Atut W這c豉wek
 
AGA
l

Menu g堯wne

Start
Zarz康
Aktualno軼i KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga m這dzie穎wa
II LIGA KOBIET
II LIGA M坒CZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Mistrzostwa Woj. 2019
Regulaminy
Rozgrywki pozosta貫
Kadry Wojew鏚zkie
Kolegium S璠zi闚

Statystyki

dzisiaj15
wczoraj23
tydzie131
miesi帷520
wszystkie331415

Go軼imy

Odwiedza nas 2 go軼i
Start arrow Klasyfikacje 2015/2016 arrow II WTK M這dzik闚
II WTK M這dzik闚 15/16 Drukuj

 

       

II WTK M這dzików

   
 

25.10.2015   Laskowice

         
             

L.p

Nazwisko

Imi

Klub

ur.

II

 

1.

Marchlewski

Kacper

KST Energa-Manekin Toru

2003

50

awans do Ii Grand Prix

2.

Zakrzewski

Bartosz

Sokó Gniewkowo

2004

47

awans do Ii Grand Prix

3.

Majchrzak

Aleksander

Gwiazda Bydgoszcz

2004

44

 

4.

Kwa郾ik

Micha

Sokó Gniewkowo

2003

42

 

5.

Zgli雟ki

Antoni

KST Energa-Manekin Toru

2004

40

 

6.

Krause

Maciej

Gwiazda Bydgoszcz

2003

39

 

7.

Kubiak

J璠rzej

LUKS Che軛no

2003

38

 

8.

Staszczyk

Konrad

IKTS Note Inowroc豉w

2004

36

 

9.

Kaczan

Stanis豉w

UKS TOP Solec Kuj.

2004

35

 

10.

Ma鎥owski

Kamil

Piast Kruszwica

2004

34

 

11-12

Adamczyk

Krystian

Olimpia Grudzi康z

2003

31

 

 

Wo這d嶔o

Filip

KST Energa-Manekin Toru

2004

31

 

13-16

Zawacki

Jacek

Piast ζsin

2005

28

 

 

Afryka雟ki

Bartosz

KST Energa-Manekin Toru

2006

28

 

 

Marcinkowski

Olaf

Piast ζsin

2005

28

 

 

Kubiak

Miko豉j

LZS Victoria Ko豉czkowo

2006

28

 

17-24

ㄆkaszewski

Miko豉j

IKTS Note Inowroc豉w

2006

20

 

 

Stró篡雟ki

Miko豉j

Emdek Bydgoszcz

2003

20

 

 

Biarda

Piotr

KST Energa-Manekin Toru

2005

20

 

 

Schmidt

Patryk

Kusy Laskowice

2003

20

 

 

Kaszuba

Patryk

IKTS Note Inowroc豉w

2006

20

 

 

D帳rowski

Antoni

LUKS Che軛no

2005

20

 

 

Koniarski

Igor

Kusy Laskowice

2003

20

 

 

Januszewski

Bartosz

LZS Victoria Ko豉czkowo

2005

20

 

25-32

Jagodzi雟ki

Mateusz

LUKS Che軛no

2006

11

 

 

Bartoszak

Kacper

Sokó Gniewkowo

2003

11

 

 

Modliszewski

Pawe

Kusy Laskowice

2003

11

 

 

Domek

Kacper

Krajna S瘼ólno

2006

11

 

 

Ka逝積y

Tymoteusz

Olimpia Grudzi康z

2004

11

 

 

Janikowski

Antoni

Krajna S瘼ólno

2005

11

 

 

B豉chowicz

Miko豉j

Kusy Laskowice

2003

11

 

 

Weso這wski

Mateusz

Kusy Laskowice

2004

11

 

33-42

Rogalski

Ignacy

Gwiazda Bydgoszcz

2006

6

 

 

Derengowski

Oskar

Kusy Laskowice

2003

6

 

 

Kwiatkowski

Mateusz

UKS TOP Solec Kuj.

2004

6

 

 

Ró篡cki

Szymon

KST Energa-Manekin Toru

2003

6

 

 

Ratusi雟ki

Robert

UKS Tytan 65 Bydgoszcz

2003

6

 

 

Pilarski

Tobiasz

Kusy Laskowice

2005

6

 

 

Antkiewicz

Antoni

Olimpia Grudzi康z

2004

6

 

 

Petrynowski

Dawid

Olimpia Grudzi康z

2004

6

 

 

Bylinko

Filip

LUKS Che軛no

2005

6

 

 

Grobelski

Szymon

LZS Victoria Ko豉czkowo

2005

6

 

 

 
© 2019 KPOZTS Bydgoszcz