Atut Włocławek
 
AGA
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Mistrzostwa Woj. 2019
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj16
wczoraj22
tydzień38
miesiąc439
wszystkie334770

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Start arrow Klasyfikacje 2015/2016 arrow II WTK Kadetek
II WTK Kadetek 15/16 Drukuj

 

       

II WTK Kadetek 2015/16

   
 

15.11.2015   Grudziądz

         
             

L.p

Nazwisko

Imię

Klub

 ur.

II

 

1.

Adamska

Wiktoria

EMDEK Bydgoszcz

2002

60

awans do II Grand Prix

2.

Rybacka

Patrycja

Krajna Sepólno

2001

57

awans do II Grand Prix

3.

Panek

Daria

LUKS Chełmno

2002

54

 

4.

Piłat

Agnieszka

LUKS Chełmno

2004

52

 

5.

Wojciechowska

Martyna

KST Energa Manekin Toruń

2001

50

 

6.

Kała

Julia

Krajna Sepólno

2001

48

 

7.

Lemańska

Klara

Krajna Sepólno

2006

46

 

8.

Płachta

Weronika

LUKS Chełmno

2002

44

 

9.

Błach

Amelia

Kusy Laskowice

2004

42

 

10.

Olech

Aleksandra

KST Energa Manekin Toruń

2001

41

 

11-12

Orłowska

Małgorzata

EMDEK Bydgoszcz

2001

38

 

 

Zakrzewska

Julia

Sokół Gniewkowo

2001

38

 

13-16

Lichocka

Antonina

EMDEK Bydgoszcz

2001

33

 

 

Korzeńska

Małgorzata

LUKS Chełmno

2004

33

 

 

Oller

Daria

LUKS Chełmno

2004

33

 

 

Rujner

Martyna

Kusy Laskowice

2002

33

 

17-24

Nogalska

Agata

LUKS Chełmno

2004

24

 

 

Grzybowska

Natalia

Kusy Laskowice

2002

24

 

 

Drąg

Marta

LUKS Chełmno

2005

24

 

 

Kocoń

Roksana

LUKS Chełmno

2004

24

 

 

Michalowa

Kinga

LUKS Chełmno

2006

24

 

 

Przybytkowska

Wiktoria

LUKS Chełmno

2007

24

 

 

Papierowska

Angelika

Kusy Laskowice

2004

24

 

 

Babilińska

Katarzyna

Kusy Laskowice

2004

24

 

25-26

Radzimska

Natalia

Kusy Laskowice

2004

16

 

 

Pacholak

Martyna

LUKS Chełmno

2004

16

 

 

 
© 2019 KPOZTS Bydgoszcz