Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj10
wczoraj22
tydzień32
miesiąc533
wszystkie323835

Gościmy

Odwiedza nas 3 gości
Start arrow Klasyfikacje 2014/2015 arrow Seniorzy po II WTK
Seniorzy po II WTK 14/15 Drukuj

 

      

                       

Seniorzy po II WTK wg klas. PZTS

                       
 

LIC. 14/15

NAZWISKO I IMIĘ

DATA UR

KLUB SPORTOWY

S 1WTK PKT

S 1GPP M-CE

S 1GPP PKT

S 2WTK PKT

S 2GPP M-CE

S 2GPP PKT

S
RANK
2GPP
PKT

1.

00289

SUCH Bartosz

1983-03-16

ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz

 

12.

197

 

2.

275

472

2.

02231

DYJAS Jakub

1995-10-09

KST ENERGA-MANEKIN Toruń

 

3-4.

250

 

21-24.

135

385

3.

00073

NADOLSKI Łukasz

1993-11-19

KS GWIAZDA Bydgoszcz

 

25-32.

125

 

6.

221

346

4.

00072

WOŚ Alan

1984-08-29

KS GWIAZDA Bydgoszcz

 

18.

146

 

11.

199

345

5.

00271

CHMIEL Paweł

1986-08-22

KST ENERGA-MANEKIN Toruń

 

8.

217

 

25-32.

125

342

6.

00288

ZATÓWKA Patryk

1997-04-10

ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz

 

 

 

 

1.

300

300

7.

00270

KULPA Konrad

1994-12-02

KST ENERGA-MANEKIN Toruń

 

17.

148

 

17.

148

296

8.

00291

BADOWSKI Marek

1997-06-23

ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz

 

33-40.

115

 

25-32.

125

240

9.

00273

KOTOWSKI Tomasz

1998-07-05

KST ENERGA-MANEKIN Toruń

 

33-40.

115

 

33-40.

115

230

10.

00275

WOSKOWICZ Marcin

1994-04-25

KST ENERGA-MANEKIN Toruń

69

 

 

 

41-48.

110

179

11.

00278

WĘDERLICH Damian

1998-02-05

KST ENERGA-MANEKIN Toruń

 

41-48.

110

69

 

 

179

12.

00280

JAROCKI Łukasz

1996-06-09

KST ENERGA-MANEKIN Toruń

73

 

 

 

49-56.

105

178

13.

02676

PIETRYKA Grzegorz

1983-10-26

ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz

65

 

 

81

 

 

146

14.

02664

MAĆKOWIAK Wojciech

1982-07-03

ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz

60

 

 

73

 

 

133

15.

02964

RYBAK Maciej

1983-02-23

KS GWIAZDA Bydgoszcz

63

 

 

59

 

 

122

16.

00272

PIOTROWSKI Paweł

1996-05-07

KST ENERGA-MANEKIN Toruń

69

 

 

53

 

 

122

17.

00075

LESZCZYŃSKI Krzysztof

1983-07-26

KS GWIAZDA Bydgoszcz

53

 

 

65

 

 

118

18.

00276

MARUSZAK Piotr

1995-06-26

KST ENERGA-MANEKIN Toruń

77

 

 

40

 

 

117

19-20

02448

ŁUKASZEWSKI Krystian

1987-12-22

MLKS PIAST Kruszwica

53

 

 

53

 

 

106

 

00281

MAKOWSKI Kacper

1998-05-17

KST ENERGA-MANEKIN Toruń

53

 

 

53

 

 

106

21.

02450

KURTYKA Tomasz

1995-07-28

MLKS PIAST Kruszwica

40

 

 

63

 

 

103

22.

02001

WOSKOWICZ Mateusz

1992-04-29

LUKS Chełmno

40

 

 

61

 

 

101

23.

02942

PIOTROWSKI Mikołaj

1998-05-05

KS GWIAZDA Bydgoszcz

60

 

 

40

 

 

100

24.

02451

WIECZERZAK Jacek

1966-10-09

MLKS PIAST Kruszwica

53

 

 

40

 

 

93

25.

01990

GRONOWSKI Wojciech

1998-05-08

LUKS Chełmno

17

 

 

69

 

 

86

26.

05721

LISOWSKI Daniel

1994-05-09

UKS TOP Solec Kujawski

0

 

 

73

 

 

73

27.

02675

MODLIBORSKI Tomasz

1997-04-17

ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz

40

 

 

25

 

 

65

28-29

02447

BOŃCZAK Grzegorz

1976-09-14

MLKS PIAST Kruszwica

17

 

 

40

 

 

57

 

02731

CHOJNICKI Marcin

1980-12-07

LZS Jastrzębie

17

 

 

40

 

 

57

30-31

02666

ADAMCZYK Paweł

1995-06-24

ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz

40

 

 

17

 

 

57

 

03038

MASIAK Tomasz

1988-04-22

MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie

40

 

 

17

 

 

57

32.

03036

LICA Marcin

1979-05-12

MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie

 

 

 

53

 

 

53

33-34

00277

WIŚNIEWSKI Rafał

1993-10-04

KST ENERGA-MANEKIN Toruń

25

 

 

25

 

 

50

 

04363

ZAWADZIŃSKI Paweł

1998-07-04

LUKS Chełmno

25

 

 

25

 

 

50

35-37

03046

THOMAS Jacek

2000-07-01

MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie

17

 

 

25

 

 

42

 

03037

MACIASZEK Piotr

1993-08-13

MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie

17

 

 

25

 

 

42

 

02449

MAJEWSKI Tomasz

1968-04-06

MLKS PIAST Kruszwica

17

 

 

25

 

 

42

38.

02950

MAJCHRZAK Michał

1999-06-20

KS GWIAZDA Bydgoszcz

25

 

 

17

 

 

42

39-40

00282

PIOTROWSKI Krzysztof

1969-12-12

KST ENERGA-MANEKIN Toruń

 

 

 

40

 

 

40

 

02000

STRYCHALSKI Filip

1998-08-02

LUKS Chełmno

 

 

 

40

 

 

40

41.

03039

MICHALCZEWSKI Marcin

1995-09-01

MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie

40

 

 

 

 

 

40

42.

02948

JACKOWIAK Karol

2000-01-09

KS GWIAZDA Bydgoszcz

14

 

 

25

 

 

39

43-47

02673

KRUCZEK Damian

1996-05-20

ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz

14

 

 

17

 

 

31

 

02454

MAJEWSKI Mateusz

1990-05-18

MLKS PIAST Kruszwica

14

 

 

17

 

 

31

 

02453

MIZERA Dawid

1989-12-28

MLKS PIAST Kruszwica

14

 

 

17

 

 

31

 

03041

PRZYBYŁKA Wiktor

1995-12-07

MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie

14

 

 

17

 

 

31

 

02458

ŚLUSAREK Jakub

1999-04-22

MLKS PIAST Kruszwica

14

 

 

17

 

 

31

48.

04611

OLSZEWSKI Marcin

2001-04-01

MKS EMDEK Bydgoszcz

0

 

 

25

 

 

25

49-51

02961

FORIAS Damian

1985-02-23

KS GWIAZDA Bydgoszcz

25

 

 

 

 

 

25

 

02956

SZRAMOWSKI Krystian

1982-08-28

KS GWIAZDA Bydgoszcz

25

 

 

 

 

 

25

 

02680

URBAŃSKI Mateusz

1993-07-30

ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz

25

 

 

 

 

 

25

52-58

04609

BYCZKOWSKI Michał

1998-05-24

MKS EMDEK Bydgoszcz

 

 

 

17

 

 

17

 

04607

CZYSZ Łukasz

1996-03-12

MKS EMDEK Bydgoszcz

 

 

 

17

 

 

17

 

07448

GOLIMOWSKI Tomasz

1992-07-13

KWTS GWIAZDA Bukowiec

0

 

 

17

 

 

17

 

02007

JEZIERSKI Norbert

1992-12-05

LUKS Chełmno

 

 

 

17

 

 

17

 

03035

LEMAŃSKI Stanisław

2003-03-23

MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie

 

 

 

17

 

 

17

 

07450

LICZNERSKI Adam

1957-07-13

KWTS GWIAZDA Bukowiec

 

 

 

17

 

 

17

 

07457

SZOPIŃSKI Bartosz

1998-04-16

KWTS GWIAZDA Bukowiec

 

 

 

17

 

 

17

59-63

04080

PETRYNOWSKI Krzysztof

1986-07-07

UKS SZANIEC Świecie nad Osą

17

 

 

 

 

 

17

 

02736

SŁOMSKI Bartosz

1999-11-04

LZS Jastrzębie

17

 

 

 

 

 

17

 

 

FLISIAK Hubert

1996-08-12

KST ENERGA-MANEKIN Toruń

17

 

 

 

 

 

17

 

02684

WOJTASIK Krzysztof

1987-02-19

ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz

17

 

 

 

 

 

17

 

02737

ZIEMNIEWICZ Remigiusz

1992-10-06

LZS Jastrzębie

17

 

 

 

 

 

17

64-67

02456

GARLIK Piotr

2000-05-22

MLKS PIAST Kruszwica

 

 

 

15

 

 

15

 

03047

WINOWIECKI Przemysław

2000-01-11

MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie

 

 

 

15

 

 

15

 

02459

KAWCZYŃSKI Miłosz

2000-02-25

MLKS PIAST Kruszwica

 

 

 

15

 

 

15

 

02455

DOLECKI Dariusz

1983-09-02

MLKS PIAST Kruszwica

 

 

 

15

 

 

15

68-71

02735

RYBOWICZ Krystian

2000-08-02

LZS Jastrzębie

14

 

 

 

 

 

14

 

02958

JANKOWIAK Damian

1994-04-13

KS GWIAZDA Bydgoszcz

14

 

 

 

 

 

14

 

00074

LESZCZYŃSKI Zbigniew

1977-02-09

KS GWIAZDA Bydgoszcz

14

 

 

 

 

 

14

 

02681

WESOŁOWSKI Filip

1998-05-13

ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz

14

 

 

 

 

 

14

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA