Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj20
wczoraj23
tydzień111
miesiąc454
wszystkie323756

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Start arrow Klasyfikacje 2016/2017 arrow I WTK Juniorów
I WTK Juniorów 16/17 Drukuj

 

       

I WTK Juniorów 2016/17

   
 

11.09.2016 Gniewkowo

         
             

L.p

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

 

1.

Olszewski

Marcin

Emdek Bydgoszcz

2001

70

awans do I Grand Prix

2.

Majchrzak

Michał

Gwiazda Bydgoszcz

1999

66

awans do I Grand Prix

3.

Repke

Mateusz

Emdek Bydgoszcz

2001

62

 

4.

Prajwos

Eryk

LZS Jastrzębie

2000

59

 

5-6

Rybowicz

Krystian

LZS Jastrzębie

2000

56

 

 

Ciołkowski

Paweł

Olimpia Grudziądz

2002

56

 

7-8

Rumiński

Hubert

Piast Łasin

2001

52

 

 

Cichoracki

Miłosz

KST Energa- Manekin Toruń

2001

52

 

9-10

Malicki

Tomasz

Olimpia Grudziądz

2000

49

 

 

Słomski

Bartosz

LZS Jastrzębie

1999

49

 

11-12

Maruszak

Jakub

KST Energa- Manekin Toruń

2002

45

 

 

Klarkowski

Cyprian

KST Energa- Manekin Toruń

1999

45

 

13-16

Matuszkiewicz

Mateusz

Start Lubraniec

2001

39

 

 

Thomas

Jacek

Krajna Sępólno

2000

39

 

 

Szyc

Mateusz

Tarpan Mrocza

1999

39

 

 

Mańkowski

Kamil

Piast Kruszwica

2004

39

 

17-24

Glica

Rafał

KST Energa- Manekin Toruń

2001

28

 

 

Lemański

Stanisław

Krajna Sępólno

2003

28

 

 

Mikulski

Radosław

Emdek Bydgoszcz

2001

28

 

 

Marchlewski

Kacper

KST Energa- Manekin Toruń

2003

28

 

 

Stypka

Filip

Gwiazda Bydgoszcz

2001

28

 

 

Pawlikowski

Paweł

Kusy Laskowice

2001

28

 

 

Krause

Maciej

Emdek Bydgoszcz

2003

28

 

 

Majchrzak

Aleksander

Gwiazda Bydgoszcz

2004

28

 

25-32

Jaszewski

Paweł

Piast Łasin

1999

16

 

 

Belter

Wiktor

Tarpan Mrocza

1999

16

 

 

Zakrzewski

Bartosz

Sokół Gniewkowo

2004

16

 

 

Talpa

Tomasz

Piast Łasin

2001

16

 

 

Staszewski

Daniel

Start Lubraniec

2002

16

 

 

Ligmanowski

Aleks

Kusy Laskowice

2000

16

 

 

Chudecki

Patryk

Kusy Laskowice

2002

16

 

 

Lewandowski

Mateusz

KST Energa- Manekin Toruń

2002

16

 

33-48

Jarząbkowski

Paweł

KST Energa- Manekin Toruń

2002

10

 

 

Szymański

Paweł

Olimpia Grudziądz

2000

10

 

 

Szyc

Hubert

Tarpan Mrocza

2002

10

 

 

Frosin

Mikołaj

Tytan 65 Bydgoszcz

1999

10

 

 

Bleja

Mikołaj

UKS TOP Solec Kuj.

2001

10

 

 

Kwaśnik

Michał

Sokół Gniewkowo

2003

10

 

 

Nowakowski

Kacper

Start Lubraniec

2002

10

 

 

Woźniak

Bartłomiej

Start Lubraniec

2001

10

 

 

Staszczyk

Konrad

Piast Kruszwica

2004

10

 

 

Bartoszak

Kacper

Sokół Gniewkowo

2003

10

 

 

Dabrowski

Szymon

Piast Kruszwica

2005

10

 

 

Adamczyk

Krystian

Olimpia Grudziądz

2003

10

 

 

Przybytkowski

Mateusz

LUKS Chełmno

2002

10

 

 

Kawczyński

Miłosz

Piast Kruszwica

2000

10

 

 

Łukaszewski

Mikołaj

IKTS Noteć Inowrocław

2006

10

 

 

Szymaniak

Maciej

IKTS Noteć Inowrocław

2003

10

 

49-50

Kalaczyński

Szymon

Gwiazda Bydgoszcz

1999

9

 

 

Stróżyński

Mikołaj

Emdek Bydgoszcz

2003

9

 

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA