Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj6
wczoraj23
tydzień52
miesiąc422
wszystkie327166

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Start arrow Klasyfikacje 2014/2015 arrow Juniorki po II WTK
Juniorki po II WTK 14/15 Drukuj

 

       

                         
 

Juniorki po II WTK 2014/05

                         


M-CE

LIC. 14/15

NAZWISKO I IMIĘ

DATA UR

KLUB SPORTOWY

1WTK PKT

1GPP M-CE

1GPP PKT

2WTK PKT

2GPP M-CE

2GPP PKT


RANK
2GPP
PKT

 

1.

00904

SZCZUKA Agata

2000-12-28

LUKS Chełmno

 

21-24.

95

 

3-4.

190

285

 

2.

00897

HENNIG Katarzyna

1999-08-30

LUKS Chełmno

 

33-40.

85

 

17.

113

198

 

3.

00898

BŁAŻEJEWICZ Zuzanna

2001-01-13

LUKS Chełmno

 

20.

107

59

 

 

166

 

4.

00866

SZYMCZAK Julia

2000-09-22

IKTS NOTEĆ Inowrocław

 

33-40.

85

 

49-56.

75

160

 

5.

00864

CIEMNA Natalia

1997-01-22

IKTS NOTEĆ Inowrocław

59

 

 

 

49-56.

75

134

 

6.

00903

SZATKOWSKA Natalia

1998-12-11

LUKS Chełmno

 

57-64.

70

52

 

 

122

 

7.

04177

GACA Alicja

2000-01-30

UZTS Barcin

50

 

 

56

 

 

106

 

8.

03044

RYBACKA Patrycja

2001-09-23

MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie

48

 

 

56

 

 

104

 

9.

04173

BEJENKA Karolina

1997-07-05

UZTS Barcin

52

 

 

52

 

 

104

 

10.

04172

BACZYŃSKA Marika

1999-03-26

UZTS Barcin

56

 

 

45

 

 

101

 

11.

00899

KWIATKOWSKA Alicja

2000-04-20

LUKS Chełmno

56

 

 

39

 

 

95

 

12.

04186

ŁOŻYŃSKA Agata

2000-07-05

UZTS Barcin

39

 

 

48

 

 

87

 

13.

04179

JACKOWSKA Julia

2001-05-06

UZTS Barcin

39

 

 

45

 

 

84

 

14.

04622

ADAMSKA Wiktoria

2002-07-01

MKS EMDEK Bydgoszcz

45

 

 

39

 

 

84

 

15-16

03032

KAŁA Julia

2001-01-19

MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie

28

 

 

39

 

 

67

 

 

00901

PŁACHTA Kinga

1998-07-05

LUKS Chełmno

28

 

 

39

 

 

67

 

17.

03042

RINK Oliwia

1999-12-22

MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie

39

 

 

28

 

 

67

 

18-20

03027

DĄBROWSKA Natalia

1999-09-28

MKS START Lubraniec

28

 

 

28

 

 

56

 

 

04178

GAMELSKA Julia

2000-06-08

UZTS Barcin

28

 

 

28

 

 

56

 

 

04618

LICHOCKA Antonina

2001-03-22

MKS EMDEK Bydgoszcz

28

 

 

28

 

 

56

 

21.

04185

ŁĄCKA Julia

2003-12-10

UZTS Barcin

28

 

 

28

 

 

56

 

22.

00865

DUDA Joanna

1997-03-30

IKTS NOTEĆ Inowrocław

45

 

 

 

 

 

45

 

23.

04619

ORŁOWSKA Małgorzata

2001-08-12

MKS EMDEK Bydgoszcz

16

 

 

28

 

 

44

 

24.

04174

CZAJKOWSKA Angelika

2000-11-13

UZTS Barcin

28

 

 

16

 

 

44

 

25.

00900

PANEK Daria

2002-09-27

LUKS Chełmno

39

 

 

 

 

 

39

 

26-27

05460

BŁASZAK Justyna

2001-07-24

IKTS NOTEĆ Inowrocław

 

 

 

28

 

 

28

 

 

07412

OLECH Aleksandra

2001-04-29

KST ENERGA-MANEKIN Toruń

 

 

 

28

 

 

28

 

28.

00867

KWIATKOWSKA Weronika

1999-12-09

IKTS NOTEĆ Inowrocław

28

 

 

 

 

 

28

 

29-35

05462

BUJAK Oliwia

2003-07-27

IKTS NOTEĆ Inowrocław

 

 

 

16

 

 

16

 

 

05461

HERMANOWSKA Weronika

2000-02-25

IKTS NOTEĆ Inowrocław

 

 

 

16

 

 

16

 

 

03049

LEMAŃSKA Klara

2006-09-11

MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie

 

 

 

16

 

 

16

 

 

04188

ORŁOWSKA Paulina

2000-03-28

UZTS Barcin

 

 

 

16

 

 

16

 

 

08000

TES Paulina

1998-04-07

UKS TYTAN-65 Bydgoszcz

 

 

 

16

 

 

16

 

 

04192

WACHOWSKA Sara

2004-07-16

UZTS Barcin

 

 

 

16

 

 

16

 

 

04193

WESOŁOWSKA Magdalena

2000-05-20

UZTS Barcin

 

 

 

16

 

 

16

 

36-41

01980

KORZEŃSKA Małgorzata

2004-12-15

LUKS Chełmno

16

 

 

 

 

 

16

 

 

03057

KOTUNIAK Karolina

2001-01-08

MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie

16

 

 

 

 

 

16

 

 

01981

NOGALSKA Agata

2004-06-16

LUKS Chełmno

16

 

 

 

 

 

16

 

 

01982

OLLER Daria

2004-07-02

LUKS Chełmno

16

 

 

 

 

 

16

 

 

01983

PIŁAT Agnieszka

2004-04-14

LUKS Chełmno

16

 

 

 

 

 

16

 

 

01984

PŁACHTA Weronika

2002-10-24

LUKS Chełmno

16

 

 

 

 

 

16

 

42-43

08009

RESZKO Jolanta

2000-06-06

UKS TYTAN-65 Bydgoszcz

 

 

 

11

 

 

11

 

 

06066

ZAKRZEWSKA Julia

2001-06-13

TG SOKÓŁ Gniewkowo

 

 

 

11

 

 

11

 

44-46

01985

BANACH Julia

2005-03-05

LUKS Chełmno

11

 

 

 

 

 

11

 

 

01976

DAJEWSKA Weronika

2005-12-10

LUKS Chełmno

11

 

 

 

 

 

11

 

 

01977

DRĄG Marta

2005-09-23

LUKS Chełmno

11

 

 

 

 

 

11

 

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA