Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj18
wczoraj24
tydzień108
miesiąc442
wszystkie325784

Gościmy

Start arrow Klasyfikacje 2014/2015 arrow III WTK Kadetek
III WTK Kadetek 14/15 Drukuj

 

       

III WTK Kadetek 2014/15

   
 

1.02.2015 Grudziądz

         
             

L.p

Nazwisko

Imię

Klub

 ur.

III

 

1.

Gaca

Alicja

UZTS Barcin

2000

60

awans do III Grand Prix

2.

Rybacka

Patrycja

Krajna Sepólno

2001

57

awans do III Grand Prix

3.

Łożynska

Agata

UZTS Barcin

2000

54

 

4.

Wojciechowska

Martyna

KST Energa Manekin Toruń

2001

52

 

5-6

Kwiatkowska

Alicja

LUKS Chełmno

2000

49

 

 

Adamska

Wiktoria

EMDEK Bydgoszcz

2002

49

 

7-8

Płachta

Weronika

LUKS Chełmno

2002

45

 

 

Panek

Daria

LUKS Chełmno

2002

45

 

9.

Jackowska

Julia

UZTS Barcin

2001

42

 

10.

Gamelska

Julia

UZTS Barcin

2000

41

 

11-12

Kała

Julia

Krajna Sepólno

2001

38

 

 

Lichocka

Antonina

EMDEK Bydgoszcz

2001

38

 

13-16

Piłat

Agnieszka

LUKS Chełmno

2004

33

 

 

Korzeńska

Małgorzata

LUKS Chełmno

2004

33

 

 

Olech

Aleksandra

KST Energa Manekin Toruń

2001

33

 

 

Kilanowska

Emilia

Kusy Laskowice

2002

33

 

17-24

Orłowska

Małgorzata

EMDEK Bydgoszcz

2001

24

 

 

Wesołowska

Magdalena

UZTS Barcin

2000

24

 

 

Oller

Daria

LUKS Chełmno

2004

24

 

 

Zakrzewska

Julia

Sokół Gniewkowo

2001

24

 

 

Lemańska

Klara

Krajna Sepólno

2006

24

 

 

Ligmanowska

Julia

Kusy Laskowice

2002

24

 

 

Kwiatkowska

Marita

IKTS Noteć Inowrocław

2003

24

 

 

Bujak

Oliwia

IKTS Noteć Inowrocław

2003

24

 

25-32

Łącka

Julia

UZTS Barcin

2003

13

 

 

Nogalska

Agata

LUKS Chełmno

2004

13

 

 

Błaszak

Justyna

IKTS Noteć Inowrocław

2001

13

 

 

Kotuniak

Karolina

Krajna Sepólno

2001

13

 

 

Rujner

Martyna

Kusy Laskowice

2002

13

 

 

Wachowska

Sara

UZTS Barcin

2004

13

 

 

Partyka

Dominika

Kusy Laskowice

2002

13

 

 

Papierowska

Angelika

Kusy Laskowice

2003

13

 

33-34

Baprawska

Izabela

KST Energa Manekin Toruń

2001

8

 

 

Śmigiel

Majka

Kusy Laskowice

2003

8

 

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA