Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj3
wczoraj23
tydzień3
miesiąc504
wszystkie323806

Gościmy

Start arrow Klasyfikacje 2014/2015 arrow Żaczka za sezon 14/15
Żaczka za sezon 14/15 Drukuj

 

       

   

Żaczka za sezon 2014/15 ( 3 najl. wyniki)

       
                   

Lp

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

II

III

MW

Razem

1.

Piłat

Agnieszka

LUKS Chełmno

2004

43

50

65

85

200

2.

Lemańska

Klara

Krajna Sępólno

2006

42

42

45

70

157

3.

Kocoń

Roksana

LUKS Chełmno

2004

45

41

45

57

147

4.

Błach

Amelia

UKS Kusy Laskowice

2004

43

43

43

53

139

5.

Korzeńska

Małgorzata

LUKS Chełmno

2004

40

45

45

49

139

6.

Nogalska

Agata

LUKS Chełmno

2004

42

42

31

39

123

7.

Oller

Daria

LUKS Chełmno

2004

41

42

29

34

117

8.

Drąg

Marta

LUKS Chełmno

2005

27

29

27

53

109

9.

Sikorska

Julia

Emdek Bydgoszcz

2004

35

28

33

27

96

10.

Maruszak

Emilia

KST Energa Manekin Toruń

2006

25

27

22

34

86

11.

Dąbrzał

Zuzanna

IKTS Noteć Inowrocław

2006

22

16

25

34

81

12.

Firlit

Agnieszka

Piast Łasin

2004

28

25

22

27

80

13.

Skibińska

Małgorzata

LZS Victoria Kołaczkowo

2005

16

22

25

27

74

14.

Dajewska

Weronika

LUKS Chełmno

2005

22

0

22

27

71

15.

Śmigiel

Majka

UKS Kusy Laskowice

2004

25

0

16

27

68

16-17

Michalowa

Kinga

LUKS Chełmno

2006

16

22

16

27

65

 

Papiernik

Laura

IKTS Noteć Inowrocław

2006

16

22

16

27

65

18.

Papiernik

Nadia

IKTS Noteć Inowrocław

2006

16

16

16

27

59

19.

Wycichowska

Amelia

KST Energa Manekin Toruń

2007

11

16

22

20

58

20.

Górska

Anna

IKTS Noteć Inowrocław

2005

22

16

16

20

58

21.

Wachowska

Sara

UZTS Barcin

2004

0

25

31

0

56

22.

Pacholak

Martyna

LUKS Chełmno

2004

0

16

16

20

52

23.

Jenziołowska

Amelia

IKTS Noteć Inowrocław

2006

16

16

16

0

48

24.

Osińska

Małgorzata

Emdek Bydgoszcz

2006

16

16

8

0

40

25.

Świetlik

Agata

Tytan 65 Bydgoszcz

2004

16

22

0

0

38

26.

Kapczyńska

Oliwia

LZS Victoria Kołaczkowo

2005

0

16

0

20

36

27.

Osińska

Marta

LUKS Chełmno

2005

16

0

8

0

24

28.

Kijewska

Dominika

Start Lubraniec

2005

22

0

0

0

22

29.

Latańska

Zuzanna

IKTS Noteć Inowrocław

2004

0

0

16

0

16

30-35

Kubiak

Nina

Sokół Gniewkowo

2004

0

0

8

0

8

 

Będzłowicz

Agnieszka

UKS Kusy Laskowice

2005

0

0

8

0

8

 

Kopera

Dominika

UKS Kusy Laskowice

2004

0

0

8

0

8

 

Najdowska

Oliwia

UKS Kusy Laskowice

2005

0

0

8

0

8

 

Zaraś

Oktawia

UKS Kusy Laskowice

2004

0

0

8

0

8

 

Lach

Iga

UKS Kusy Laskowice

2005

0

0

8

0

8

36.

Samulska

Natalia

IKTS Noteć Inowrocław

2006

0

0

5

0

5

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA