Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj6
wczoraj22
tydzień28
miesiąc362
wszystkie325704

Gościmy

Start arrow Klasyfikacje 2015/2016 arrow I WTK Kadetek
I WTK Kadetek 15/16 Drukuj

 

       

I WTK Kadetek

   
 

6.09.2015 Chełmno

         
             

L.p

Nazwisko

Imię

Klub

 ur.

I

 

1.

Jackowska

Julia

UZTS Barcin

2001

60

awans do I Grand Prix

2.

Rybacka

Patrycja

Krajna Sepólno

2001

57

awans do I Grand Prix

3.

Adamska

Wiktoria

EMDEK Bydgoszcz

2002

54

 

4.

Piłat

Agnieszka

LUKS Chełmno

2004

52

 

5-6

Wojciechowska

Martyna

KST Energa Manekin Toruń

2001

49

 

 

Panek

Daria

LUKS Chełmno

2002

49

 

7-8

Olech

Aleksandra

KST Energa Manekin Toruń

2001

45

 

 

Płachta

Weronika

LUKS Chełmno

2002

45

 

9-10

Kała

Julia

Krajna Sepólno

2001

41

 

 

Lemańska

Klara

Krajna Sepólno

2006

41

 

11-12

Orłowska

Małgorzata

EMDEK Bydgoszcz

2001

38

 

 

Łącka

Julia

UZTS Barcin

2003

38

 

13-16

Lichocka

Antonina

EMDEK Bydgoszcz

2001

33

 

 

Korzeńska

Małgorzata

LUKS Chełmno

2004

33

 

 

Nogalska

Agata

LUKS Chełmno

2004

33

 

 

Błach

Amelia

Kusy Laskowice

2004

33

 

17-24

Zakrzewska

Julia

Sokół Gniewkowo

2001

24

 

 

Błaszak

Justyna

IKTS Noteć Inowrocław

2001

24

 

 

Oller

Daria

LUKS Chełmno

2004

24

 

 

Kotuniak

Karolina

Krajna Sepólno

2001

24

 

 

Kilanowska

Emilia

Kusy Laskowice

2002

24

 

 

Ligmanowska

Julia

Kusy Laskowice

2002

24

 

 

Rujner

Martyna

Kusy Laskowice

2002

24

 

 

Grzybowska

Natalia

Kusy Laskowice

2002

24

 

25-31

Baprawska

Izabela

KST Energa Manekin Toruń

2001

13

 

 

Wachowska

Sara

UZTS Barcin

2004

13

 

 

Bujak

Oliwia

IKTS Noteć Inowrocław

2003

13

 

 

Drąg

Marta

LUKS Chełmno

2005

13

 

 

Kocoń

Roksana

LUKS Chełmno

2004

13

 

 

Michalowa

Kinga

LUKS Chełmno

2006

13

 

 

Przybytkowska

Wiktoria

LUKS Chełmno

2007

13

 

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA