Atut Włocławek
 
l

Statystyki

dzisiaj6
wczoraj23
tydzień168
miesiąc515
wszystkie327259

Gościmy

Start arrow Mistrzostwa Woj. 2008 arrow MW Seniorów 2008
MW Seniorów 2008 Drukuj
Mistrzostwa Województwa Seniorów  
7.02.2008 Grudziądz  
L.p Nazwisko Imię Klub
1. Pietryka Grzegorz Olimpia
2. Malicki Szymon Olimpia
3. Dąbrowski Michał Olimpia
4. Nowaliński Maciej Olimpia
5-8 Krzyżanowski Michał Elektryk
  Zieliński Kamil Elektryk
  Tarakan Bartosz Olimpia
  Gołębiowski Mateusz Olimpia


Eliminacje do Mistrzostw Polski 
L.p Nazwisko Imię Klub Pkt
1. Krzyżanowski Michał Elektryk 120
2. Pietryka Grzegorz Olimpia 115
3-4 Tarakan Bartosz Olimpia 107
  Nowaliński Maciej Olimpia 107
5-6 Zieliński Kamil Elektryk 101
  Dąbrowski Michał Olimpia 101
7-8 Polaszek Szymon Elektryk 96
  Paga Paweł Piast Łasin 96
9-16 Lisewski Piotr UMK Toruń 83
  Sulkowski Dawid LUKS Chełmno 83
  Leszczyński Zbigniew Gwiazda 83
  Rakowicz Maciej Kusy 83
  Masiak Tomasz Tytan 83
  Leszczyński Krzysztof Gwiazda 83
  Woskowicz Mateusz LUKS Chełmno 83
  Rybak Tomasz Kusy 83
17-32 Kuhn Tomasz Tytan 56
  Piotrowski Krzysztof Elektryk 56
  Urbański Mateusz Olimpia 56
  Woskowicz Marcin LUKS Chełmno 56
  Sobociński Ryszard Rogóźno 56
  Gryszan Jakub LUKS Chełmno 56
  Dzikowski Łukasz LUKS Chełmno 56
  Michalczewski Marcin Krajna 56
  Kaliszewski Jacek Rogóźno 56
  Lipowski Daniel Rogóźno 56
  Dzikowski Mateusz LUKS Chełmno 56
  Dziamba Robert LUKS Chełmno 56
  Bober Jarosław Gwiazda 56
  Derkowski Arkadiusz Elektryk 56
  Milde Daniel Elektryk 56
  Harmata Leszek Rogóźno 56
         
  Gra Podwójna      
         
1. Malicki - Gołębiowski   Olimpia  
2. Pietryka - Nowaliński   Olimpia  
3. Dąbrowski - Tarakan   Olimpia  
4. Polaszek - Krzyżanowski   Eletryk  
5-8 Woskowicz Mat-Dzikowski Łuk.   LUKS Chełmno  
  Paga - Zieliński   Piast Łasin - Elektryk  
  Derkowski - Lisewski   Elektryk - AZS UMK Toruń  
  Milde - Piotrowski   Elektryk  
9-16 Harmata - Kaliszewski   Rogóźno  
  Rybak - Rakowicz   Kusy  
  Lipowski - Sobociński   Rogóźno  
  Gryszan - Urbański   LUKS Chełmno - Olimpia  
  Sulkowski - Dzikowski Mat.   LUKS Chełmno  
  Bober - Leszczyński Zb.   Gwiazda  
  Woskowicz Marc. - Dziamba   LUKS Chełmno  
  Kuhn - Michalczewski   Tytan - Krajna  
         
  Gra Mieszana      
         
1. Krzyżanowski - Kaszuba   Elektryk - IKTS  
2. Dąbrowski - Kocoń Anika   Olimpia - LUKS Chełmno  
3. Malicki - Derlich   Olimpia - IKTS  
4. Gołębiowski-Gołębiowska   Olimpia - LUKS Chełmno  
5-8 Polaszek - Sadowska   Elektryk - Tytan  
  Nowaliński - Derkowska   Olimpia - LUKS Chełmno  
  Pietryka - Kocoń Kamila   Olimpia - LUKS Chełmno  
  Woskowicz Mat. - Pakulska   LUKS Chełm-Start Lubraniec  
9-16 Sulkowski - Janeczek Kat.   LUKS Chełmno  
  Dzikowski Mat. - Pietrzak   LUKS Chełmno - IKTS  
  Leszczyński Zb.- Rogińska   Gwiazda - Start Lubraniec  
  Zieliński - Palacz   Elektryk - IKTS  
  Urbański - Ciesielska   Olimpia - Start Lubraniec  
  Paga - Woźnicka   Piast Łasin - Start Lubraniec  
  Tarakan - Bukolt   Olimpia - Krajna  
  Woskowicz Marc. - Szulc   LUKS Chełmno  
17-21 Gryszan - Schmidt   LUKS Chełmno - IKTS  
  Kuhn - Jarzębińska   Tytan - Krajna  
  Dziamba - Szeligowska   LUKS Chełmno  
  Dzikowski Łuk. - Dziadkowiec   LUKS Chełmno  
  Masiak - Janeczek Joanna   Tytan - LUKS Chełmno  
 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA