Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj20
wczoraj23
tydzień111
miesiąc454
wszystkie323756

Gościmy

Odwiedza nas 3 gości
Start arrow Klasyfikacje 2015/2016 arrow III WTK Żaczek
III WTK Żaczek 15/16 Drukuj

 

       

   

III WTK  Żaczek 2015/16

     
 

28.02.2016  Inowrocław

     
             

Lp

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

 

 

1.

Dąbrzał

Zuzanna

IKTS Noteć Inowrocław

2006

40

awans do III Grand Prix

2.

Papiernik

Nadia

IKTS Noteć Inowrocław

2006

37

awans do III Grand Prix

3.

Drąg

Marta

LUKS Chełmno

2005

35

 

4.

Maruszak

Emilia

KST Energa Manekin Toruń

2006

33

 

5.

Kurzawska

Maja

KST Energa Manekin Toruń

2006

32

 

6.

Wycichowska

Amelia

KST Energa Manekin Toruń

2007

31

 

7.

Przybytkowska

Wiktoria

LUKS Chełmno

2007

30

 

8.

Osińska

Małgorzata

Emdek Bydgoszcz

2006

29

 

9-10

Papiernik

Laura

IKTS Noteć Inowrocław

2006

27

 

 

Samulska

Natalia

IKTS Noteć Inowrocław

2006

27

 

11-12

Będzłowicz

Agnieszka

UKS Kusy Laskowice

2005

25

 

 

Szypura

Kinga

Sokół Gniewkowo

2006

25

 

13-16

Panek

Lena

LUKS Chełmno

2008

22

 

 

Najdowska

Oliwia

UKS Kusy Laskowice

2005

22

 

 

Smykowska

Julia

UKS Kusy Laskowice

2005

22

 

 

Bartoszak

Jowita

Sokół Gniewkowo

2006

22

 

17-21

Lach

Iga

UKS Kusy Laskowice

2005

16

 

 

Rujner

Liliana

UKS Kusy Laskowice

2006

16

 

 

Berus

Natalia

Emdek Bydgoszcz

2007

16

 

 

Krause

Agata

Gwiazda Bydgoszcz

2009

16

 

 

Lorek

Nikola

Sokół Gniewkowo

2007

16

 

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA