Atut W這c豉wek
 
l

Menu g堯wne

Start
Zarz康
Aktualno軼i KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga m這dzie穎wa dziewcz徠
Liga m這dzie穎wa ch這pc闚
II LIGA KOBIET
II LIGA M坒CZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozosta貫
Kadry Wojew鏚zkie
Kolegium S璠zi闚

Statystyki

dzisiaj22
wczoraj23
tydzie68
miesi帷319
wszystkie328474

Go軼imy

Start arrow Klasyfikacje 2014/2015 arrow M這dzicy po III WTK
M這dzicy po III WTK 14/15 Drukuj

 

      

Po III WTK M這dzików  2014/15

   
                 

L.p

Nazwisko

Imi

Klub

ur.

I

II

III

Razem

1.

Jarz帳kowski

Pawe

KST Energa-Manekin Toru

2002

56

81

47

184

2.

Maruszak

Jakub

KST Energa-Manekin Toru

2002

56

73

50

179

3.

Marchlewski

Kacper

KST Energa-Manekin Toru

2003

60

52

42

154

4.

Cio趾owski

Pawe

Olimpia Grudzi康z

2002

54

54

44

152

5.

Szyc

Hubert

Krajna S瘼ólno

2002

37

39

37

113

6.

Adamczyk

Krystian

Olimpia Grudzi康z

2003

39

37

37

113

7.

Kwa郾ik

Micha

Sokó Gniewkowo

2003

31

37

39

107

8.

Lema雟ki

Stanis豉w

Krajna S瘼ólno

2003

42

34

31

107

9.

Kopczyk

Dawid

LUKS Che軛no

2002

31

35

39

105

10.

Go鎍zewski

Kacper

Olimpia Grudzi康z

2002

34

31

31

96

11.

Staszewski

Daniel

Start Lubraniec

2002

20

31

34

85

12.

Majchrzak

Aleksander

Gwiazda Bydgoszcz

2004

37

28

20

85

13.

Kubiak

J璠rzej

LUKS Che軛no

2003

28

20

35

83

14.

B豉chnio

Piotr

Piast ζsin

2004

35

39

 

74

15.

Wo幡iak

Bartosz

LUKS Che軛no

2003

20

20

28

68

16-17

Zakrzewski

Bartosz

Sokó Gniewkowo

2003

28

20

20

68

 

Paczkowski

Rafa

Emdek Bydgoszcz

2003

28

20

20

68

18.

Lewandowski

Mateusz

KST Energa-Manekin Toru

2002

11

28

28

67

19.

Makarewicz

Mateusz

Gwiazda Bydgoszcz

2002

28

11

28

67

20.

Zgli雟ki

Antoni

KST Energa-Manekin Toru

2004

20

20

20

60

21.

Nowakowski

Kacper

Start Lubraniec

2002

20

11

28

59

22.

Zawacki

Jacek

Piast ζsin

2005

11

28

20

59

23.

Chudecki

Patryk

Kusy Laskowice

2002

0

28

20

48

24.

Biarda

Piotr

KST Energa-Manekin Toru

2002

20

11

11

42

25.

Kaczan

Stanis豉w

UKS TOP Solec Kuj.

2004

 

20

20

40

26.

Stró篡雟ki

Miko豉j

Emdek Bydgoszcz

2003

20

6

11

37

27.

Stecze

Miko豉j

LUKS Che軛no

2003

11

11

11

33

28.

Stachowiak

Maksym

Sokó Gniewkowo

2004

6

11

11

28

29.

Bartoszak

Kacper

Sokó Gniewkowo

2003

11

11

6

28

30.

D帳rowski

Antoni

LUKS Che軛no

2005

 

6

20

26

31.

Marcinkowski

Olaf

Piast ζsin

2005

6

6

11

23

32.

Jagodzi雟ki

Mateusz

LUKS Che軛no

2006

6

11

6

23

33.

Schmidt

Patryk

Kusy Laskowice

2003

0

11

11

22

34-35

Lutowski

Jakub

Kusy Laskowice

2002

0

20

 

20

 

Ma鎥owski

Kamil

Piast Kruszwica

2004

 

20

 

20

36.

Kulbarsch

Mateusz

UKS Tytan 65 Bydgoszcz

2003

6

6

6

18

37-38

Weso這wski

Mateusz

Kusy Laskowice

2004

0

6

11

17

 

Modliszewski

Pawe

Kusy Laskowice

2003

0

6

11

17

39-40

ㄆkaszewski

Miko豉j

IKTS Note Inowroc豉w

2006

4

6

6

16

 

Kaszuba

Patryk

IKTS Note Inowroc豉w

2006

4

6

6

16

41.

Warczak

Patryk

Kusy Laskowice

2003

4

5

6

15

42-46

B豉chowicz

Miko豉j

Kusy Laskowice

2003

0

6

6

12

 

Derengowski

Oskar

Kusy Laskowice

2003

0

6

6

12

 

Staszczyk

Konrad

IKTS Note Inowroc豉w

2004

 

6

6

12

 

Rafalski

Szymon

Olimpia Grudzi康z

2002

 

6

6

12

 

Malinowski

Kacper

Piast ζsin

2004

 

6

6

12

47.

Janikowski

Antoni

Krajna S瘼ólno

2005

6

 

6

12

48.

Krause

Maciej

Gwiazda Bydgoszcz

2003

6

6

 

12

49-51

Reszelewski

ㄆkasz

Gwiazda Bydgoszcz

2003

 

5

6

11

 

Afryka雟ki

Bartosz

KST Energa-Manekin Toru

2006

 

5

6

11

 

Weso這wski

Fabian

Kusy Laskowice

2003

 

5

6

11

52-54

Cie郵ak

Jakub

Kusy Laskowice

2002

11

 

 

11

 

Kocik

Fryderyk

Kusy Laskowice

2002

11

 

 

11

 

Ozdyk

Hubert

LZS Victoria Ko豉czkowo

2003

11

 

 

11

55.

Michalski

Piotr

UKS Tytan 65 Bydgoszcz

2003

4

6

 

10

56.

Domek

Kacper

Krajna S瘼ólno

2006

4

 

5

9

57.

Worowski

Olaf

Kusy Laskowice

2003

0

 

6

6

58.

Barczak

Jakub

Sokó Gniewkowo

2003

 

6

 

6

59-62

Szyma雟ki

Filip

LZS Victoria Ko豉czkowo

2006

6

 

 

6

 

Kubiak

Miko豉j

LZS Victoria Ko豉czkowo

2006

6

 

 

6

 

Kaina

Mateusz

LZS Victoria Ko豉czkowo

2003

6

 

 

6

 

Jamnicki

Jakub

Gwiazda Bydgoszcz

2004

6

 

 

6

63-68

Koniarski

Igor

Kusy Laskowice

2003

0

 

5

5

 

Kokoszko

Kacper

Kusy Laskowice

2002

0

 

5

5

 

Ratusi雟ki

Robert

UKS Tytan 65 Bydgoszcz

2003

 

 

5

5

 

Owie郾y

Kacper

UKS Tytan 65 Bydgoszcz

2002

 

 

5

5

 

Aderjahn

Nikodem

Krajna S瘼ólno

2008

 

 

5

5

 

Plutowski

Kacper

Kusy Laskowice

2002

 

 

5

5

69-75

Kruczkowski

Bartosz

Kusy Laskowice

2003

4

 

 

4

 

Szymczak

ㄆkasz

Kusy Laskowice

2002

4

 

 

4

 

Ma貫cki

Patryk

LZS Victoria Ko豉czkowo

2006

4

 

 

4

 

Grobelski

Szymon

LZS Victoria Ko豉czkowo

2005

4

 

 

4

 

Januszewski

Bartosz

LZS Victoria Ko豉czkowo

2005

4

 

 

4

 

Obr瑿ski

Marcel

LZS Victoria Ko豉czkowo

2004

4

 

 

4

 

Piotrowski

Kacper

UKS Tytan 65 Bydgoszcz

2003

4

 

 

4

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA