Atut W這c豉wek
 
l

Menu g堯wne

Start
Zarz康
Aktualno軼i KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga m這dzie穎wa dziewcz徠
Liga m這dzie穎wa ch這pc闚
II LIGA KOBIET
II LIGA M坒CZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozosta貫
Kadry Wojew鏚zkie
Kolegium S璠zi闚

Statystyki

dzisiaj8
wczoraj23
tydzie54
miesi帷468
wszystkie322405

Go軼imy

Odwiedza nas 1 go嗆
Start arrow Klasyfikacje 2014/2015 arrow M這dziczka za sezon 14/15
M這dziczka za sezon 14/15 Drukuj

 

       

M這dziczki za sezon  2014/15 ( 3 najl. wyniki)

     
                   

L.p

Nazwisko

Imi

Klub

ur.

I

II

III

MW

Razem

1.

Panek

Daria

LUKS Che軛no

2002

93

103

87

70

283

2.

Adamska

Wiktoria

Emdek Bydgoszcz

2002

60

65

65

110

240

3.

Pi豉t

Agnieszka

LUKS Che軛no

2004

34

54

42

52

148

4.

ζcka

Julia

UZTS Barcin

2003

44

44

50

46

140

5.

P豉chta

Weronika

LUKS Che軛no

2002

37

39

39

60

138

6.

Bujak

Oliwia

IKTS Note Inowroc豉w

2003

42

42

0

46

130

7.

Grzybowska

Natalia

Kusy Laskowice

2002

0

37

31

46

114

8.

Sikorska

Julia

Emdek Bydgoszcz

2004

28

28

37

41

106

9.

B豉ch

Amelia

Kusy Laskowice

2004

0

31

34

41

106

10.

Lema雟ka

Klara

Krajna S瘼ólno

2006

37

20

31

36

104

11.

Oller

Daria

LUKS Che軛no

2004

28

28

39

36

103

12.

Sikorska

Zuzanna

Emdek Bydgoszcz

2002

39

35

28

0

102

13.

Koco

Roksana

LUKS Che軛no

2004

31

31

37

24

99

14.

Babili雟ka

Katarzyna

Kusy Laskowice

2003

0

39

20

36

95

15.

Kilanowska

Emilia

Kusy Laskowice

2002

0

37

20

36

93

16.

Firlit

Agnieszka

Piast ζsin

2004

0

28

28

36

92

17.

Wachowska

Sara

UZTS Barcin

2003

20

34

20

36

90

18.

D帳rza

Zuzanna

IKTS Note Inowroc豉w

2006

20

11

28

36

84

19.

Dr庵

Marta

LUKS Che軛no

2005

28

20

0

36

84

20.

Rujner

Martyna

Kusy Laskowice

2002

0

28

34

13

75

21.

Papierowska

Andzelika

Kusy Laskowice

2003

0

20

28

24

72

22.

Ligmanowska

Julia

Kusy Laskowice

2002

0

11

0

60

71

23.

Kwiatkowska

Marita

IKTS Note Inowroc豉w

2003

0

0

47

24

71

24.

Nogalska

Agata

LUKS Che軛no

2004

20

0

20

24

64

25.

妃igiel

Majka

Kusy Laskowice

2003

0

11

20

24

55

26.

Radzimska

Natalia

Kusy Laskowice

2003

0

20

20

13

53

27-28

Papiernik

Laura

IKTS Note Inowroc豉w

2006

6

11

11

24

46

 

Jenzio這wska

Amelia

IKTS Note Inowroc豉w

2006

6

11

11

24

46

29.

Korze雟ka

Ma貪orzata

LUKS Che軛no

2004

20

0

0

24

44

30.

Suchomska

Ma貪orzata

Kusy Laskowice

2003

0

20

11

13

44

31.

B豉szak

Jagienka

UKS Tytan 65 Bydgoszcz

2003

6

11

11

13

35

32.

Papiernik

Nadia

IKTS Note Inowroc豉w

2006

6

11

7

13

31

33.

Waligóra

Oliwia

LZS Victoria Ko豉czkowo

2003

31

0

0

0

31

34-35

Maruszak

Emilia

KST Energa Manekin Toru

2006

0

0

20

0

20

 

Radziszewska

Dominika

Kusy Laskowice

2002

0

0

20

0

20

36-38

Partyka

Dominika

Kusy Laskowice

2002

0

20

0

0

20

 

真kowska

Marta

Kusy Laskowice

2002

0

20

0

0

20

 

Pi徠kowska

Daria

Kusy Laskowice

2003

0

20

0

0

20

39-40

Grzybowska

Klaudia

Kusy Laskowice

2002

20

0

0

0

20

 

Dorszewska

Amelia

LZS Victoria Ko豉czkowo

2003

20

0

0

0

20

41.

Koszowska

Rozalia

Emdek Bydgoszcz

2002

0

7

11

0

18

42.

Górska

Anna

IKTS Note Inowroc豉w

2005

6

11

0

0

17

43-45

Wycichowska

Amelia

KST Energa Manekin Toru

2007

0

0

11

0

11

 

Orzech

Emilia

LKS Kamionka Kamie Kraj.

2003

0

0

11

0

11

 

Kobus

Sandra

LKS Kamionka Kamie Kraj.

2004

0

0

11

0

11

46-48

Dypolt

Roksana

UZTS Barcin

2003

11

0

0

0

11

 

Dajewska

Weronika

LUKS Che軛no

2005

11

0

0

0

11

 

Nawra

Wiktoria

IKTS Note Inowroc豉w

2002

11

0

0

0

11

49-52

Turulska

Julia

LKS Kamionka Kamie Kraj.

2003

0

0

7

0

7

 

Rybacka

Aleksandra

LKS Kamionka Kamie Kraj.

2003

0

0

7

0

7

 

Pacholak

Martyna

LUKS Che軛no

2004

0

0

7

0

7

 

Lewandowska

Larysa

UKS Tytan 65 Bydgoszcz

2002

0

0

7

0

7

53.

Wrzeszczy雟ka

Natalia

Kusy Laskowice

2003

0

7

0

0

7

54-55

Banach

Julia

LUKS Che軛no

2005

6

0

0

0

6

 

Skibi雟ka

Ma貪orzata

LZS Victoria Ko豉czkowo

2005

6

0

0

0

6

                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA