Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj10
wczoraj22
tydzień32
miesiąc533
wszystkie323835

Gościmy

Odwiedza nas 3 gości
Start arrow Klasyfikacje 2014/2015 arrow Kadetka za sezon 14/15
Kadetka za sezon 14/15 Drukuj

 

       

Kadetki za sezon  2014/15 (3 najl. wyniki )

     
                   

L.p

Nazwisko

Imię

Klub

 ur.

I

II

III

MW

Razem

1.

Błazejewicz

Zuzanna

LUKS Chełmno

2001

140

80

92

120

352

2.

Szymczak

Julia

IKTS Noteć Inowrocław

2000

106

119

104

110

335

3.

Szczuka

Agata

LUKS Chełmno

2000

123

75

89

110

322

4.

Gaca

Alicja

UZTS Barcin

2000

70

117

68

120

307

5.

Łożynska

Agata

UZTS Barcin

2000

70

70

75

145

290

6.

Rybacka

Patrycja

Krajna Sepólno

2001

49

64

64

90

218

7.

Jackowska

Julia

UZTS Barcin

2001

54

64

70

59

193

8.

Wojciechowska

Martyna

KST Energa Manekin Toruń

2001

0

49

52

78

179

9.

Kwiatkowska

Alicja

LUKS Chełmno

2000

49

52

49

59

160

10.

Adamska

Wiktoria

EMDEK Bydgoszcz

2002

52

45

49

0

146

11.

Kała

Julia

Krajna Sepólno

2001

45

49

38

43

137

12.

Gamelska

Julia

UZTS Barcin

2000

38

33

41

43

122

13.

Olech

Aleksandra

KST Energa Manekin Toruń

2001

0

45

33

43

121

14.

Płachta

Weronika

LUKS Chełmno

2002

42

33

45

0

120

15.

Panek

Daria

LUKS Chełmno

2002

33

38

45

0

116

16.

Lichocka

Antonina

EMDEK Bydgoszcz

2001

24

24

38

43

105

17.

Orłowska

Małgorzata

EMDEK Bydgoszcz

2001

38

33

24

31

102

18.

Piłat

Agnieszka

LUKS Chełmno

2004

24

41

33

0

98

19.

Czajkowska

Angelika

UZTS Barcin

2000

33

24

0

31

88

20.

Wesołowska

Magdalena

UZTS Barcin

2000

24

24

24

31

79

21.

Zakrzewska

Julia

Sokół Gniewkowo

2001

13

24

24

31

79

22.

Korzeńska

Małgorzata

LUKS Chełmno

2004

13

33

33

0

79

23.

Błaszak

Justyna

IKTS Noteć Inowrocław

2001

24

0

13

31

68

24.

Łącka

Julia

UZTS Barcin

2003

41

13

13

0

67

25.

Hermanowska

Weronika

IKTS Noteć Inowrocław

2000

33

0

0

31

64

26.

Oller

Daria

LUKS Chełmno

2004

13

24

24

0

61

27.

Nogalska

Agata

LUKS Chełmno

2004

24

24

13

0

61

28.

Orłowska

Paulina

UZTS Barcin

2000

13

13

0

31

57

29.

Kotuniak

Karolina

Krajna Sepólno

2001

9

13

13

27

53

30.

Baprawska

Izabela

KST Energa Manekin Toruń

2001

0

13

8

31

52

31.

Reszko

Jolanta

Tytan 65 Bydgoszcz

2000

0

24

0

27

51

32.

Wszelaki

Martyna

UZTS Barcin

2000

24

0

0

27

51

33.

Kilanowska

Emilia

Kusy Laskowice

2002

0

13

33

0

46

34.

Błach

Amelia

Kusy Laskowice

2004

0

38

0

0

38

35-36

Lemańska

Klara

Krajna Sepólno

2006

0

13

24

0

37

 

Ligmanowska

Julia

Kusy Laskowice

2002

0

13

24

0

37

37.

Rujner

Martyna

Kusy Laskowice

2002

0

13

13

0

26

38.

Wachowska

Sara

UZTS Barcin

2004

13

0

13

0

26

39-40

Kwiatkowska

Marita

IKTS Noteć Inowrocław

2003

0

0

24

0

24

 

Bujak

Oliwia

IKTS Noteć Inowrocław

2003

0

0

24

0

24

41.

Grzybowska

Natalia

Kusy Laskowice

2002

0

24

0

0

24

42-43

Surma

Sara

UZTS Barcin

2000

24

0

0

0

24

 

Drąg

Marta

LUKS Chełmno

2005

24

0

0

0

24

44-45

Partyka

Dominika

Kusy Laskowice

2002

0

0

13

0

13

 

Papierowska

Angelika

Kusy Laskowice

2003

0

0

13

0

13

46-47

Dajewska

Weronika

LUKS Chełmno

2005

9

0

0

0

9

 

Banach

Julia

LUKS Chełmno

2005

9

0

0

0

9

48.

Śmigiel

Majka

Kusy Laskowice

2003

0

0

8

0

8

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA