Atut W這c豉wek
 
l

Menu g堯wne

Start
Zarz康
Aktualno軼i KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga m這dzie穎wa dziewcz徠
Liga m這dzie穎wa ch這pc闚
II LIGA KOBIET
II LIGA M坒CZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozosta貫
Kadry Wojew鏚zkie
Kolegium S璠zi闚

Statystyki

dzisiaj19
wczoraj23
tydzie65
miesi帷316
wszystkie328471

Go軼imy

Odwiedza nas 3 go軼i
Start arrow Klasyfikacje 2015/2016 arrow M這dzik za sezon 15/16
M這dzik za sezon 15/16 Drukuj

 

       

M這dzicy za sezon 2015/16 ( 3 najl. wyniki)

         
                   

L.p

Nazwisko

Imi

Klub

ur.

I

II

III

MW+MP

Razem

1.

Lema雟ki

Stanis豉w

Krajna S瘼ólno

2003

77

62

62

85

224

2.

Marchlewski

Kacper

KST Energa-Manekin Toru

2003

67

81

52

70

218

3.

Majchrzak

Aleksander

Gwiazda Bydgoszcz

2004

62

44

56

70

188

4.

Kwa郾ik

Micha

Sokó Gniewkowo

2003

44

44

41

60

148

5.

Zakrzewski

Bartosz

Sokó Gniewkowo

2004

42

59

46

41

147

6.

Zgli雟ki

Antoni

KST Energa-Manekin Toru

2004

54

52

2

41

147

7.

Staszczyk

Konrad

IKTS Note Inowroc豉w

2004

35

36

39

62

137

8.

Krause

Maciej

Gwiazda Bydgoszcz

2003

20

41

39

46

126

9.

Ma鎥owski

Kamil

Piast Kruszwica

2004

20

34

44

46

124

10.

Adamczyk

Krystian

Olimpia Grudzi康z

2003

28

31

37

52

120

11.

Kaczan

Stanis豉w

UKS TOP Solec Kuj.

2004

39

35

20

36

110

12.

Stró篡雟ki

Miko豉j

Emdek Bydgoszcz

2003

36

22

31

36

103

13.

Bielunkiewicz

Filip

Gwiazda Bydgoszcz

2005

37

0

35

24

96

14.

Zawacki

Jacek

Piast ζsin

2005

28

28

28

36

92

15.

Afryka雟ki

Bartosz

KST Energa-Manekin Toru

2006

28

28

0

36

92

16.

D帳rowski

Antoni

LUKS Che軛no

2005

11

20

34

36

90

17.

Wo這d嶔o

Filip

KST Energa-Manekin Toru

2004

13

33

33

24

90

18.

Bartoszak

Kacper

Sokó Gniewkowo

2003

20

11

28

36

84

19.

Jagodzi雟ki

Mateusz

LUKS Che軛no

2006

28

11

20

36

84

20.

ㄆkaszewski

Miko豉j

IKTS Note Inowroc豉w

2006

39

20

20

0

79

21.

Janikowski

Antoni

Krajna S瘼ólno

2005

0

11

28

36

75

22.

Kubiak

Miko豉j

LZS Victoria Ko豉czkowo

2006

0

28

20

24

72

23.

Kubiak

J璠rzej

LUKS Che軛no

2003

31

38

0

0

69

24-25

Schmidt

Patryk

Kusy Laskowice

2003

20

20

20

24

64

 

Kaszuba

Patryk

IKTS Note Inowroc豉w

2006

20

20

20

24

64

26.

Januszewski

Bartosz

LZS Victoria Ko豉czkowo

2005

0

20

20

24

64

27.

Biarda

Piotr

KST Energa-Manekin Toru

2005

31

20

11

0

62

28.

Marcinkowski

Olaf

Piast ζsin

2005

20

28

11

0

59

29.

Ró篡cki

Szymon

KST Energa-Manekin Toru

2003

11

6

20

24

55

30.

B豉chowicz

Miko豉j

Kusy Laskowice

2003

0

11

11

24

46

31.

Koniarski

Igor

Kusy Laskowice

2003

6

20

11

13

44

32.

Stachowiak

Maksym

Sokó Gniewkowo

2004

0

0

30

13

43

33.

Modliszewski

Pawe

Kusy Laskowice

2003

11

11

11

13

35

34.

Domek

Kacper

Krajna S瘼ólno

2006

6

11

6

13

30

35.

Weso這wski

Mateusz

Kusy Laskowice

2004

0

11

6

13

30

36-37

Derengowski

Oskar

Kusy Laskowice

2003

11

6

6

13

30

 

Kwiatkowski

Mateusz

UKS TOP Solec Kuj.

2004

11

6

6

13

30

38.

Rogalski

Ignacy

Gwiazda Bydgoszcz

2006

20

6

0

0

26

39.

Pilarski

Tobiasz

Kusy Laskowice

2005

6

6

6

13

25

40.

Warczak

Patryk

Kusy Laskowice

2003

11

0

11

0

22

41.

Stecze

Miko豉j

LUKS Che軛no

2003

20

0

0

0

20

42.

Ratusi雟ki

Robert

UKS Tytan 65 Bydgoszcz

2003

6

6

6

0

18

43.

Przekwas

Konrad

Sokó Gniewkowo

2004

6

0

11

0

17

44.

Bylinko

Filip

LUKS Che軛no

2005

0

6

6

0

12

45.

Weso這wski

Fabian

Kusy Laskowice

2003

0

0

11

0

11

46.

Ka逝積y

Tymoteusz

Olimpia Grudzi康z

2004

0

11

0

0

11

47.

υpacki

Jakub

UKS Tytan 65 Bydgoszcz

2006

11

0

0

0

11

48-52

Wi郾iewski

Krzysztof

UKS TOP Solec Kuj.

2004

0

0

6

0

6

 

Zaleta

Pawe

Sokó Gniewkowo

2007

0

0

6

0

6

 

Aderjahn

Nikodem

Krajna S瘼ólno

2008

0

0

6

0

6

 

Jesse

Mateusz

Krajna S瘼ólno

2008

0

0

6

0

6

 

Bartoszek

Micha

Krajna S瘼ólno

2008

0

0

6

0

6

53-55

Antkiewicz

Antoni

Olimpia Grudzi康z

2004

0

6

0

0

6

 

Petrynowski

Dawid

Olimpia Grudzi康z

2004

0

6

0

0

6

 

Grobelski

Szymon

LZS Victoria Ko豉czkowo

2005

0

6

0

0

6

56-58

Jó德iak

Oskar

Gwiazda Bydgoszcz

2003

6

0

0

0

6

 

Ledzi雟ki

Dawid

Kusy Laskowice

2004

6

0

0

0

6

 

Jarz瑿ski

Adam

Kusy Laskowice

2004

6

0

0

0

6

                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA