Atut W這c豉wek
 
l

Menu g堯wne

Start
Zarz康
Aktualno軼i KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga m這dzie穎wa dziewcz徠
Liga m這dzie穎wa ch這pc闚
II LIGA KOBIET
II LIGA M坒CZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozosta貫
Kadry Wojew鏚zkie
Kolegium S璠zi闚

Statystyki

dzisiaj10
wczoraj22
tydzie32
miesi帷533
wszystkie323835

Go軼imy

Odwiedza nas 3 go軼i
Start arrow Klasyfikacje 2014/2015 arrow M這dziczki po III WTK
M這dziczki po III WTK 14/15 Drukuj

 

       

M這dziczki po III WTK  2014/15

   
                 

L.p

Nazwisko

Imi

Klub

ur.

I

II

III

Razem

1.

Panek

Daria

LUKS Che軛no

2002

93

103

 

196

2.

Adamska

Wiktoria

Emdek Bydgoszcz

2002

60

65

50

175

3.

ζcka

Julia

UZTS Barcin

2003

44

44

44

132

4.

Pi豉t

Agnieszka

LUKS Che軛no

2004

34

54

42

130

5.

P豉chta

Weronika

LUKS Che軛no

2002

37

39

39

115

6.

Sikorska

Zuzanna

Emdek Bydgoszcz

2002

39

35

28

102

7.

Koco

Roksana

LUKS Che軛no

2004

31

31

37

99

8.

Oller

Daria

LUKS Che軛no

2004

28

28

39

95

9.

Sikorska

Julia

Emdek Bydgoszcz

2004

28

28

37

93

10.

Lema雟ka

Klara

Krajna S瘼ólno

2006

37

20

31

88

11.

Bujak

Oliwia

IKTS Note Inowroc豉w

2003

42

42

 

84

12.

Wachowska

Sara

UZTS Barcin

2003

20

34

20

74

13.

Grzybowska

Natalia

Kusy Laskowice

2002

0

37

31

68

14.

B豉ch

Amelia

Kusy Laskowice

2004

 

31

34

65

15.

Rujner

Martyna

Kusy Laskowice

2002

0

28

34

62

16.

D帳rza

Zuzanna

IKTS Note Inowroc豉w

2006

20

11

28

59

17.

Babili雟ka

Katarzyna

Kusy Laskowice

2003

0

39

20

59

18.

Kilanowska

Emilia

Kusy Laskowice

2002

0

37

20

57

19.

Firlit

Agnieszka

Piast ζsin

2004

 

28

28

56

20.

Papierowska

Andzelika

Kusy Laskowice

2003

0

20

28

48

21.

Dr庵

Marta

LUKS Che軛no

2005

28

20

 

48

22.

Kwiatkowska

Marita

IKTS Note Inowroc豉w

2003

 

 

47

47

23.

Radzimska

Natalia

Kusy Laskowice

2003

0

20

20

40

24.

Nogalska

Agata

LUKS Che軛no

2004

20

 

20

40

25.

妃igiel

Majka

Kusy Laskowice

2003

0

11

20

31

26.

Suchomska

Ma貪orzata

Kusy Laskowice

2003

0

20

11

31

27.

Waligóra

Oliwia

LZS Victoria Ko豉czkowo

2003

31

 

 

31

28-30

Papiernik

Laura

IKTS Note Inowroc豉w

2006

6

11

11

28

 

Jenzio這wska

Amelia

IKTS Note Inowroc豉w

2006

6

11

11

28

 

B豉szak

Jagienka

UKS Tytan 65 Bydgoszcz

2003

6

11

11

28

31.

Papiernik

Nadia

IKTS Note Inowroc豉w

2006

6

11

7

24

32-33

Maruszak

Emilia

KST Energa Manekin Toru

2006

 

 

20

20

 

Radziszewska

Dominika

Kusy Laskowice

2002

 

 

20

20

34-36

Partyka

Dominika

Kusy Laskowice

2002

0

20

 

20

 

真kowska

Marta

Kusy Laskowice

2002

0

20

 

20

 

Pi徠kowska

Daria

Kusy Laskowice

2003

0

20

 

20

37-39

Korze雟ka

Ma貪orzata

LUKS Che軛no

2004

20

 

 

20

 

Grzybowska

Klaudia

Kusy Laskowice

2002

20

 

 

20

 

Dorszewska

Amelia

LZS Victoria Ko豉czkowo

2003

20

 

 

20

40.

Koszowska

Rozalia

Emdek Bydgoszcz

2002

 

7

11

18

41.

Górska

Anna

IKTS Note Inowroc豉w

2005

6

11

 

17

42-44

Wycichowska

Amelia

KST Energa Manekin Toru

2007

 

 

11

11

 

Orzech

Emilia

LKS Kamionka Kamie Kraj.

2003

 

 

11

11

 

Kobus

Sandra

LKS Kamionka Kamie Kraj.

2004

 

 

11

11

45.

Ligmanowska

Julia

Kusy Laskowice

2002

0

11

 

11

46-48

Dypolt

Roksana

UZTS Barcin

2003

11

 

 

11

 

Dajewska

Weronika

LUKS Che軛no

2005

11

 

 

11

 

Nawra

Wiktoria

IKTS Note Inowroc豉w

2002

11

 

 

11

49-52

Turulska

Julia

LKS Kamionka Kamie Kraj.

2003

 

 

7

7

 

Rybacka

Aleksandra

LKS Kamionka Kamie Kraj.

2003

 

 

7

7

 

Pacholak

Martyna

LUKS Che軛no

2004

 

 

7

7

 

Lewandowska

Larysa

UKS Tytan 65 Bydgoszcz

2002

 

 

7

7

53.

Wrzeszczy雟ka

Natalia

Kusy Laskowice

2003

 

7

 

7

54-55

Banach

Julia

LUKS Che軛no

2005

6

 

 

6

 

Skibi雟ka

Ma貪orzata

LZS Victoria Ko豉czkowo

2005

6

 

 

6

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA