Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj8
wczoraj23
tydzień54
miesiąc468
wszystkie322405

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Start arrow Klasyfikacje 2015/2016 arrow II WTK Kadetów
II WTK Kadetów 15/16 Drukuj

 

       

II WTK Kadetów 2015/16

   
 

15.11.2015   Grudziądz

         
             

L.p

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

II

 

1.

Repke

Mateusz

EMDEK Bydgoszcz

2001

60

awans do II Grand Prix

2.

Glica

Rafał

KST Energa Manekin Toruń

2001

57

awans do II Grand Prix

3.

Jarząbkowski

Paweł

KST Energa Manekin Toruń

2002

54

 

4.

Maruszak

Jakub

KST Energa Manekin Toruń

2002

52

 

5.

Rumiński

Hubert

Piast Łasin

2001

50

 

6.

Mikulski

Radosław

EMDEK Bydgoszcz

2001

48

 

7.

Ciołkowski

Paweł

Olimpia Unia Grudziądz

2002

46

 

8.

Lemański

Stanisław

Krajna Sępólno

2003

44

 

9.

Stypka

Filip

Gwiazda Bydgoszcz

2001

42

 

10.

Cichoracki

Miłosz

KST Energa Manekin Toruń

2001

41

 

11-12

Marchlewski

Kacper

KST Energa Manekin Toruń

2003

38

 

 

Bleja

Mikołaj

Top Solec Kuj.

2001

38

 

13-16

Nowakowski

Kacper

Start Lubraniec

2002

33

 

 

Matuszkiewicz

Mateusz

Start Lubraniec

2001

33

 

 

Zgliński

Antoni

KST Energa Manekin Toruń

2004

33

 

 

Chudecki

Patryk

Kusy Laskowice

2002

33

 

17-24

Hochel

Klaudiusz

Krajna Sępólno

2001

24

 

 

Szyc

Hubert

MGLKS Tarpan Mrocza

2002

24

 

 

Kopczyk

Dawid

LUKS Chełmno

2002

24

 

 

Ziólkowski

Radosław

Kusy Laskowice

2001

24

 

 

Adamczyk

Krystian

Olimpia Unia Grudziądz

2003

24

 

 

Mańkowski

Kamil

Piast Kruszwica

2004

24

 

 

Maćkowski

Mateusz

UKS OSiR Brodnica

2001

24

 

 

Lewandowski

Mateusz

KST Energa Manekin Toruń

2002

24

 

25-32

Kwaśnik

Michał

Sokół Gniewkowo

2003

13

 

 

Krause

Maciej

Gwiazda Bydgoszcz

2003

13

 

 

Szynka

Bartosz

Gwiazda Bydgoszcz

2001

13

 

 

Woźniak

Bartłomiej

Start Lubraniec

2001

13

 

 

Dąbrowski

Szymon

Piast Kruszwica

2001

13

 

 

Woźniak

Bartosz

LUKS Chełmno

2002

13

 

 

Dyhid

Dominik

Gwiazda Bydgoszcz

2001

13

 

 

Makarewicz

Mateusz

Gwiazda Bydgoszcz

2002

13

 

33-48

Zakrzewski

Bartosz

Sokół Gniewkowo

2004

8

 

 

Kaczan

Stanisław

UKS Top Solec Kuj.

2004

8

 

 

Kubiak

Marcin

Sokół Gniewkowo

2001

8

 

 

Dąbrowski

Antoni

LUKS Chełmno

2005

8

 

 

Rafalski

Szymon

Olimpia Unia Grudziądz

2002

8

 

 

Jagodziński

Mateusz

LUKS Chełmno

2006

8

 

 

Stróżyński

Mikołaj

EMDEK Bydgoszcz

2003

8

 

 

Błachowicz

Mikołaj

Kusy Laskowice

2002

8

 

 

Przybytkowski

Mateusz

LUKS Chełmno

2002

8

 

 

Talpa

Tomasz

Piast Łasin

2001

8

 

 

Antkiewicz

Antoni

Olimpia Unia Grudziądz

2004

8

 

 

Biarda

Piotr

KST Energa Manekin Toruń

2005

8

 

 

Różycki

Szymon

KST Energa Manekin Toruń

2004

8

 

 

Afrykański

Bartosz

KST Energa Manekin Toruń

2006

8

 

 

Kubiak

Jędrzej

LUKS Chełmno

2003

8

 

 

Wesołowski

Mateusz

Kusy Laskowice

2004

8

 

49-51

Bylinko

Filip

LUKS Chełmno

2005

7

 

 

Koniarski

Igor

Kusy Laskowice

2005

7

 

 

Derengowski

Oskar

Kusy Laskowice

2005

7

 

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA