Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj22
wczoraj23
tydzień45
miesiąc408
wszystkie329253

Gościmy

Odwiedza nas 2 gości
Start arrow Klasyfikacje 2014/2015 arrow Żak po II WTK
Żak po II WTK 14/15 Drukuj

 

       

Po II WTK Żaków 2014/15

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lp.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

II

Razem

1.

Błachnio

Piotr

Piast Łasin

2004

42

65

107

2.

Majchrzak

Aleksander

Gwiazda Bydgoszcz

2004

47

43

90

3.

Zgliński

Antoni

KST Energa-Manekin Toruń

2004

45

42

87

4.

Kaczan

Stanisław

TOP Solec Kuj.

2004

42

33

75

5.

Zakrzewski

Bartosz

Sokół Gniewkowo

2004

35

31

66

6.

Zawacki

Jacek

Piast Łasin

2005

31

31

62

7-8

Dąbrowski

Antoni

LUKS Chełmno

2005

29

29

58

 

Mańkowski

Kamil

Piast Kruszwica

2004

29

29

58

9.

Biarda

Piotr

KST Energa-Manekin Toruń

2005

28

28

56

10.

Malinowski

Kacper

Piast Łasin

2004

27

25

52

11.

Jagodziński

Mateusz

LUKS Chełmno

2006

25

25

50

12.

Marcinkowski

Olaf

Piast Łasin

2005

25

22

47

13.

Grobelski

Szymon

LZS Victoria Kołaczkowo

2005

22

22

44

14.

Stachowiak

Maksym

Sokół Gniewkowo

2004

16

27

43

15-16

Szymański

Filip

LZS Victoria Kołaczkowo

2006

16

22

38

 

Kaszuba

Patryk

IKTS Noteć Inowrocław

2006

16

22

38

17.

Januszewski

Bartosz

LZS Victoria Kołaczkowo

2005

22

16

38

18-19

Obrębski

Marcel

LZS Victoria Kołaczkowo

2004

16

16

32

 

Kalaczyński

Konrad

Gwiazda Bydgoszcz

2005

16

16

32

20-21

Kruczkowski

Miłosz

KST Energa-Manekin Toruń

2005

8

16

24

 

Łukaszewski

Mikołaj

IKTS Noteć Inowrocław

2006

8

16

24

22-23

Boliński

Kacper

Sokół Gniewkowo

2004

16

8

24

 

Małecki

Patryk

LZS Victoria Kołaczkowo

2005

16

8

24

24-25

Kubiak

Mikołaj

LZS Victoria Kołaczkowo

2006

22

 

22

 

Jamnicki

Jakub

Gwiazda Bydgoszcz

2004

22

 

22

26-28

Janikowski

Antoni

Krajna Sępólno

2005

 

16

16

 

Staszczyk

Konrad

IKTS Noteć Inowrocław

2004

 

16

16

 

Bałdzikowski

Paweł

LUKS Chełmno

2006

 

16

16

29-30

Rogalski

Ignacy

Gwiazda Bydgoszcz

2006

8

8

16

 

Afrykański

Bartosz

KST Energa-Manekin Toruń

2006

8

8

16

31.

Wesołowski

Mateusz

UKS Kusy Laskowice

2004

16

 

16

32-34

Domek

Kacper

Krajna Sępólno

2006

 

8

8

 

Bielunkiewicz

Filip

Emdek Bydgoszcz

2005

 

8

8

 

Chabowski

Kamil

Emdek Bydgoszcz

2006

 

8

8

35-37

Fudziński

Dawid

Tytan 65 Bydgoszcz

2004

8

 

8

 

Komandowski

Damian

KST Energa-Manekin Toruń

2005

8

 

8

 

Bajfus

Sebastian

KST Energa-Manekin Toruń

2006

8

 

8

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA