Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj3
wczoraj23
tydzień3
miesiąc504
wszystkie323806

Gościmy

Start arrow Klasyfikacje 2014/2015 arrow Kadeci po III WTK
Kadeci po III WTK 14/15 Drukuj

 

       

Kadeci po III WTK  2014/15

   
                 

L.p

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

II

III

Razem

1.

Olszewski

Marcin

EMDEK Bydgoszcz

2001

68

64

102

234

2.

Malicki

Tomasz

Olimpia Unia Grudziądz

2000

49

70

60

179

3.

Repke

Mateusz

EMDEK Bydgoszcz

2001

60

52

54

166

4.

Rybowicz

Krystian

LZS Jastrzębie

2000

52

49

49

150

5.

Behrendt

Karol

Olimpia Unia Grudziądz

2000

42

54

49

145

6.

Szymański

Paweł

Olimpia Unia Grudziądz

2000

45

38

52

135

7.

Glica

Rafał

Top Solec Kuj.

2001

41

49

45

135

8.

Ciołkowski

Paweł

Olimpia Unia Grudziądz

2002

49

41

45

135

9.

Jackowiak

Karol

Gwiazda Bydgoszcz

2000

54

45

33

132

10.

Stypka

Filip

Gwiazda Bydgoszcz

2001

24

42

33

99

11.

Thomas

Jacek

Krajna Sępólno

2000

38

13

42

93

12.

Sikora

Michał

Olimpia Unia Grudziądz

2000

24

33

33

90

13.

Rumiński

Hubert

Piast Łasin

2001

38

24

24

86

14.

Cichoracki

Miłosz

KST Energa Manekin Toruń

2001

0

45

38

83

15.

Marchlewski

Kacper

KST Energa Manekin Toruń

2003

0

38

38

76

16-17

Tobolski

Krzysztof

Olimpia Unia Grudziądz

2000

24

24

24

72

 

Prajwos

Eryk

LZS Jastrzębie

2000

24

24

24

72

18.

Mikulski

Radosław

EMDEK Bydgoszcz

2001

33

33

 

66

19.

Maruszak

Jakub

KST Energa Manekin Toruń

2002

0

24

41

65

20.

Winowiecki

Przemysław

Krajna Sępólno

2000

24

13

24

61

21.

Jarząbkowski

Paweł

KST Energa Manekin Toruń

2002

0

33

24

57

22.

Morawski

Jakub

Start Lubraniec

2000

8

24

24

56

23.

Kopczyk

Dawid

LUKS Chełmno

2002

33

13

8

54

24.

Matuszkiewicz

Mateusz

Start Lubraniec

2001

8

24

13

45

25.

Adamczyk

Krystian

Olimpia Unia Grudziądz

2003

8

24

8

40

26.

Kawczyński

Miłosz

Piast Kruszwica

2000

13

 

24

37

27.

Garlik

Piotr

Piast Kruszwica

2000

24

 

13

37

28.

Hochel

Klaudiusz

Krajna Sępólno

2001

8

13

13

34

29.

Ostrowski

Piotr

Olimpia Unia Grudziądz

2000

 

 

33

33

30.

Pawlikowski

Paweł

Kusy Laskowice

2001

0

33

 

33

31.

Reniecki

Adrian

niestow.

2000

 

8

24

32

32.

Ligmanowski

Aleksander

Kusy Laskowice

2000

0

24

8

32

33.

Kwaśnik

Michał

Sokół Gniewkowo

2003

24

 

8

32

34-35

Szyc

Hubert

Krajna Sępólno

2002

8

8

13

29

 

Suchocki

Sebastian

Sokół Gniewkowo

2000

8

8

13

29

36.

Staszewski

Daniel

Start Lubraniec

2002

8

13

8

29

37.

Szynka

Bartosz

Gwiazda Bydgoszcz

2001

13

8

8

29

38.

Dąbrowski

Antoni

LUKS Chełmno

2005

7

8

13

28

39.

Zgliński

Antoni

KST Energa Manekin Toruń

2004

0

13

13

26

40.

Kubiak

Jędrzej

LUKS Chełmno

2003

13

 

13

26

41-42

Woźniak

Bartłomiej

Start Lubraniec

2001

8

8

8

24

 

Nowakowski

Kacper

Start Lubraniec

2002

8

8

8

24

43.

Kubiak

Marcin

Sokół Gniewkowo

2001

7

8

8

23

44.

Bleja

Mikołaj

Top Solec Kuj.

2001

8

8

7

23

45.

Ziólkowski

Radosław

Kusy Laskowice

2001

0

13

8

21

46.

Wyżga

Łukasz

Olimpia Unia Grudziądz

2001

13

 

8

21

47.

Lemański

Stanisław

Krajna Sępólno

2003

 

13

7

20

48-51

Lewandowski

Mateusz

KST Energa Manekin Toruń

2002

0

8

8

16

 

Chudecki

Patryk

Kusy Laskowice

2002

0

8

8

16

 

Gończewski

Kacper

Olimpia Unia Grudziądz

2002

 

8

8

16

 

Marcinkowski

Olaf

Piast Łasin

2005

 

8

8

16

52-53

Janikowski

Antoni

Krajna Sępólno

2005

8

 

7

15

 

Dąbrowski

Szymon

Piast Kruszwica

2001

8

 

7

15

54-55

Woźniak

Bartosz

LUKS Chełmno

2002

7

 

7

14

 

Mańkowski

Kamil

Piast Kruszwica

2004

7

 

7

14

56.

Załomski

Maciej

Tytan 65 Bydgoszcz

2000

13

 

 

13

57.

Udziński

Jarosław

Szaniec Świecie/Osą

2001

 

 

8

8

58-60

Wydef

Daniel

Kusy Laskowice

2000

0

8

 

8

 

Zakrzewski

Bartosz

Sokół Gniewkowo

2003

 

8

 

8

 

Cieślak

Jakub

Kusy Laskowice

2002

 

8

 

8

61.

Biarda

Piotr

KST Energa Manekin Toruń

2005

 

 

7

7

 

Kosiński

Bartłomiej

KST Energa Manekin Toruń

2000

 

 

7

7

 

Kotłowski

Piotr

KST Energa Manekin Toruń

2000

 

 

7

7

 

Rafalski

Szymon

Olimpia Unia Grudziądz

2002

 

 

7

7

 

Wesołowski

Mateusz

Kusy Laskowice

2004

 

 

7

7

 

Warczak

Patryk

Kusy Laskowice

2003

 

 

7

7

 

Kruczkowski

Bartosz

Kusy Laskowice

2003

 

 

7

7

 

Koniarski

Igor

Kusy Laskowice

2003

 

 

7

7

 

Steczeń

Mikołaj

LUKS Chełmno

2003

 

 

7

7

70-71

Jagodziński

Mateusz

LUKS Chełmno

2006

7

 

 

7

 

Bałdzikowski

Paweł

LUKS Chełmno

2006

7

 

 

7

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA