERGA-MANEKIN Toruń

0

 

 

24

 

 

24

28-29

02456

GARLIK Piotr

2000-05-22

MLKS PIAST Kruszwica

24

 

 

 

 

 

24

 

06049

KWAŚNIK Michał

2003-05-04

TG SOKÓŁ Gniewkowo

24

 

 

 

 

 

24

30-31

03051

HOCHEL Klaudiusz

2001-07-21

MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie

8

 

 

13

 

 

21

 

03030

STASZEWSKI Daniel

2002-10-03

MKS START Lubraniec

8

 

 

13

 

 

21

32.

02945

SZYNKA Bartosz

2001-08-11

KS GWIAZDA Bydgoszcz

13

 

 

8

 

 

21

33-37

05714

BLEJA Mikołaj

2001-04-19

UKS TOP Solec Kujawski

8

 

 

8

 

 

16

 

03031

NOWAKOWSKI Kacper

2002-07-11

MKS START Lubraniec

8

 

 

8

 

 

16

 

06061

SUCHOCKI Sebastian

2000-02-11

TG SOKÓŁ Gniewkowo

8

 

 

8

 

 

16

 

03045

SZYC Hubert

2002-02-01

MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie

8

 

 

8

 

 

16

 

03024

WOŹNIAK Bartłomiej

2001-12-11

MKS START Lubraniec

8

 

 

8

 

 

16

38-39

02005

DĄBROWSKI Antoni

2005-08-11

LUKS Chełmno

7

 

 

8

 

 

15

 

06048

KUBIAK Marcin

2001-08-31

TG SOKÓŁ Gniewkowo

7

 

 

8

 

 

15

40-42

07436

ZGLIŃSKI Antoni

2004-08-29

KST ENERGA-MANEKIN Toruń

0

 

 

13

 

 

13

 

09201

ZIÓŁKOWSKI Radosław

2001-10-01

LUKS KUSY Laskowice

0

 

 

13

 

 

13

 

03035

LEMAŃSKI Stanisław

2003-03-23

MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie

 

 

 

13

 

 

13

43-45

02459

KAWCZYŃSKI Miłosz

2000-02-25

MLKS PIAST Kruszwica

13

 

 

 

 

 

13

 

01992

KUBIAK Jędrzej

2003-10-09

LUKS Chełmno

13

 

 

 

 

 

13

 

02683

WYŻGA Łukasz

2001-09-09

ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz

13

 

 

 

 

 

13

46-53

09147

CHUDECKI Patryk

2002-05-30

LUKS KUSY Laskowice

0

 

 

8

 

 

8

 

07406

LEWANDOWSKI Mateusz

2002-01-09

KST ENERGA-MANEKIN Toruń

0

 

 

8

 

 

8

 

09200

WYDEF Daniel

2000-08-31

LUKS KUSY Laskowice

0

 

 

8

 

 

8

 

09148

CIEŚLAK Jakub

2002-08-13

LUKS KUSY Laskowice

 

 

 

8

 

 

8

 

02670

GOŃCZEWSKI Kacper

2002-12-13

ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz

 

 

 

8

 

 

8

 

05178

MARCINKOWSKI Olaf

2005-03-04

LKS PIAST Łasin

 

 

 

8

 

 

8

 

02590

RENIECKI Adrian

2000-07-02

niestowarzyszony

 

 

 

8

 

 

8

 

06067

ZAKRZEWSKI Bartosz

2003-01-15

TG SOKÓŁ Gniewkowo

 

 

 

8

 

 

8

54-55

02460

DĄBROWSKI Szymon

2001-11-29

MLKS PIAST Kruszwica

8

 

 

 

 

 

8

 

03052

JANIKOWSKI Antoni

2005-02-24

MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie

8

 

 

 

 

 

8

56-59

01988

BAŁDZIKOWSKI Paweł

2006-07-01

LUKS Chełmno

7

 

 

 

 

 

7

 

02004

JAGODZIŃSKI Mateusz

2006-01-19

LUKS Chełmno

7

 

 

 

 

 

7

 

02457

MAŃKOWSKI Kamil

2004-01-08

MLKS PIAST Kruszwica

7

 

 

 

 

 

7

 

02002

WOŹNIAK Bartosz

2002-12-18

LUKS Chełmno

7

 

 

 

 

 

7

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA