Atut W這c豉wek
 
l

Menu g堯wne

Start
Zarz康
Aktualno軼i KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga m這dzie穎wa dziewcz徠
Liga m這dzie穎wa ch這pc闚
II LIGA KOBIET
II LIGA M坒CZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozosta貫
Kadry Wojew鏚zkie
Kolegium S璠zi闚

Statystyki

dzisiaj16
wczoraj23
tydzie109
miesi帷433
wszystkie327871

Go軼imy

Odwiedza nas 2 go軼i
Start arrow Klasyfikacje 2016/2017 arrow M這dzicy po I WTK
M這dzicy po I WTK 16/17 Drukuj

 

       

Po I WTK M這dzików 2016/17

 
           

L.p

Nazwisko

Imi

Klub

ur.

I

1.

Zgli雟ki

Antoni

KST Energa-Manekin Toru

2004

59

2.

Majchrzak

Aleksander

Gwiazda Bydgoszcz

2004

52

3.

Staszczyk

Konrad

Piast Kruszwica

2004

44

4.

B豉chnio

Piotr

Szaniec

2004

42

5-6

Ma鎥owski

Kamil

Piast Kruszwica

2004

39

 

Zawacki

Jacek

Piast ζsin

2005

39

7-8

Bielunkiewicz

Filip

Gwiazda Bydgoszcz

2005

37

 

ㄆkaszewski

Miko豉j

IKTS Note Inowroc豉w

2006

37

9.

Zakrzewski

Bartosz

Sokó Gniewkowo

2004

35

10.

D帳rowski

Antoni

Piast ζsin

2005

34

11-12

Kaczan

Stanis豉w

KST Energa-Manekin Toru

2004

31

 

Jagodzi雟ki

Mateusz

LUKS Che軛no

2006

31

13-16

Wo這d嶔o

Filip

KST Energa-Manekin Toru

2004

28

 

Janikowski

Antoni

Krajna S瘼ólno

2005

28

 

Kubiak

Miko豉j

LZS Victoria Ko豉czkowo

2006

28

 

Januszewski

Bartosz

LZS Victoria Ko豉czkowo

2005

28

17-24

Afryka雟ki

Bartosz

KST Energa-Manekin Toru

2006

20

 

Marcinkowski

Olaf

Piast ζsin

2005

20

 

Stachowiak

Maksym

Sokó Gniewkowo

2004

20

 

Domek

Kacper

Krajna S瘼ólno

2006

20

 

Przekwas

Konrad

Sokó Gniewkowo

2004

20

 

Grobelski

Szymon

LZS Victoria Ko豉czkowo

2005

20

 

Ma貫cki

Patryk

LZS Victoria Ko豉czkowo

2006

20

 

Obr瑿ski

Marcel

LZS Victoria Ko豉czkowo

2004

20

25-32

Kaszuba

Patryk

IKTS Note Inowroc豉w

2006

11

 

Pilarski

Tobiasz

Kusy Laskowice

2005

11

 

Aderjahn

Nikodem

Krajna S瘼ólno

2008

11

 

Jesse

Mateusz

Krajna S瘼ólno

2008

11

 

Bia趾a

Marcin

Sokó Gniewkowo

2006

11

 

Bia趾a

Krzysztof

Sokó Gniewkowo

2007

11

 

Szel庵

Oliwer

Piast Kruszwica

2005

11

 

Rybacki

Aleksander

Gwiazda Bydgoszcz

2005

11

33-38

Zaleta

Pawe

Sokó Gniewkowo

2007

7

 

Bartoszek

Micha

Krajna S瘼ólno

2008

7

 

Lorek

Jakub

Sokó Gniewkowo

2007

7

 

Szypura

Kamil

Sokó Gniewkowo

2009

7

 

Piotrowski

Dawid

Piast Kruszwica

2004

7

 

Nikiel

Maksymilian

IKTS Note Inowroc豉w

2009

7

           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA