Atut W這c豉wek
 
l

Menu g堯wne

Start
Zarz康
Aktualno軼i KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga m這dzie穎wa dziewcz徠
Liga m這dzie穎wa ch這pc闚
II LIGA KOBIET
II LIGA M坒CZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozosta貫
Kadry Wojew鏚zkie
Kolegium S璠zi闚

Statystyki

dzisiaj18
wczoraj23
tydzie18
miesi帷503
wszystkie327941

Go軼imy

Odwiedza nas 5 go軼i
Start arrow Klasyfikacje 2014/2015 arrow III WTK M這dziczek
III WTK M這dziczek 14/15 Drukuj

 

      

III WTK  M這dziczek 2014/15

     
 

25.01.2015 S瘼ólno Kraj.

           
               

L.p

Nazwisko

Imi

Klub

ur.

III

   

1.

Adamska

Wiktoria

Emdek Bydgoszcz

2002

50

awans do III Grand Prix

2.

Kwiatkowska

Marita

IKTS Note Inowroc豉w

2003

47

awans do III Grand Prix

3.

ζcka

Julia

UZTS Barcin

2003

44

   

4.

Pi豉t

Agnieszka

LUKS Che軛no

2004

42

   

5-6

P豉chta

Weronika

LUKS Che軛no

2002

39

   

 

Oller

Daria

LUKS Che軛no

2004

39

   

7-8

Koco

Roksana

LUKS Che軛no

2004

37

   

 

Sikorska

Julia

Emdek Bydgoszcz

2004

37

   

9-10

Rujner

Martyna

Kusy Laskowice

2002

34

   

 

B豉ch

Amelia

Kusy Laskowice

2004

34

   

11-12

Grzybowska

Natalia

Kusy Laskowice

2002

31

   

 

Lema雟ka

Klara

Krajna S瘼ólno

2006

31

   

13-16

Sikorska

Zuzanna

Emdek Bydgoszcz

2002

28

   

 

Papierowska

Andzelika

Kusy Laskowice

2003

28

   

 

D帳rza

Zuzanna

IKTS Note Inowroc豉w

2006

28

   

 

Firlit

Agnieszka

Piast ζsin

2004

28

   

17-24

Kilanowska

Emilia

Kusy Laskowice

2002

20

   

 

Wachowska

Sara

UZTS Barcin

2003

20

   

 

Babili雟ka

Katarzyna

Kusy Laskowice

2003

20

   

 

Radzimska

Natalia

Kusy Laskowice

2003

20

   

 

Nogalska

Agata

LUKS Che軛no

2004

20

   

 

妃igiel

Majka

Kusy Laskowice

2003

20

   

 

Maruszak

Emilia

KST Energa Manekin Toru

2006

20

   

 

Radziszewska

Dominika

Kusy Laskowice

2002

20

   

25-32

Suchomska

Ma貪orzata

Kusy Laskowice

2003

11

   

 

Papiernik

Laura

IKTS Note Inowroc豉w

2006

11

   

 

Jenzio這wska

Amelia

IKTS Note Inowroc豉w

2006

11

   

 

B豉szak

Jagienka

UKS Tytan 65 Bydgoszcz

2003

11

   

 

Koszowska

Rozalia

Emdek Bydgoszcz

2002

11

   

 

Wycichowska

Amelia

KST Energa Manekin Toru

2007

11

   

 

Orzech

Emilia

LKS Kamionka Kamie Kraj.

2003

11

   

 

Kobus

Sandra

LKS Kamionka Kamie Kraj.

2004

11

   

33-37

Papiernik

Nadia

IKTS Note Inowroc豉w

2006

7

   

 

Turulska

Julia

LKS Kamionka Kamie Kraj.

2003

7

   

 

Rybacka

Aleksandra

LKS Kamionka Kamie Kraj.

2003

7

   

 

Pacholak

Martyna

LUKS Che軛no

2004

7

   

 

Lewandowska

Larysa

UKS Tytan 65 Bydgoszcz

2002

7

   

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA