Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj22
wczoraj23
tydzień22
miesiąc554
wszystkie327298

Gościmy

Odwiedza nas 3 gości
Start arrow Klasyfikacje 2015/2016 arrow Kadeci po III WTK
Kadeci po III WTK 15/16 Drukuj

 

        

Kadeci po III WTK  2015/16

       
                 

L.p

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

II

III

Razem

1.

Kulczycki

Samuel

Olimpia Unia Grudziądz

2002

123

140

170

433

2.

Olszewski

Marcin

EMDEK Bydgoszcz

2001

92

90

78

260

3.

Repke

Mateusz

EMDEK Bydgoszcz

2001

80

65

70

215

4.

Jarząbkowski

Paweł

KST Energa Manekin Toruń

2002

57

68

52

177

5.

Glica

Rafał

KST Energa Manekin Toruń

2001

48

60

63

171

6.

Rumiński

Hubert

Piast Łasin

2001

42

50

65

157

7.

Mikulski

Radosław

EMDEK Bydgoszcz

2001

55

48

52

155

8.

Maruszak

Jakub

KST Energa Manekin Toruń

2002

74

74

 

148

9.

Lemański

Stanisław

Krajna Sępólno

2003

52

44

48

144

10.

Ciołkowski

Paweł

Olimpia Unia Grudziądz

2002

49

46

45

140

11.

Stypka

Filip

Gwiazda Bydgoszcz

2001

41

42

49

132

12.

Marchlewski

Kacper

KST Energa Manekin Toruń

2003

36

41

45

122

13.

Cichoracki

Miłosz

KST Energa Manekin Toruń

2001

45

41

36

122

14.

Matuszkiewicz

Mateusz

Start Lubraniec

2001

13

33

38

84

15.

Zgliński

Antoni

KST Energa Manekin Toruń

2004

13

33

36

82

16.

Szyc

Hubert

MGLKS Tarpan Mrocza

2002

33

24

24

81

17.

Majchrzak

Aleksander

Gwiazda Bydgoszcz

2004

38

 

41

79

18.

Bleja

Mikołaj

Top Solec Kuj.

2001

13

38

24

75

19.

Kwaśnik

Michał

Sokół Gniewkowo

2003

38

13

24

75

20-22

Kopczyk

Dawid

LUKS Chełmno

2002

24

24

24

72

 

Mańkowski

Kamil

Piast Kruszwica

2004

24

24

24

72

 

Maćkowski

Mateusz

UKS OSiR Brodnica

2001

24

24

24

72

23.

Zakrzewski

Bartosz

Sokół Gniewkowo

2004

24

8

38

70

24.

Nowakowski

Kacper

Start Lubraniec

2002

24

33

13

70

25.

Hochel

Klaudiusz

Krajna Sępólno

2001

33

24

13

70

26.

Adamczyk

Krystian

Olimpia Unia Grudziądz

2003

24

24

13

61

27.

Lewandowski

Mateusz

KST Energa Manekin Toruń

2002

 

24

33

57

28.

Ziólkowski

Radosław

Kusy Laskowice

2001

24

24

8

56

29.

Chudecki

Patryk

Kusy Laskowice

2002

13

33

8

54

30.

Kaczan

Stanisław

UKS Top Solec Kuj.

2004

13

8

24

45

31.

Krause

Maciej

Gwiazda Bydgoszcz

2003

13

13

13

39

32.

Gończewski

Kacper

Olimpia Unia Grudziądz

2002

24

 

13

37

33.

Dyhid

Dominik

Gwiazda Bydgoszcz

2001

8

13

13

34

34.

Bielunkiewicz

Filip

Gwiazda Bydgoszcz

2005

 

 

33

33

35.

Wyżga

Łukasz

Olimpia Unia Grudziądz

2001

33

 

 

33

36.

Rafalski

Szymon

Olimpia Unia Grudziądz

2002

8

8

13

29

37-38

Woźniak

Bartłomiej

Start Lubraniec

2001

8

13

8

29

 

Dąbrowski

Szymon

Piast Kruszwica

2001

8

13

8

29

39.

Stróżyński

Mikołaj

EMDEK Bydgoszcz

2003

8

8

11

27

40.

Pawlikowski

Paweł

Kusy Laskowice

2002

 

 

24

24

41-43

Kubiak

Marcin

Sokół Gniewkowo

2001

8

8

8

24

 

Przybytkowski

Mateusz

LUKS Chełmno

2002

8

8

8

24

 

Talpa

Tomasz

Piast Łasin

2001

8

8

8

24

44.

Wesołowski

Mateusz

Kusy Laskowice

2004

 

8

13

21

45.

Wołodźko

Filip

KST Energa Manekin Toruń

2004

13

 

8

21

46-48

Szynka

Bartosz

Gwiazda Bydgoszcz

2001

8

13

 

21

 

Woźniak

Bartosz

LUKS Chełmno

2002

8

13

 

21

 

Makarewicz

Mateusz

Gwiazda Bydgoszcz

2002

8

13

 

21

49.

Różycki

Szymon

KST Energa Manekin Toruń

2004

 

8

8

16

50-52

Dąbrowski

Antoni

LUKS Chełmno

2005

8

8

 

16

 

Jagodziński

Mateusz

LUKS Chełmno

2006

8

8

 

16

 

Błachowicz

Mikołaj

Kusy Laskowice

2002

8

8

 

16

53-54

Koniarski

Igor

Kusy Laskowice

2005

 

7

8

15

 

Derengowski

Oskar

Kusy Laskowice

2005

 

7

8

15

55.

Lutowski

Jakub

Kusy Laskowice

2002

7

 

8

15

56.

Staszewski

Daniel

Start Lubraniec

2002

13

 

 

13

 

Janikowski

Antoni

Krajna Sępólno

2005

 

 

8

8

58-61

Antkiewicz

Antoni

Olimpia Unia Grudziądz

2004

 

8

 

8

 

Biarda

Piotr

KST Energa Manekin Toruń

2005

 

8

 

8

 

Afrykański

Bartosz

KST Energa Manekin Toruń

2006

 

8

 

8

 

Kubiak

Jędrzej

LUKS Chełmno

2003

 

8

 

8

62-63

Warczak

Patryk

Kusy Laskowice

2003

8

 

 

8

 

Ratusiński

Robert

Tytan 65 Bydgoszcz

2003

8

 

 

8

64.

Bylinko

Filip

LUKS Chełmno

2005

 

7

 

7

65-66

Staszczyk

Konrad

IKTS noteć Inowrocław

2004

7

 

 

7

 

Kocik

Fryderyk

Kusy Laskowice

2002

7

 

 

7

                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA