Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj12
wczoraj24
tydzień105
miesiąc519
wszystkie322456

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Start arrow Klasyfikacje 2014/2015 arrow Kadetki po II WTK
Kadetki po II WTK 14/15 Drukuj

 

       

                       

Kadetki po II WTK 2014/15 - Klas. PZTS

                       

Lp.

LIC. 14/15

NAZWISKO I IMIĘ

DATA UR

KLUB SPORTOWY

1WTK PKT

1GPP M-CE

1GPP PKT

2WTK PKT

2GPP      M-CE

2GPP PKT


RANK
2GPP
PKT

1.

00866

SZYMCZAK Julia

2000-09-22

IKTS NOTEĆ Inowrocław

 

10.

106

 

7.

119

225

2.

00898

BŁAŻEJEWICZ Zuzanna

2001-01-13

LUKS Chełmno

 

3-4.

140

 

21-24.

80

220

3.

00904

SZCZUKA Agata

2000-12-28

LUKS Chełmno

 

5.

123

 

25-32.

75

198

4.

04177

GACA Alicja

2000-01-30

UZTS Barcin

 

33-40.

70

 

8.

117

187

5.

04186

ŁOŻYŃSKA Agata

2000-07-05

UZTS Barcin

 

33-40.

70

 

33-40.

70

140

6.

04179

JACKOWSKA Julia

2001-05-06

UZTS Barcin

54

 

 

 

49-56.

64

118

7.

03044

RYBACKA Patrycja

2001-09-23

MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie

49

 

 

 

49-56.

64

113

8.

00899

KWIATKOWSKA Alicja

2000-04-20

LUKS Chełmno

49

 

 

52

 

 

101

9.

04622

ADAMSKA Wiktoria

2002-07-01

MKS EMDEK Bydgoszcz

52

 

 

45

 

 

97

10.

03032

KAŁA Julia

2001-01-19

MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie

45

 

 

49

 

 

94

11.

01984

PŁACHTA Weronika

2002-10-24

LUKS Chełmno

42

 

 

33

 

 

75

12.

00900

PANEK Daria

2002-09-27

LUKS Chełmno

33

 

 

38

 

 

71

13-14

04178

GAMELSKA Julia

2000-06-08

UZTS Barcin

38

 

 

33

 

 

71

 

04619

ORŁOWSKA Małgorzata

2001-08-12

MKS EMDEK Bydgoszcz

38

 

 

33

 

 

71

15.

01983

PIŁAT Agnieszka

2004-04-14

LUKS Chełmno

24

 

 

41

 

 

65

16.

04174

CZAJKOWSKA Angelika

2000-11-13

UZTS Barcin

33

 

 

24

 

 

57

17.

04185

ŁĄCKA Julia

2003-12-10

UZTS Barcin

41

 

 

13

 

 

54

18.

07433

WOJCIECHOWSKA Martyna

2001-11-04

KST ENERGA-MANEKIN Toruń

0

 

 

49

 

 

49

19-24

04618

LICHOCKA Antonina

2001-03-22

MKS EMDEK Bydgoszcz

24

 

 

24

 

 

48

 

01981

NOGALSKA Agata

2004-06-16

LUKS Chełmno

24

 

 

24

 

 

48

 

04193

WESOŁOWSKA Magdalena

2000-05-20

UZTS Barcin

24

 

 

24

 

 

48

22.

01980

KORZEŃSKA Małgorzata

2004-12-15

LUKS Chełmno

13

 

 

33

 

 

46

23.

07412

OLECH Aleksandra

2001-04-29

KST ENERGA-MANEKIN Toruń

0

 

 

45

 

 

45

24.

09144

BŁACH Amelia

2004-01-03

LUKS KUSY Laskowice

 

 

 

38

 

 

38

25-26

01982

OLLER Daria

2004-07-02

LUKS Chełmno

13

 

 

24

 

 

37

 

06066

ZAKRZEWSKA Julia

2001-06-13

TG SOKÓŁ Gniewkowo

13

 

 

24

 

 

37

27.

05461

HERMANOWSKA Weronika

2000-02-25

IKTS NOTEĆ Inowrocław

33

 

 

 

 

 

33

28.

04188

ORŁOWSKA Paulina

2000-03-28

UZTS Barcin

13

 

 

13

 

 

26

29-30

08009

RESZKO Jolanta

2000-06-06

UKS TYTAN-65 Bydgoszcz

0

 

 

24

 

 

24

 

09153

GRZYBOWSKA Natalia

2002-09-18

LUKS KUSY Laskowice

 

 

 

24

 

 

24

31-34

05460

BŁASZAK Justyna

2001-07-24

IKTS NOTEĆ Inowrocław

24

 

 

 

 

 

24

 

01977

DRĄG Marta

2005-09-23

LUKS Chełmno

24

 

 

 

 

 

24

 

04190

SURMA Sara

2000-04-18

UZTS Barcin

24

 

 

 

 

 

24

 

04194

WSZELAKI Martyna

2000-05-10

UZTS Barcin

24

 

 

 

 

 

24

35.

03057

KOTUNIAK Karolina

2001-01-08

MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie

9

 

 

13

 

 

22

36-40

07379

BAPRAWSKA Iza

2001-06-17

KST ENERGA-MANEKIN Toruń

0

 

 

13

 

 

13

 

09154

KILANOWSKA Emilia

2002-02-16

LUKS KUSY Laskowice

 

 

 

13

 

 

13

 

03049

LEMAŃSKA Klara

2006-09-11

MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie

 

 

 

13

 

 

13

 

09162

LIGMANOWSKA Julia

2002-02-18

LUKS KUSY Laskowice

 

 

 

13

 

 

13

 

09182

RUJNER Martyna

2002-02-17

LUKS KUSY Laskowice

 

 

 

13

 

 

13

41.

04192

WACHOWSKA Sara

2004-07-16

UZTS Barcin

13

 

 

 

 

 

13

42.

01976

DAJEWSKA Weronika

2005-12-10

LUKS Chełmno

9

 

 

 

 

 

9

43.

01985

BANACH Julia

2005-03-05

LUKS Chełmno

9

 

 

 

 

 

9

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA