Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj22
wczoraj23
tydzień68
miesiąc319
wszystkie328474

Gościmy

Odwiedza nas 2 gości
Start arrow Klasyfikacje 2014/2015 arrow Senior za sezon 14/15
Senior za sezon 14/15 Drukuj

 

       

Seniorzy za sezon  2014/15 (3 najl. wyn)

       
                   

L.p

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

II

III

MW

Razem

1.

Dyjas

Jakub

KST Energa-Manekin Toruń

95

250

135

300

340

890

2.

Such

Bartosz

Olimpia Grudziądz

83

197

275

236

300

811

3.

Zatówka

Patryk

Olimpia Grudziądz

97

0

300

150

340

790

4.

Kulpa

Konrad

KST Energa-Manekin Toruń

94

148

148

250

370

768

5.

Chmiel

Paweł

KST Energa-Manekin Toruń

86

217

125

219

240

676

6.

Woś

Alan

Gwiazda Bydgoszcz

84

146

199

125

240

585

7.

Nadolski

Łukasz

Gwiazda Bydgoszcz

93

125

221

148

180

549

8.

Badowski

Marek

Olimpia Grudziądz

97

115

125

125

180

430

9.

Kotowski

Tomasz

KST Energa-Manekin Toruń

98

115

115

110

180

410

10.

Woskowicz

Marcin

KST Energa-Manekin Toruń

94

69

110

115

115

340

11.

Piotrowski

Paweł

KST Energa-Manekin Toruń

96

69

53

115

120

304

12.

Jarocki

Łukasz

KST Energa-Manekin Toruń

96

73

105

115

0

293

13.

Węderlich

Damian

KST Energa-Manekin Toruń

98

110

69

40

98

277

14.

Pietryka

Grzegorz

Olimpia Grudziądz

83

65

81

53

98

244

15.

Maruszak

Piotr

KST Energa-Manekin Toruń

95

77

40

73

83

233

16.

Lisowski

Daniel

UKS TOP Solec Kuj.

94

0

73

60

83

216

17.

Maćkowiak

Wojciech

Olimpia Grudziądz

82

60

73

0

83

216

18.

Makowski

Kacper

KST Energa-Manekin Toruń

98

53

53

40

98

204

19.

Wieczerzak

Jacek

Piast Kruszwica

66

53

40

63

83

199

20.

Kurtyka

Tomasz

Piast Kruszwica

95

40

63

40

91

194

21.

Piotrowski

Mikołaj

Gwiazda Bydgoszcz

98

60

40

40

83

183

22.

Leszczyński

Krzysztof

Gwiazda Bydgoszcz

83

53

65

40

63

181

23.

Rybak

Maciej

Gwiazda Bydgoszcz

83

63

59

53

0

175

24.

Gronowski

Wojciech

LUKS Chełmno

98

17

69

17

83

169

25.

Łukaszewski

Krystian

Piast Kruszwica

87

53

53

40

46

152

26.

Wesołowski

Filip

Olimpia Grudziądz

98

14

0

53

83

150

27.

Piotrowski

Krzysztof

KST Energa-Manekin Toruń

69

0

40

17

91

148

28.

Masiak

Tomasz

Krajna Sępólno

88

40

17

25

83

148

29.

Lica

Marcin

Krajna Sępólno

79

0

53

25

63

141

30.

Woskowicz

Mateusz

LUKS Chełmno

92

40

61

40

0

141

31.

Bończak

Grzegorz

Piast Kruszwica

76

17

40

53

46

139

32.

Urbański

Mateusz

Olimpia Grudziądz

93

25

0

65

46

136

33.

Lach

Marcin

Szaniec Świecie/Osą

77

0

0

69

63

132

34.

Olszewski

Marcin

Emdek Bydgoszcz

1

0

25

40

63

128

35.

Modliborski

Tomasz

Olimpia Grudziądz

97

40

25

0

63

128

36.

Adamczyk

Paweł

Olimpia Grudziądz

95

40

17

0

63

120

37.

Zawadziński

Paweł

LUKS Chełmno

98

25

25

25

63

113

38.

Jackowiak

Karol

Gwiazda Bydgoszcz

0

14

25

25

46

96

39.

Thomas

Jacek

Krajna Sępólno

0

17

25

17

46

88

40.

Przybyłka

Wiktor

Krajna Sępólno

95

14

17

17

46

80

41.

Winowiecki

Przemysław

Krajna Sępólno

0

0

15

17

46

78

42.

Leszczyński

Zbigniew

Gwiazda Bydgoszcz

77

14

0

0

63

77

43.

Wiśniewski

Rafał

KST Energa-Manekin Toruń

93

25

25

17

0

67

44.

Wojewódka

Michał

Iskra Plemięta

74

0

0

60

0

60

45.

Majewski

Tomasz

Piast Kruszwica

68

17

25

17

0

59

46.

Chojnicki

Marcin

LZS Jastrzębie

80

17

40

0

0

57

47.

Rakowicz

Maciej

Kusy Laskowice

78

25

0

25

0

50

48.

Byczkowski

Michał

Emdek Bydgoszcz

98

0

17

25

0

42

49.

Wojtasik

Krzysztof

Olimpia Grudziądz

87

17

 

25

0

42

50.

Maciaszek

Piotr

Krajna Sępólno

93

17

25

0

0

42

51.

Majchrzak

Michał

Gwiazda Bydgoszcz

99

25

17

0

0

42

52.

Strychalski

Filip

LUKS Chełmno

98

0

40

0

0

40

53.

Michalczewski

Marcin

Krajna Sępólno

95

40

0

0

0

40

54.

Dolecki

Dariusz

Piast Kruszwica

83

0

15

17

0

32

55-57

Majewski

Mateusz

Piast Kruszwica

90

14

17

0

0

31

 

Mizera

Dawid

Piast Kruszwica

89

14

17

0

0

31

 

Ślusarek

Jakub

Piast Kruszwica

99

14

17

0

0

31

58.

Żak

Łukasz

Emdek Bydgoszcz

96

0

0

25

0

25

59-61

Forjas

Damian

Gwiazda Bydgoszcz

85

25

0

0

0

25

 

Szramowski

Krystian

Gwiazda Bydgoszcz

82

25

0

0

0

25

 

Śliwiński

Marcin

UKS OSiR Brodnica

94

25

0

0

0

25

62-66

Malicki

Tomasz

Olimpia Grudziądz

0

0

0

17

0

17

 

Prochorowicz

Paweł

Szaniec Świecie/Osą

86

0

0

17

0

17

 

Sobociński

Ryszard

Rogóźno

58

0

0

17

0

17

 

Kaliszewski

Jacek

Rogóźno

65

0

0

17

0

17

 

Rybak

Tomasz

Kusy Laskowice

81

0

0

17

0

17

67-73

Golimowski

Tomasz

KWTS Gwiazda Bukowiec

92

0

17

0

0

17

 

Szopiński

Bartosz

KWTS Gwiazda Bukowiec

98

0

17

0

0

17

 

Licznerski

Adam

KWTS Gwiazda Bukowiec

57

0

17

0

0

17

 

Kruczek

Damian

Olimpia Grudziądz

96

0

17

0

0

17

 

Czysz

Łukasz

Emdek Bydgoszcz

96

0

17

0

0

17

 

Lemański

Stanisław

Krajna Sępólno

3

0

17

0

0

17

 

Jezierski

Norbert

LUKS Chełmno

92

0

17

0

0

17

74-77

Flisiak

Hubert

KST Energa-Manekin Toruń

96

17

0

0

0

17

 

Ziemniewicz

Remigiusz

LZS Jastrzębie

92

17

0

0

0

17

 

Petrynowski

Krzysztof

Szaniec Świecie/Osą

74

17

0

0

0

17

 

Słomski

Bartosz

LZS Jastrzębie

99

17

0

0

0

17

78-79

Garlik

Piotr

Piast Kruszwica

0

0

15

0

0

15

 

Kawczyński

Miłosz

Piast Kruszwica

0

0

15

0

0

15

80-81

Rybowicz

Krystian

LZS Jastrzębie

0

14

0

0

0

14

 

Jankowiak

Damian

Gwiazda Bydgoszcz

94

14

0

0

0

14

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA