Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj20
wczoraj23
tydzień66
miesiąc436
wszystkie327180

Gościmy

Odwiedza nas 4 gości
Start arrow Klasyfikacje 2014/2015 arrow III WTK Seniorek
III WTK Seniorek 14/15 Drukuj

 

       

III WTK Seniorek 2014/15

 

11.01.2015 Chełmno

       
           

L.p

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

III

1.

Szczuka

Agata

LUKS Chełmno

2000

90

2.

Kocoń

Anika

LUKS Chełmno

1992

85

3.

Hennig

Katarzyna

LUKS Chełmno

1999

81

4.

Szymczak

Julia

IKTS Noteć Inowrocław

2000

77

5-6

Moskal

Agnieszka

LUKS Chełmno

1987

73

 

Ciemna

Natalia

IKTS Noteć Inowrocław

1997

73

7-8

Szatkowska

Natalia

LUKS Chełmno

1998

69

 

Duda

Joanna

IKTS Noteć Inowrocław

1997

69

9.

Błażejewicz

Zuzanna

LUKS Chełmno

2001

65

10.

Rybacka

Patrycja

Krajna Sępólno

2001

63

11-12

Palacz

Katarzyna

IKTS Noteć Inowrocław

1994

60

 

Łożyńska

Agata

UZTS Barcin

2000

60

13-16

Gaca

Alicja

UZTS Barcin

2000

53

 

Rink

Oliwia

Krajna Sępólno

1999

53

 

Jędrzejewska

Anna

UZTS Barcin

1996

53

 

Kwiatkowska

Weronika

IKTS Noteć Inowrocław

1999

53

17-24

Płachta

Kinga

LUKS Chełmno

1998

40

 

Baczyńska

Marika

UZTS Barcin

1999

40

 

Jackowska

Julia

UZTS Barcin

2001

40

 

Błaszak

Justyna

IKTS Noteć Inowrocław

2001

40

 

Kała

Julia

Krajna Sępólno

2001

40

 

Gamelska

Julia

UZTS Barcin

2000

40

 

Kwiatkowska

Marita

IKTS Noteć Inowrocław

2003

40

 

Hermanowska

Weronika

IKTS Noteć Inowrocław

2000

40

25.

Panek

Daria

LUKS Chełmno

2002

20

26.

Piłat

Agnieszka

LUKS Chełmno

2004

20

           
 

zaw. Panek Daria i Piłat Agnieszka otrzynują średnią punktów z

 

2 poprzednich WTK - udział w II Grand Prix młodziczek

 

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA