Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj3
wczoraj23
tydzień3
miesiąc504
wszystkie323806

Gościmy

Start arrow Klasyfikacje 2014/2015 arrow Juniorzy po II WTK
Juniorzy po II WTK 14/15 Drukuj

 

       

                       

Juniorzy po II WTK 2014/15

                       


M-CE

LIC. 14/15

NAZWISKO I IMIĘ

DATA UR

KLUB SPORTOWY

1WTK PKT

1GPP M-CE

1GPP PKT

2WTK PKT

2GPP M-CE

2GPP PKT


RANK
2GPP
PKT

1.

00291

BADOWSKI Marek

1997-06-23

ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz

 

1.

230

 

1.

230

460

2.

00273

KOTOWSKI Tomasz

1998-07-05

KST ENERGA-MANEKIN Toruń

 

3-4.

190

 

2.

210

400

3.

00288

ZATÓWKA Patryk

1997-04-10

ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz

 

 

230

 

9.

153

383

4.

00278

WĘDERLICH Damian

1998-02-05

KST ENERGA-MANEKIN Toruń

 

3-4.

190

 

8.

162

352

5.

00281

MAKOWSKI Kacper

1998-05-17

KST ENERGA-MANEKIN Toruń

 

16.

127

 

33-40.

85

212

6.

02942

PIOTROWSKI Mikołaj

1998-05-05

KS GWIAZDA Bydgoszcz

 

57-64.

70

 

49-56.

75

145

7.

01990

GRONOWSKI Wojciech

1998-05-08

LUKS Chełmno

62

 

 

 

41-48.

80

142

8.

04611

OLSZEWSKI Marcin

2001-04-01

MKS EMDEK Bydgoszcz

56

 

 

59

 

 

115

9.

04609

BYCZKOWSKI Michał

1998-05-24

MKS EMDEK Bydgoszcz

56

 

 

56

 

 

112

10.

02000

STRYCHALSKI Filip

1998-08-02

LUKS Chełmno

50

 

 

56

 

 

106

11.

04363

ZAWADZIŃSKI Paweł

1998-07-04

LUKS Chełmno

45

 

 

48

 

 

93

12-13

02948

JACKOWIAK Karol

2000-01-09

KS GWIAZDA Bydgoszcz

52

 

 

28

 

 

80

 

02675

MODLIBORSKI Tomasz

1997-04-17

ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz

52

 

 

28

 

 

80

14.

02950

MAJCHRZAK Michał

1999-06-20

KS GWIAZDA Bydgoszcz

28

 

 

50

 

 

78

15-16

02667

BEHRENDT Karol

2000-08-10

ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz

39

 

 

39

 

 

78

 

03046

THOMAS Jacek

2000-07-01

MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie

39

 

 

39

 

 

78

17.

04613

REPKE Mateusz

2001-01-09

MKS EMDEK Bydgoszcz

45

 

 

28

 

 

73

18.

02681

WESOŁOWSKI Filip

1998-05-13

ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz

 

57-64.

70

 

 

 

70

19.

05717

GLICA Rafał

2001-10-16

UKS TOP Solec Kujawski

28

 

 

39

 

 

67

20-21

04612

MIKULSKI Radosław

2001-10-18

MKS EMDEK Bydgoszcz

28

 

 

28

 

 

56

 

02947

UFNAL Mateusz

1997-12-28

KS GWIAZDA Bydgoszcz

28

 

 

28

 

 

56

22-23

07408

MARUSZAK Jakub

2002-11-07

KST ENERGA-MANEKIN Toruń

0

 

 

52

 

 

52

 

09198

WIŚNIEWSKI Łukasz

1997-09-29

LUKS KUSY Laskowice

0

 

 

52

 

 

52

24.

05176

JASZEWSKI Paweł

1999-06-19

LKS PIAST Łasin

10

 

 

39

 

 

49

25.

03047

WINOWIECKI Przemysław

2000-01-11

MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie

39

 

 

10

 

 

49

26.

08006

MICHALSKI Piotr

2003-09-12

UKS TYTAN-65 Bydgoszcz

 

 

 

48

 

 

48

27-28

07395

JARZĄBKOWSKI Paweł

2002-09-29

KST ENERGA-MANEKIN Toruń

0

 

 

45

 

 

45

 

02674

MALICKI Tomasz

2000-02-11

ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz

 

 

 

45

 

 

45

29.

06056

NOWAK Patryk

1997-09-10

TG SOKÓŁ Gniewkowo

16

 

 

28

 

 

44

30.

05180

RUMIŃSKI Hubert

2001-06-25

LKS PIAST Łasin

10

 

 

28

 

 

38

31.

07396

MARCHLEWSKI Kacper

2003-03-06

KST ENERGA-MANEKIN Toruń

0

 

 

28

 

 

28

32-34

02735

RYBOWICZ Krystian

2000-08-02

LZS Jastrzębie

28

 

 

 

 

 

28

 

02736

SŁOMSKI Bartosz

1999-11-04

LZS Jastrzębie

28

 

 

 

 

 

28

 

02678

SZYMAŃSKI Paweł

2000-03-16

ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz

28

 

 

 

 

 

28

35-36

02943

STYPKA Filip

2001-10-06

KS GWIAZDA Bydgoszcz

10

 

 

16

 

 

26

 

04478

ŚWINIARSKI Mateusz

1998-06-07

PKS ARKA Grążawy

10

 

 

16

 

 

26

37.

02946

SZYNKA Jakub

1999-01-11

KS GWIAZDA Bydgoszcz

16

 

 

10

 

 

26

38.

02682

WYŻGA Damian

1999-11-16

ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz

8

 

 

16

 

 

24

39-41

05714

BLEJA Mikołaj

2001-04-19

UKS TOP Solec Kujawski

10

 

 

10

 

 

20

 

02949

KALACZYŃSKI Szymon

1999-07-08

KS GWIAZDA Bydgoszcz

10

 

 

10

 

 

20

 

03024

WOŹNIAK Bartłomiej

2001-12-11

MKS START Lubraniec

10

 

 

10

 

 

20

42-45

04473

GÓRSKI Arkadiusz

1997-10-17

PKS ARKA Grążawy

8

 

 

10

 

 

18

 

06054

MALINOWSKI Mateusz

1998-11-06

TG SOKÓŁ Gniewkowo

8

 

 

10

 

 

18

 

03029

MATUSZKIEWICZ Mateusz

2001-10-23

MKS START Lubraniec

8

 

 

10

 

 

18

 

03028

MORAWSKI Jakub

2000-11-05

MKS START Lubraniec

8

 

 

10

 

 

18

46-47

02005

DĄBROWSKI Antoni

2005-08-11

LUKS Chełmno

10

 

 

8

 

 

18

 

06055

MISZCZYK Jakub

1999-11-16

TG SOKÓŁ Gniewkowo

10

 

 

8

 

 

18

48-51

09150

DRZYCIMSKI Karol

1999-10-07

LUKS KUSY Laskowice

0

 

 

16

 

 

16

 

09160

KONIECZKA Jonatan

1998-05-27

LUKS KUSY Laskowice

0

 

 

16

 

 

16

 

07997

OPOCZYŃSKI Patryk

1998-09-19

UKS TYTAN-65 Bydgoszcz

0

 

 

16

 

 

16

 

02456

GARLIK Piotr

2000-05-22

MLKS PIAST Kruszwica

 

 

 

16

 

 

16

52-53

02668

CIOŁKOWSKI Paweł

2002-11-20

ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz

16

 

 

 

 

 

16

 

02672

KOŁODZIEJCZAK Maciej

1999-07-06

ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz

16

 

 

 

 

 

16

54-60

07991

FROSIN Mikołaj

1999-09-18

UKS TYTAN-65 Bydgoszcz

0

 

 

10

 

 

10

 

04469

ANGRYK Jakub

2000-06-21

PKS ARKA Grążawy

 

 

 

10

 

 

10

 

06049

KWAŚNIK Michał

2003-05-04

TG SOKÓŁ Gniewkowo

 

 

 

10

 

 

10

 

03035

LEMAŃSKI Stanisław

2003-03-23

MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie

 

 

 

10

 

 

10

 

06061

SUCHOCKI Sebastian

2000-02-11

TG SOKÓŁ Gniewkowo

 

 

 

10

 

 

10

 

02945

SZYNKA Bartosz

2001-08-11

KS GWIAZDA Bydgoszcz

 

 

 

10

 

 

10

 

02458

ŚLUSAREK Jakub

1999-04-22

MLKS PIAST Kruszwica

 

 

 

10

 

 

10

61-63

03051

HOCHEL Klaudiusz

2001-07-21

MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie

10

 

 

 

 

 

10

 

01991

KOPCZYK Dawid

2002-01-22

LUKS Chełmno

10

 

 

 

 

 

10

 

02677

SIKORA Michał

2000-04-20

ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz

10

 

 

 

 

 

10

64-72

07996

MROZIK Bartłomiej

1999-09-28

UKS TYTAN-65 Bydgoszcz

0

 

 

8

 

 

8

 

07998

PROKOP Nikodem

1999-10-05

UKS TYTAN-65 Bydgoszcz

0

 

 

8

 

 

8

 

07386

CICHORACKI Miłosz

2001-07-03

KST ENERGA-MANEKIN Toruń

 

 

 

8

 

 

8

 

02459

KAWCZYŃSKI Miłosz

2000-02-25

MLKS PIAST Kruszwica

 

 

 

8

 

 

8

 

06048

KUBIAK Marcin

2001-08-31

TG SOKÓŁ Gniewkowo

 

 

 

8

 

 

8

 

03031

NOWAKOWSKI Kacper

2002-07-11

MKS START Lubraniec

 

 

 

8

 

 

8

 

03030

STASZEWSKI Daniel

2002-10-03

MKS START Lubraniec

 

 

 

8

 

 

8

 

06067

ZAKRZEWSKI Bartosz

2003-01-15

TG SOKÓŁ Gniewkowo

 

 

 

8

 

 

8

 

07436

ZGLIŃSKI Antoni

2004-08-29

KST ENERGA-MANEKIN Toruń

 

 

 

8

 

 

8

73-77

01988

BAŁDZIKOWSKI Paweł

2006-07-01

LUKS Chełmno

8

 

 

 

 

 

8

 

04470

CELMER Artur

2000-03-25

PKS ARKA Grążawy

8

 

 

 

 

 

8

 

03052

JANIKOWSKI Antoni

2005-02-24

MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie

8

 

 

 

 

 

8

 

04476

SŁEMBARSKI Jakub

1999-05-06

PKS ARKA Grążawy

8

 

 

 

 

 

8

 

02002

WOŹNIAK Bartosz

2002-12-18

LUKS Chełmno

8

 

 

 

 

 

8

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA