Atut Włocławek
 
l

Statystyki

dzisiaj22
wczoraj22
tydzień179
miesiąc500
wszystkie323802

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Start arrow Mistrzostwa Woj. 2008 arrow MW Juniorów 2008
MW Juniorów 2008 Drukuj
Mistrzostwa Województwa Juniorów
20.04.2008 Inowrocław
L.p Nazwisko Imię Klub Data ur.  
1. Gołębiowski Mateusz Olimpia Grudziądz 1990  
2. Dąbrowski Michał Olimpia Grudziądz 1991  
3. Nowaliński Maciej Olimpia Grudziądz 1990  
4, Rydzkowski Łukasz Tytan Bydgoszcz 1990  
5-8 Dzikowski Łukasz LUKS Chełmno 1991  
  Matusiak Mikołaj Elektryk Toruń 1990  
  Woskowicz Mateusz LUKS Chełmno 1992  
  Rybak Jarosław Kusy Laskowice 1992  
Eliminacje do Półf. Mistrzostw Polski
L.p Nazwisko Imię Klub Data ur. Pkt.
1. Dzikowski Łukasz LUKS Chełmno 1991 90
2. Woskowicz Mateusz LUKS Chełmno 1992 85
3-4 Rydzkowski Łukasz Tytan Bydgoszcz 1990 79
  Rybak Jarosław Kusy Laskowice 1992 79
5 Matusiak Mikołaj Opatrunki Toruń 1990 74
6 Kozłowski Mateusz Opatrunki Toruń 1991 72
7-8 Komorowski Michał UKS 22 Włocławek 1989 70
  Szmańda Marcin Krajna Sępólno 1992 70
9-12 Konieczka Jakub Kusy Laskowice 1992 62
  Olszanowski Łukasz UZTS Barcin 1992 62
  Gryszan Krystian LUKS Chełmno 1992 62
  Kubicki Mateusz UZTS Barcin 1991 62
13-16 Nosek Marcin UZTS Barcin 1991 53
  Fiedurek Mateusz Kusy Laskowice 1990 53
  Klenske Rafał Krajna Sępólno 1992 53
  Wodyński Wojciech Krajna Sępólno 1990 53
17-18 Weisenberg Michał Kusy Laskowice 1992 47
  Bilski Damian Tytan Bydgoszcz 1992 47
Gra Podwójna
1. Gołębiowski - Nowaliński Olimpia
2. Dąbrowski - Rydzkowski Olimpia - Tytan
3. Dzikowski Ł - Woskowicz LUKS
4. Gryszan - Komorowski LUKS - UKS 22
5-8 Nosek - Olszanowski UZTS
  Rybak - Konieczka Kusy
  Matusiak - Kozlowski Opatrunki
  Weisenberg - Fiedurek Kusy
9-10 Wodyński - Klenske Krajna
  Kubicki - Szmańda UZTS - Krajna
 
Gra Mieszana
1. Gołębiowski - Kaszuba Olimpia - IKTS
2. Nowaliński - Derkowska Olimpia - LUKS
3. Dąbrowski - Kocoń Olimpia - LUKS
4. Rydzkowski - Celińska Tytan
5-8 Szmańda - Wedman Krajna - Kamionka
  Woskowicz - Prekop LUKS - Tytan
  Nosek - Schmidt UZTS - IKTS
  Gryszan - Janeczek LUKS 
9-10 Olszanowski -Langiewicz UZTS - Tytan
  Kubicki - Jankiewicz UZTS - Tytan
Drużynowo
1. Olimpia Grudziądz Mateusz Gołębiowski Maciej Nowaliński Michał Dąbrowski  
2. LUKS Chełmno Łukasz Dzikowski Mateusz Woskowicz Krystian Gryszan  
3. Kusy Laskowice Jarosław Rybak Jakub Konieczka Mateusz Fiedurek

Weisenberg Mich 

4. Krajna Sępólno Marcin Szmańda Rafał Klenske Wojciech Wodyński  
5. UZTS Barcin Łukasz Olszanowski Mateusz Kubicki Marcin Nosek  
 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA