Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj12
wczoraj24
tydzień105
miesiąc519
wszystkie322456

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Start arrow Klasyfikacje 2014/2015 arrow Juniorki po III WTK
Juniorki po III WTK 14/15 Drukuj

 

       

Juniorki po III WTK  2014/15

   
                 

L.p

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

II

III

Razem

1.

Szczuka

Agata

LUKS Chełmno

2000

95

190

80

365

2.

Szymczak

Julia

IKTS Noteć Inowrocław

2000

85

75

151

311

3.

Hennig

Katarzyna

LUKS Chełmno

1999

85

113

90

288

4.

Błażejewicz

Zuzanna

LUKS Chełmno

2001

107

59

56

222

5.

Ciemna

Natalia

IKTS Noteć Inowrocław

1997

59

75

80

214

6.

Szatkowska

Natalia

LUKS Chełmno

1998

70

52

70

192

7.

Gaca

Alicja

UZTS Barcin

2000

50

56

70

176

8.

Baczyńska

Marika

UZTS Barcin

1999

56

45

52

153

9.

Bejenka

Karolina

UZTS Barcin

1997

52

52

45

149

10.

Łożyńska

Agata

UZTS Barcin

2000

39

48

59

146

11.

Kwiatkowska

Alicja

LUKS Chełmno

2000

56

39

49

144

12.

Adamska

Wiktoria

Emdek Bydgoszcz

2002

45

39

52

136

13.

Jackowska

Julia

UZTS Barcin

2001

39

45

49

133

14.

Rybacka

Patrycja

Krajna Sępólno

2001

48

56

28

132

15.

Kała

Julia

Krajna Sępólno

2001

28

39

39

106

16.

Rink

Oliwia

Krajna Sępólno

1999

39

28

39

106

17.

Dąbrowska

Natalia

Start Lubraniec

1999

28

28

45

101

18.

Płachta

Kinga

LUKS Chełmno

1998

28

39

28

95

19-21

Lichocka

Antonina

Emdek Bydgoszcz

2001

28

28

28

84

 

Gamelska

Julia

UZTS Barcin

2000

28

28

28

84

 

Łącka

Julia

UZTS Barcin

2003

28

28

28

84

22.

Orłowska

Małgorzata

Emdek Bydgoszcz

2001

16

28

28

72

23.

Kwiatkowska

Weronika

IKTS Noteć Inowrocław

1998

28

 

28

56

24.

Duda

Joanna

IKTS Noteć Inowrocław

1997

45

 

 

45

25.

Hermanowska

Weronika

IKTS Noteć Inowrocław

2000

 

16

28

44

26.

Czajkowska

Angelika

UZTS Barcin

2000

28

16

 

44

27.

Kwiatkowska

Marita

IKTS Noteć Inowrocław

2003

 

 

39

39

28.

Panek

Daria

LUKS Chełmno

2002

39

 

 

39

29-30

Bujak

Oliwia

IKTS Noteć Inowrocław

2003

 

16

16

32

 

Wachowska

Sara

UZTS Barcin

2004

 

16

16

32

31.

Kotuniak

Karolina

Krajna Sępólno

2001

16

 

16

32

32-33

Błaszak

Justyna

IKTS Noteć Inowrocław

2001

 

28

 

28

 

Olech

Aleksandra

KST Energa- Manekin Toruń

2001

 

28

 

28

34-37

Bargiel

Alicja

KST Energa- Manekin Toruń

1997

 

 

16

16

 

Papiernik

Nadia

IKTS Noteć Inowrocław

2006

 

 

16

16

 

Dąbrzał

Zuzanna

IKTS Noteć Inowrocław

2006

 

 

16

16

 

Surma

Sara

UZTS Barcin

2000

 

 

16

16

38-41

Tes

Paulina

Tytan 65 Bydgoszcz

1998

 

16

 

16

 

Wesołowska

Magdalena

UZTS Barcin

2000

 

16

 

16

 

Lemańska

Klara

Krajna Sępólno

2006

 

16

 

16

 

Orłowska

Paulina

UZTS Barcin

2000

 

16

 

16

42-46

Płachta

Weronika

LUKS Chełmno

2002

16

 

 

16

 

Nogalska

Agata

LUKS Chełmno

2004

16

 

 

16

 

Piłat

Agnieszka

LUKS Chełmno

2004

16

 

 

16

 

Korzeńska

Małgorzata

LUKS Chełmno

2004

16

 

 

16

 

Oller

Daria

LUKS Chełmno

2004

16

 

 

16

47-48

Zakrzewska

Julia

Sokół Gniewkowo

2001

 

11

 

11

 

Reszko

Jolanta

Tytan 65 Bydgoszcz

2000

 

11

 

11

49-51

Drąg

Marta

LUKS Chełmno

2005

11

 

 

11

 

Banach

Julia

LUKS Chełmno

2005

11

 

 

11

 

Dajewska

Weronika

LUKS Chełmno

2005

11

 

 

11

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA