Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj15
wczoraj22
tydzień172
miesiąc484
wszystkie325826

Gościmy

Start arrow Klasyfikacje 2014/2015 arrow III WTK Kadetów
III WTK Kadetów 14/15 Drukuj

 

       

III WTK Kadetów 2014/15

   
 

1.02.2015 Grudziądz

         
             

L.p

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

III

 

1.

Olszewski

Marcin

EMDEK Bydgoszcz

2001

60

awans do III Grand Prix

2.

Malicki

Tomasz

Olimpia Unia Grudziądz

2000

57

awans do III Grand Prix

3.

Repke

Mateusz

EMDEK Bydgoszcz

2001

54

 

4.

Szymański

Paweł

Olimpia Unia Grudziądz

2000

52

 

5-6

Rybowicz

Krystian

LZS Jastrzębie

2000

49

 

 

Behrendt

Karol

Olimpia Unia Grudziądz

2000

49

 

7-8

Glica

Rafał

Top Solec Kuj.

2001

45

 

 

Ciołkowski

Paweł

Olimpia Unia Grudziądz

2002

45

 

9.

Thomas

Jacek

Krajna Sępólno

2000

42

 

10.

Maruszak

Jakub

KST Energa Manekin Toruń

2002

41

 

11-12

Cichoracki

Miłosz

KST Energa Manekin Toruń

2001

38

 

 

Marchlewski

Kacper

KST Energa Manekin Toruń

2003

38

 

13-16

Jackowiak

Karol

Gwiazda Bydgoszcz

2000

33

 

 

Stypka

Filip

Gwiazda Bydgoszcz

2001

33

 

 

Sikora

Michał

Olimpia Unia Grudziądz

2000

33

 

 

Ostrowski

Piotr

Olimpia Unia Grudziądz

2000

33

 

17-24

Rumiński

Hubert

Piast Łasin

2001

24

 

 

Tobolski

Krzysztof

Olimpia Unia Grudziądz

2000

24

 

 

Prajwos

Eryk

LZS Jastrzębie

2000

24

 

 

Winowiecki

Przemysław

Krajna Sępólno

2000

24

 

 

Jarząbkowski

Paweł

KST Energa Manekin Toruń

2002

24

 

 

Morawski

Jakub

Start Lubraniec

2000

24

 

 

Kawczyński

Miłosz

Piast Kruszwica

2000

24

 

 

Reniecki

Adrian

niestow.

2000

24

 

25-32

Matuszkiewicz

Mateusz

Start Lubraniec

2001

13

 

 

Garlik

Piotr

Piast Kruszwica

2000

13

 

 

Hochel

Klaudiusz

Krajna Sępólno

2001

13

 

 

Szyc

Hubert

Krajna Sępólno

2002

13

 

 

Suchocki

Sebastian

Sokół Gniewkowo

2000

13

 

 

Dąbrowski

Antoni

LUKS Chełmno

2005

13

 

 

Zgliński

Antoni

KST Energa Manekin Toruń

2004

13

 

 

Kubiak

Jędrzej

LUKS Chełmno

2003

13

 

33-48

Kopczyk

Dawid

LUKS Chełmno

2002

8

 

 

Adamczyk

Krystian

Olimpia Unia Grudziądz

2003

8

 

 

Ligmanowski

Aleksander

Kusy Laskowice

2000

8

 

 

Kwaśnik

Michał

Sokół Gniewkowo

2003

8

 

 

Staszewski

Daniel

Start Lubraniec

2002

8

 

 

Szynka

Bartosz

Gwiazda Bydgoszcz

2001

8

 

 

Woźniak

Bartłomiej

Start Lubraniec

2001

8

 

 

Nowakowski

Kacper

Start Lubraniec

2002

8

 

 

Kubiak

Marcin

Sokół Gniewkowo

2001

8

 

 

Ziólkowski

Radosław

Kusy Laskowice

2001

8

 

 

Wyżga

Łukasz

Olimpia Unia Grudziądz

2001

8

 

 

Lewandowski

Mateusz

KST Energa Manekin Toruń

2002

8

 

 

Chudecki

Patryk

Kusy Laskowice

2002

8

 

 

Gończewski

Kacper

Olimpia Unia Grudziądz

2002

8

 

 

Marcinkowski

Olaf

Piast Łasin

2005

8

 

 

Udziński

Jarosław

Szaniec Świecie/Osą

2001

8

 

49-63

Bleja

Mikołaj

Top Solec Kuj.

2001

7

 

 

Lemański

Stanisław

Krajna Sępólno

2003

7

 

 

Janikowski

Antoni

Krajna Sępólno

2005

7

 

 

Dąbrowski

Szymon

Piast Kruszwica

2001

7

 

 

Woźniak

Bartosz

LUKS Chełmno

2002

7

 

 

Mańkowski

Kamil

Piast Kruszwica

2004

7

 

 

Biarda

Piotr

KST Energa Manekin Toruń

2005

7

 

 

Kosiński

Bartłomiej

KST Energa Manekin Toruń

2000

7

 

 

Kotłowski

Piotr

KST Energa Manekin Toruń

2000

7

 

 

Rafalski

Szymon

Olimpia Unia Grudziądz

2002

7

 

 

Wesołowski

Mateusz

Kusy Laskowice

2004

7

 

 

Warczak

Patryk

Kusy Laskowice

2003

7

 

 

Kruczkowski

Bartosz

Kusy Laskowice

2003

7

 

 

Koniarski

Igor

Kusy Laskowice

2003

7

 

 

Steczeń

Mikołaj

LUKS Chełmno

2003

7

 

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA