Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj22
wczoraj23
tydzień68
miesiąc319
wszystkie328474

Gościmy

Start arrow Klasyfikacje 2014/2015 arrow Żak po III WTK
Żak po III WTK 14/15 Drukuj

 

       

                 

Żacy po III WTK  2014/15

   

 

 

 

 

 

 

 

   

Lp.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

II

III

Razem

1.

Błachnio

Piotr

Piast Łasin

2004

42

65

45

152

2.

Majchrzak

Aleksander

Gwiazda Bydgoszcz

2004

47

43

47

137

3.

Zgliński

Antoni

KST Energa-Manekin Toruń

2004

45

42

42

129

4.

Kaczan

Stanisław

TOP Solec Kuj.

2004

42

33

31

106

5.

Zawacki

Jacek

Piast Łasin

2005

31

31

35

97

6.

Zakrzewski

Bartosz

Sokół Gniewkowo

2004

35

31

29

95

7.

Mańkowski

Kamil

Piast Kruszwica

2004

29

29

31

89

8.

Dąbrowski

Antoni

LUKS Chełmno

2005

29

29

29

87

9.

Biarda

Piotr

KST Energa-Manekin Toruń

2005

28

28

28

84

10.

Malinowski

Kacper

Piast Łasin

2004

27

25

25

77

11.

Jagodziński

Mateusz

LUKS Chełmno

2006

25

25

25

75

12.

Stachowiak

Maksym

Sokół Gniewkowo

2004

16

27

27

70

13.

Marcinkowski

Olaf

Piast Łasin

2005

25

22

22

69

14.

Grobelski

Szymon

LZS Victoria Kołaczkowo

2005

22

22

16

60

15.

Januszewski

Bartosz

LZS Victoria Kołaczkowo

2005

22

16

16

54

16.

Kalaczyński

Konrad

Gwiazda Bydgoszcz

2005

16

16

16

48

17-18

Szymański

Filip

LZS Victoria Kołaczkowo

2006

16

22

8

46

 

Kaszuba

Patryk

IKTS Noteć Inowrocław

2006

16

22

8

46

19.

Łukaszewski

Mikołaj

IKTS Noteć Inowrocław

2006

8

16

16

40

20.

Obrębski

Marcel

LZS Victoria Kołaczkowo

2004

16

16

8

40

21-22

Janikowski

Antoni

Krajna Sępólno

2005

 

16

22

38

 

Staszczyk

Konrad

IKTS Noteć Inowrocław

2004

 

16

22

38

23.

Afrykański

Bartosz

KST Energa-Manekin Toruń

2006

8

8

22

38

24.

Małecki

Patryk

LZS Victoria Kołaczkowo

2005

16

8

8

32

25.

Kubiak

Mikołaj

LZS Victoria Kołaczkowo

2006

22

 

8

30

26.

Boliński

Kacper

Sokół Gniewkowo

2004

16

8

4

28

27.

Kruczkowski

Miłosz

KST Energa-Manekin Toruń

2005

8

16

 

24

28-29

Domek

Kacper

Krajna Sępólno

2006

 

8

16

24

 

Bielunkiewicz

Filip

Emdek Bydgoszcz

2005

 

8

16

24

30.

Rogalski

Ignacy

Gwiazda Bydgoszcz

2006

8

8

8

24

31.

Wesołowski

Mateusz

UKS Kusy Laskowice

2004

16

 

8

24

32.

Jamnicki

Jakub

Gwiazda Bydgoszcz

2004

22

 

 

22

33-34

Zaborowski

Konrad

LUKS Chełmno

2004

 

 

16

16

 

Jeśman

Krzysztof

Piast Kruszwica

2004

 

 

16

16

35.

Bałdzikowski

Paweł

LUKS Chełmno

2006

 

16

 

16

36.

Chabowski

Kamil

Emdek Bydgoszcz

2006

 

8

4

12

37.

Ledziński

Dawid

UKS Kusy Laskowice

2004

 

 

8

8

38-40

Fudziński

Dawid

Tytan 65 Bydgoszcz

2004

8

 

 

8

 

Komandowski

Damian

KST Energa-Manekin Toruń

2005

8

 

 

8

 

Bajfus

Sebastian

KST Energa-Manekin Toruń

2006

8

 

 

8

41-48

Przekwas

Konrad

Sokół Gniewkowo

2004

 

 

4

4

 

Petrynowski

Dawid

Olimpia Grudziądz

2004

 

 

4

4

 

Majewski

Jakub

Olimpia Grudziądz

2005

 

 

4

4

 

Rumiński

Ksawery

UKS Kusy Laskowice

2004

 

 

4

4

 

Pilarski

Tobiasz

UKS Kusy Laskowice

2005

 

 

4

4

 

Grzywacz

Damian

UKS Kusy Laskowice

2005

 

 

4

4

 

Jarzębski

Adam

UKS Kusy Laskowice

2004

 

 

4

4

 

Radzikowski

Gracjan

UKS Kusy Laskowice

2004

 

 

4

4

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA