Atut W這c豉wek
 
l

Statystyki

dzisiaj19
wczoraj23
tydzie65
miesi帷316
wszystkie328471

Go軼imy

Odwiedza nas 1 go嗆
Start arrow Mistrzostwa Woj. 2008 arrow MW M這dzik闚 2008
MW M這dzik闚 2008 Drukuj
Dru篡nowe Mistrzostwa Województwa M這dzików
29.03.2008 Laskowice
1. Elektryk I Toru Maruszak Piotr Grabski Jakub
2. Krajna S瘼ólno Michalczewski Marcin Przyby趾a Wiktor
3. Olimpia Grudzi康z Adamczyk Pawe Wrotniak Krystian Kruczek Damian
4. Kusy I Laskowice Otto Jakub S豉by Pawe
5-8 Sokó I Gniewkowo Marciniak Damian Rodak Robert
LUKS Che軛no Szczuka Kamil Gronowski Wojciech Gruszczyk Jakub
Elektryk II Toru Piotrowski Pawe Flisiak Hubert
Kamionka Kamie Kr. Borlik Borys Rybka Mateusz
9-16 CIS Cekcyn D瑿icki Mateusz S這mi雟ki B豉瞠j
Tytan I Bydgoszcz Komisarek Miko豉j Falty雟ki Patryk
Sokó III Gniewkowo Kawalerski Dawid Berendt Mateusz
Tytan III Bydgoszcz 畝k ㄆkasz Cholewi雟ki Patryk
Sokó IV Gniewkowo J璠rzejczak Dawid Witczak Piotr
Tytan IV Bydgoszcz Szatkowski Dominik Hesselfalk Bart這miej Krzewski Jacek
Elektryk III Toru W璠erlich Damian Chojecki Jakub
Sokó II Gniewkowo Kaczmarek Patryk Rajca Rafa
17-19 Kusy III Laskowice Piór Jakub Kr篹el Arkadiusz
Kusy II Laskowice Kufel Oskar Targaczewski   Patryk
Tytan II Bydgoszcz Fr帷zak Bartosz Strycharski Filip

 

Indywidualne Mistrzostwa Województwa  M這dzików

19.04.2008 Gniewkowo

L.p Nazwisko Imi Klub Data ur.
1. Adamczyk Pawe Olimpia 1995
2. Maruszak Piotr Elektryk 1995
3. Michalczewski Marcin Krajna 1995
4. Szczuka Kamil LUKS Che軛no 1996
5-8 Piotrowski Pawe Elektryk 1996
  Grabski Jakub Elektryk 1995
  Otto Jakub Kusy 1995
  Kurtyka Tomasz Opatrunki 1995

 

 

Eliminacje do pó貨inaów Mistrzostw Polski

L.p Nazwisko Imi Klub Data ur. Pkt.
1 Michalczewski Marcin Krajna 1995 60
2 Szczuka Kamil LUKS Che軛no 1996 57
3-4 Kurtyka Tomasz Opatrunki 1995 52
  Grabski Jakub Elektryk 1995 52
5-6 Piotrowski Pawe Elektryk 1996 48
  Otto Jakub Kusy 1995 48
7-8 Marciniak Damian Sokó 1995 44
  Komisarek Miko豉j Tytan 1995 44
9-16 Gruszczyk Jakub LUKS Che軛no 1996 36
  Borlik Borys Kamionka 1996 36
  Flisiak Hubert Elektryk 1996 36
  S豉by Pawe Kusy 1995 36
  Rybka Mateusz Kamionka 1996 36
  Przyby趾a Wiktor Krajna 1995 36
  W璠erlich Damian Elektryk 1998 36
  Sieracki Damian Gwiazda 1995 36
17-24 Szatkowski Dominik Tytan 1999 24
  Rodak Robert Sokó 1995 24
  Wrotniak Krystian Olimpia 1995 24
  Gronowski Wojciech LUKS Che軛no 1998 24
  Kufel Oskar Kusy 1995 24
  Kawalerski Dawid Sokó 1995 24
  Chojecki Jakub Elektryk 1998 24
  Ziomek Szymon Krajna 1995 24
25-28 畝k ㄆkasz Tytan 1998 15
  J璠rzejczak Dawid Sokó 1995 15
  Rajca Rafa Sokó 1995 15
  Targaczewski Patryk Kusy 1995 15

 

 

Gra podwójna

1. Maruszak Piotr Grabski Jakub Elektryk
2. Adamczyk Pawe Szczuka Kamil Olimpia - LUKS
3. Michalczewski Marcin S豉by Pawe Krajna - Kusy
4. Marciniak Damian Komisarek Miko豉j Sokó - Tytan
5-8 Kufel Oskar Otto Jakub Kusy
  Piotrowski Pawe Flisiak Hubert Elektryk
  Wrotniak Krystian Sieracki Damian Olimpia - Gwiazda
  Przyby趾a Wiktor Kurtyka Tomasz Krajna - Opatrunki
9-15 W璠erlich Damian Chojecki Jakub Elektryk
  Targaczewski Patryk Ziomek Szymon Kusy - Krajna
  Szatkowski Dominik 畝k ㄆkasz Kusy - Tytan
  Rajca Rafa Kawalerski Dawid Sokól 
  Borlik Borys Rybka Mateusz Kamionka
  Gruszczyk Jakub Gronowski Wojciech LUKS
  J璠rzejczak Dawid Rodak Robert Sokó 
 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA