Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj22
wczoraj23
tydzień68
miesiąc319
wszystkie328474

Gościmy

Odwiedza nas 2 gości
Start arrow Klasyfikacje 2014/2015 arrow III WTK Żaczek
III WTK Żaczek 14/15 Drukuj

 

       

   

III WTK Żaczek 2014/15

       
 

7.03.2015 Gniewkowo

         
               

Lp

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

III

   

1.

Błach

Amelia

UKS Kusy Laskowice

2004

40

awans do III Grand Prix

 

2.

Piłat

Agnieszka

LUKS Chełmno

2004

37

awans do III Grand Prix

 

3.

Lemańska

Klara

Krajna Sępólno

2006

35

   

4.

Sikorska

Julia

Emdek Bydgoszcz

2004

33

   

5-6

Nogalska

Agata

LUKS Chełmno

2004

31

   

 

Wachowska

Sara

UZTS Barcin

2004

31

   

7-8

Korzeńska

Małgorzata

LUKS Chełmno

2004

29

   

 

Oller

Daria

LUKS Chełmno

2004

29

   

9.

Kocoń

Roksana

LUKS Chełmno

2004

28

   

10.

Drąg

Marta

LUKS Chełmno

2005

27

   

11-12

Skibińska

Małgorzata

LZS Victoria Kołaczkowo

2005

25

   

 

Dąbrzał

Zuzanna

IKTS Noteć Inowrocław

2006

25

   

13-16

Firlit

Agnieszka

Piast Łasin

2004

22

   

 

Maruszak

Emilia

KST Energa Manekin Toruń

2006

22

   

 

Wycichowska

Amelia

KST Energa Manekin Toruń

2007

22

   

 

Dajewska

Weronika

LUKS Chełmno

2005

22

   

17-24

Michalowa

Kinga

LUKS Chełmno

2006

16

   

 

Papiernik

Laura

IKTS Noteć Inowrocław

2006

16

   

 

Górska

Anna

IKTS Noteć Inowrocław

2005

16

   

 

Papiernik

Nadia

IKTS Noteć Inowrocław

2006

16

   

 

Jenziołowska

Amelia

IKTS Noteć Inowrocław

2006

16

   

 

Śmigiel

Majka

UKS Kusy Laskowice

2004

16

   

 

Pacholak

Martyna

LUKS Chełmno

2004

16

   

 

Latańska

Zuzanna

IKTS Noteć Inowrocław

2004

16

   

25-32

Osińska

Małgorzata

Emdek Bydgoszcz

2006

8

   

 

Osińska

Marta

LUKS Chełmno

2005

8

   

 

Kubiak

Nina

Sokół Gniewkowo

2004

8

   

 

Będzłowicz

Agnieszka

UKS Kusy Laskowice

2005

8

   

 

Kopera

Dominika

UKS Kusy Laskowice

2004

8

   

 

Najdowska

Oliwia

UKS Kusy Laskowice

2005

8

   

 

Zaraś

Oktawia

UKS Kusy Laskowice

2004

8

   

 

Lach

Iga

UKS Kusy Laskowice

2005

8

   

33.

Samulska

Natalia

IKTS Noteć Inowrocław

2006

5

   

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA