Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj20
wczoraj23
tydzień66
miesiąc436
wszystkie327180

Gościmy

Odwiedza nas 4 gości
Start arrow Klasyfikacje 2014/2015 arrow Juniorka za sezon 14/15
Juniorka za sezon 14/15 Drukuj

 

       

Juniorki za sezon  2014/15 ( 3 najl. wyniki)

     
                   

L.p

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

II

III

MW

Razem

1.

Szczuka

Agata

LUKS Chełmno

2000

95

190

80

0

365

2.

Szymczak

Julia

IKTS Noteć Inowrocław

2000

85

75

151

0

311

3.

Hennig

Katarzyna

LUKS Chełmno

1999

85

113

90

85

288

4.

Ciemna

Natalia

IKTS Noteć Inowrocław

1997

59

75

80

90

245

5.

Błażejewicz

Zuzanna

LUKS Chełmno

2001

107

59

56

0

222

6.

Szatkowska

Natalia

LUKS Chełmno

1998

70

52

70

71

211

7.

Baczyńska

Marika

UZTS Barcin

1999

56

45

52

79

187

8.

Gaca

Alicja

UZTS Barcin

2000

50

56

70

0

176

9.

Bejenka

Karolina

UZTS Barcin

1997

52

52

45

65

169

10.

Rink

Oliwia

Krajna Sępólno

1999

39

28

39

71

149

11.

Łożyńska

Agata

UZTS Barcin

2000

39

48

59

0

146

12.

Kwiatkowska

Alicja

LUKS Chełmno

2000

56

39

49

0

144

13.

Płachta

Kinga

LUKS Chełmno

1998

28

39

28

71

138

14.

Adamska

Wiktoria

Emdek Bydgoszcz

2002

45

39

52

0

136

15.

Jackowska

Julia

UZTS Barcin

2001

39

45

49

0

133

16.

Rybacka

Patrycja

Krajna Sępólno

2001

48

56

28

0

132

17.

Kwiatkowska

Weronika

IKTS Noteć Inowrocław

1998

28

0

28

71

127

18.

Duda

Joanna

IKTS Noteć Inowrocław

1997

45

0

0

79

124

19.

Kała

Julia

Krajna Sępólno

2001

28

39

39

0

106

20.

Dąbrowska

Natalia

Start Lubraniec

1999

28

28

45

0

101

21-23

Lichocka

Antonina

Emdek Bydgoszcz

2001

28

28

28

0

84

 

Gamelska

Julia

UZTS Barcin

2000

28

28

28

0

84

 

Łącka

Julia

UZTS Barcin

2003

28

28

28

0

84

24.

Orłowska

Małgorzata

Emdek Bydgoszcz

2001

16

28

28

0

72

25.

Hermanowska

Weronika

IKTS Noteć Inowrocław

2000

0

16

28

0

44

26.

Czajkowska

Angelika

UZTS Barcin

2000

28

16

0

0

44

27.

Kwiatkowska

Marita

IKTS Noteć Inowrocław

2003

0

0

39

0

39

28.

Panek

Daria

LUKS Chełmno

2002

39

0

0

0

39

29-30

Bujak

Oliwia

IKTS Noteć Inowrocław

2003

0

16

16

0

32

 

Wachowska

Sara

UZTS Barcin

2004

0

16

16

0

32

31.

Kotuniak

Karolina

Krajna Sępólno

2001

16

0

16

0

32

32-33

Błaszak

Justyna

IKTS Noteć Inowrocław

2001

0

28

0

0

28

 

Olech

Aleksandra

KST Energa- Manekin Toruń

2001

0

28

0

0

28

34-37

Bargiel

Alicja

KST Energa- Manekin Toruń

1997

0

0

16

0

16

 

Papiernik

Nadia

IKTS Noteć Inowrocław

2006

0

0

16

0

16

 

Dąbrzał

Zuzanna

IKTS Noteć Inowrocław

2006

0

0

16

0

16

 

Surma

Sara

UZTS Barcin

2000

0

0

16

0

16

38-41

Tes

Paulina

Tytan 65 Bydgoszcz

1998

0

16

0

0

16

 

Wesołowska

Magdalena

UZTS Barcin

2000

0

16

0

0

16

 

Lemańska

Klara

Krajna Sępólno

2006

0

16

0

0

16

 

Orłowska

Paulina

UZTS Barcin

2000

0

16

0

0

16

42-46

Płachta

Weronika

LUKS Chełmno

2002

16

0

0

0

16

 

Nogalska

Agata

LUKS Chełmno

2004

16

0

0

0

16

 

Piłat

Agnieszka

LUKS Chełmno

2004

16

0

0

0

16

 

Korzeńska

Małgorzata

LUKS Chełmno

2004

16

0

0

0

16

 

Oller

Daria

LUKS Chełmno

2004

16

0

0

0

16

47-48

Zakrzewska

Julia

Sokół Gniewkowo

2001

0

11

0

0

11

 

Reszko

Jolanta

Tytan 65 Bydgoszcz

2000

0

11

0

0

11

49-51

Drąg

Marta

LUKS Chełmno

2005

11

0

0

0

11

 

Banach

Julia

LUKS Chełmno

2005

11

0

0

0

11

 

Dajewska

Weronika

LUKS Chełmno

2005

11

0

0

0

11

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA