Atut Włocławek
 
l

Statystyki

dzisiaj22
wczoraj22
tydzień179
miesiąc500
wszystkie323802

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Start arrow Mistrzostwa Woj. 2008 arrow MW Seniorek 2008
MW Seniorek 2008 Drukuj
Mistrzostwa Województwa Seniorek - Elim. do Mistrzostw Polski
17.02.2007 Grudziądz
L.p Nazwisko Imię Klub Pkt.
1. Derlich Małgorzata IKTS Inowrocław 120
2. Kaszuba Agata IKTS Inowrocław 115
3. Sadowska Małgorzata Tytan Bydgoszcz 110
4. Pietrzak Katarzyna IKTS Inowrocław 105
5-8 Kocoń Kamila LUKS Chełmno 98
Derkowska Monika LUKS Chełmno 98
Bukolt Beata Krajna Sepólno 98
Kocoń Anika LUKS Chełmno 98
9-16 Szulc Anna LUKS Chełmno 83
Woźnicka Magdalena Start Lubraniec 83
Dziadkowiec Martyna LUKS Chełmno 83
Szeligowska Barbara LUKS Chełmno 83
Gołębiowska Agnieszka LUKS Chełmno 83
Janeczek Joanna LUKS Chełmno 83
Pakulska Aleksandra Start Lubraniec 83
Janeczek Katarzyna LUKS Chełmno 83
17-21 Jarzębińska Magdalena Krajna Sepólno 63
Palacz Katarzyna IKTS Inowrocław 63
Ciesielska Sylwia Start Lubraniec 63
Rogińska Paulina Start Lubraniec 63
Schmidt Małgorzata IKTS Inowrocław 63
Gra Podwójna
1. Derlich - Sadowska   IKTS - Tytan
2. Kaszuba - Pietrzak   IKTS Inowrocław
3. Kocoń Anika - Derkowska   LUKS Chełmno
4. Kocoń Kamila - Gołębiowska   LUKS Chełmno
5-8 Szulc - Szeligowska   LUKS Chełmno
Janeczek Joanna - Bukolt   LUKS Chełmno - Krajna
Palacz - Pakulska   IKTS - Start Lubraniec
Janeczek Kat. - Dziadkowiec   LUKS Chełmno
9-10 Schmidt - Woźnicka   IKTS - Start Lubraniec
Rogińska - Ciesielska   Start Lubraniec
Gra Mieszana
1. Krzyżanowski - Kaszuba   Elektryk - IKTS
2. Dąbrowski - Kocoń Anika   Olimpia - LUKS Chełmno
3. Malicki - Derlich   Olimpia - IKTS
4. Gołębiowski-Gołębiowska   Olimpia - LUKS Chełmno
5-8 Polaszek - Sadowska   Elektryk - Tytan
Nowaliński - Derkowska   Olimpia - LUKS Chełmno
Pietryka - Kocoń Kamila   Olimpia - LUKS Chełmno
Woskowicz Mat. - Pakulska   LUKS Chełmno-Start Lubr.
9-16 Sulkowski - Janeczek Kat.   LUKS Chełmno
Dzikowski Mat. - Pietrzak   LUKS Chełmno - IKTS
Leszczyński Zb.- Rogińska   Gwiazda - Start Lubraniec
Zieliński - Palacz   Elektryk - IKTS
Urbański - Ciesielska   Olimpia - Start Lubraniec
Paga - Woźnicka  

Piast Łasin - Start Lubran.

Tarakan - Bukolt   Olimpia - Krajna
Woskowicz Marc. - Szulc   LUKS Chełmno
17-21 Gryszan - Schmidt   LUKS Chełmno - IKTS
Kuhn - Jarzębińska   Tytan - Krajna
Dziamba - Szeligowska   LUKS Chełmno
Dzikowski Łuk. - Dziadkowiec   LUKS Chełmno
Masiak - Janeczek Joanna   Tytan - LUKS Chełmno
 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA