Atut Włocławek
 
l

Statystyki

dzisiaj10
wczoraj23
tydzień56
miesiąc470
wszystkie322407

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Start arrow Mistrzostwa Woj. 2016 arrow MW Kadetka 2016
MW Kadetka 2016 Drukuj

 

       

Indywidualne Mistrzostwa Województwa Juniorek Młodszych

 

10.04.2016 Chełmno

       
           

L.p

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

Punkty

1.

Błazejewicz

Zuzanna

LUKS Chełmno

2001

75

2.

Jackowska

Julia

UZTS Barcin

2001

71

3-4

Rybacka

Patrycja

Krajna Sepólno

2001

65

 

Wojciechowska

Martyna

KST Energa Manekin Toruń

2001

65

5-8

Kała

Julia

Krajna Sepólno

2001

59

 

Adamska

Wiktoria

EMDEK Bydgoszcz

2002

59

 

Panek

Daria

LUKS Chełmno

2002

59

 

Grzybowska

Natalia

Kusy Laskowice

2002

59

           

Eliminacje do MP

           

L.p

Nazwisko

Imię

Klub

ur

Punkty

1.

Panek

Daria

LUKS Chełmno

2002

 

2.

Adamska

Wiktoria

EMDEK Bydgoszcz

2002

 

3-4

Wojciechowska

Martyna

KST Energa Manekin Toruń

2001

 

 

Kała

Julia

Krajna Sepólno

2001

 

5-6

Grzybowska

Natalia

Kusy Laskowice

2002

 

 

Zakrzewska

Julia

Sokół Gniewkowo

2001

54

7-8

Ligmanowska

Julia

Kusy Laskowice

2002

53

 

Kilanowska

Emilia

Kusy Laskowice

2002

53

9-10

Baprawska

Izabela

KST Energa Manekin Toruń

2001

48

 

Lichocka

Antonina

EMDEK Bydgoszcz

2001

48

11-12

Rujner

Martyna

Kusy Laskowice

2002

46

 

Orłowska

Małgorzata

EMDEK Bydgoszcz

2001

46

           
 

Gra Podwójna

       
           

1.

Błażejewicz - Panek

LUKS Chełmno

 

   

2.

Jackowska - Rybacka

UZTS Barcin-Krajna Sępólno

 

   

3-4

Wojciechowska - Adamska

Energa Manekin Toruń-Emdek

 

   

 

Zakrzewska - Kała

Sokół-Krajna Sępólno

 

   

5-7

Rujner-Ligmanowska

Kusy Laskowice

 

   

 

Kilanowska-Grzybowska

Kusy Laskowice

 

   

 

Lichocka-Orłowska Małg.

Emdek Bydgoszcz

 

   
           
 

Gra Mieszana

       
           

1.

Olszewski - Błażejewicz

Emdek- LUKS Chełmno

     

2.

Jarząbkowski-Rybacka

Energa-Krajna Sępólno

     

3-4

Repke - Adamska

Emdek

     

 

Ciołkowski - Kała

Olimpia-Krajna Sępólno

     

5-8

Kopczyk-Panek

LUKS Chełmno

     

 

Maruszak-Wojciechowska

Energa Manekin Toruń

     

 

Mikulski-Orłowska Małgorz.

Emdek Bydgoszcz

     

 

Glica - Jackowska

Energa Manekin-UZTS Barcin

     

9-14

Lutowski-Ligmanowska

Kusy Laskowice

     

 

Szyc-Lichocka

Tarpan Mrocza-Emdek

     

 

Chudecki-Kilanowska

Kusy Laskowice

     

 

Pawlikowski-Grzybowska

Kusy Laskowice

     

 

Cichoracki-Baprawska

Energa Manekin Toruń

     

 

Ziółkowski-Rujner

Kusy Laskowice

     
           
 

Drużynowo

       
           

1.

LUKS Chełmno

Błażejewicz Zuzanna

Panek Daria

 

 

2.

Krajna Sępólno

Rybacka Patrycja

Kała Julia

 

awans do MP

3-4

Energa-Manekin Toruń

Wojciechowska Matryna

Baprawska Izabela

 

 

 

Emdek Bydgoszcz

Lichocka Antonina

Orłowska Małgorzata

Adamska Wiktoria

 

5-6

Kusy I Laskowice

Kilanowska Emilia

Grzybowska Natalia

 

 

 

Kusy II Laskowice

Ligmanowska Julia

Rujner Martyna

 

 

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA