Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj21
wczoraj23
tydzień44
miesiąc295
wszystkie328450

Gościmy

Odwiedza nas 3 gości
Start arrow Klasyfikacje 2014/2015 arrow Żaczka po III WTK
Żaczka po III WTK 14/15 Drukuj

 

       

   

Żaczka po III WTK 2014/15

         
                 

Lp

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

II

III

Razem

1.

Piłat

Agnieszka

LUKS Chełmno

2004

43

50

65

158

2.

Kocoń

Roksana

LUKS Chełmno

2004

45

41

45

131

3.

Korzeńska

Małgorzata

LUKS Chełmno

2004

40

45

45

130

4.

Lemańska

Klara

Krajna Sępólno

2006

42

42

45

129

5.

Błach

Amelia

UKS Kusy Laskowice

2004

43

43

43

129

6.

Nogalska

Agata

LUKS Chełmno

2004

42

42

31

115

7.

Oller

Daria

LUKS Chełmno

2004

41

42

29

112

8.

Sikorska

Julia

Emdek Bydgoszcz

2004

35

28

33

96

9.

Drąg

Marta

LUKS Chełmno

2005

27

29

27

83

10.

Firlit

Agnieszka

Piast Łasin

2004

28

25

22

75

11.

Maruszak

Emilia

KST Energa Manekin Toruń

2006

25

27

22

74

12.

Skibińska

Małgorzata

LZS Victoria Kołaczkowo

2005

16

22

25

63

13.

Dąbrzał

Zuzanna

IKTS Noteć Inowrocław

2006

22

16

25

63

14.

Wachowska

Sara

UZTS Barcin

2004

 

25

31

56

15-16

Michalowa

Kinga

LUKS Chełmno

2006

16

22

16

54

 

Papiernik

Laura

IKTS Noteć Inowrocław

2006

16

22

16

54

17.

Górska

Anna

IKTS Noteć Inowrocław

2005

22

16

16

54

18.

Wycichowska

Amelia

KST Energa Manekin Toruń

2007

11

16

22

49

19-20

Papiernik

Nadia

IKTS Noteć Inowrocław

2006

16

16

16

48

 

Jenziołowska

Amelia

IKTS Noteć Inowrocław

2006

16

16

16

48

21.

Dajewska

Weronika

LUKS Chełmno

2005

22

 

22

44

22.

Śmigiel

Majka

UKS Kusy Laskowice

2004

25

 

16

41

23.

Osińska

Małgorzata

Emdek Bydgoszcz

2006

16

16

8

40

24.

Świetlik

Agata

Tytan 65 Bydgoszcz

2004

16

22

 

38

25.

Pacholak

Martyna

LUKS Chełmno

2004

 

16

16

32

26.

Osińska

Marta

LUKS Chełmno

2005

16

 

8

24

27.

Kijewska

Dominika

Start Lubraniec

2005

22

 

 

22

28.

Latańska

Zuzanna

IKTS Noteć Inowrocław

2004

 

 

16

16

29.

Kawczyńska

Oliwia

LZS Victoria Kołaczkowo

2005

 

16

 

16

30-35

Kubiak

Nina

Sokół Gniewkowo

2004

 

 

8

8

 

Będzłowicz

Agnieszka

UKS Kusy Laskowice

2005

 

 

8

8

 

Kopera

Dominika

UKS Kusy Laskowice

2004

 

 

8

8

 

Najdowska

Oliwia

UKS Kusy Laskowice

2005

 

 

8

8

 

Zaraś

Oktawia

UKS Kusy Laskowice

2004

 

 

8

8

 

Lach

Iga

UKS Kusy Laskowice

2005

 

 

8

8

36.

Samulska

Natalia

IKTS Noteć Inowrocław

2006

 

 

5

5

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA