Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj12
wczoraj24
tydzień105
miesiąc519
wszystkie322456

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Start arrow Klasyfikacje 2014/2015 arrow III WTK Żaków
III WTK Żaków 14/15 Drukuj

 

       

             

III WTK Żaków 2014/15

   
 

7.03.2015 Gniewkowo

         

 

 

 

 

 

   

Lp.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

III

 

1.

Majchrzak

Aleksander

Gwiazda Bydgoszcz

2004

40

awans do III Grand Prix

2.

Błachnio

Piotr

Piast Łasin

2004

37

awans do III Grand Prix

3.

Zawacki

Jacek

Piast Łasin

2005

35

 

4.

Zgliński

Antoni

KST Energa-Manekin Toruń

2004

33

 

5-6

Kaczan

Stanisław

TOP Solec Kuj.

2004

31

 

 

Mańkowski

Kamil

Piast Kruszwica

2004

31

 

7-8

Zakrzewski

Bartosz

Sokół Gniewkowo

2004

29

 

 

Dąbrowski

Antoni

LUKS Chełmno

2005

29

 

9.

Biarda

Piotr

KST Energa-Manekin Toruń

2005

28

 

10.

Stachowiak

Maksym

Sokół Gniewkowo

2004

27

 

11-12

Malinowski

Kacper

Piast Łasin

2004

25

 

 

Jagodziński

Mateusz

LUKS Chełmno

2006

25

 

13-16

Marcinkowski

Olaf

Piast Łasin

2005

22

 

 

Janikowski

Antoni

Krajna Sępólno

2005

22

 

 

Staszczyk

Konrad

IKTS Noteć Inowrocław

2004

22

 

 

Afrykański

Bartosz

KST Energa-Manekin Toruń

2006

22

 

17-24

Grobelski

Szymon

LZS Victoria Kołaczkowo

2005

16

 

 

Januszewski

Bartosz

LZS Victoria Kołaczkowo

2005

16

 

 

Kalaczyński

Konrad

Gwiazda Bydgoszcz

2005

16

 

 

Łukaszewski

Mikołaj

IKTS Noteć Inowrocław

2006

16

 

 

Domek

Kacper

Krajna Sępólno

2006

16

 

 

Bielunkiewicz

Filip

Emdek Bydgoszcz

2005

16

 

 

Zaborowski

Konrad

LUKS Chełmno

2004

16

 

 

Jeśman

Krzysztof

Piast Kruszwica

2004

16

 

25-32

Szymański

Filip

LZS Victoria Kołaczkowo

2006

8

 

 

Kaszuba

Patryk

IKTS Noteć Inowrocław

2006

8

 

 

Obrębski

Marcel

LZS Victoria Kołaczkowo

2004

8

 

 

Małecki

Patryk

LZS Victoria Kołaczkowo

2005

8

 

 

Kubiak

Mikołaj

LZS Victoria Kołaczkowo

2006

8

 

 

Rogalski

Ignacy

Gwiazda Bydgoszcz

2006

8

 

 

Wesołowski

Mateusz

UKS Kusy Laskowice

2004

8

 

 

Ledziński

Dawid

UKS Kusy Laskowice

2004

8

 

33-42

Boliński

Kacper

Sokół Gniewkowo

2004

4

 

 

Chabowski

Kamil

Emdek Bydgoszcz

2006

4

 

 

Przekwas

Konrad

Sokół Gniewkowo

2004

4

 

 

Petrynowski

Dawid

Olimpia Grudziądz

2004

4

 

 

Majewski

Jakub

Olimpia Grudziądz

2005

4

 

 

Rumiński

Ksawery

UKS Kusy Laskowice

2004

4

 

 

Pilarski

Tobiasz

UKS Kusy Laskowice

2005

4

 

 

Grzywacz

Damian

UKS Kusy Laskowice

2005

4

 

 

Jarzębski

Adam

UKS Kusy Laskowice

2004

4

 

 

Radzikowski

Gracjan

UKS Kusy Laskowice

2004

4

 

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA