Atut Włocławek
 
l

Statystyki

dzisiaj10
wczoraj23
tydzień55
miesiąc556
wszystkie323858

Gościmy

Odwiedza nas 4 gości
Start arrow Mistrzostwa Woj. 2008 arrow MW Żaczek 2008
MW Żaczek 2008 Drukuj
Drużynowe Mistrzostwa Województwa
06.04.2008 Laskowice
1. UZTS Barcin Dorota Światowa Klaudia Nawrocka  
2. IKTS I Inowrocław Natalia Ciemna Joanna Graczyk  
3. LUKS I Chełmno Aneta Dziadkowiec Natalia Szatkowska  
4. Start Lubraniec Zuzanna Wojtkowska Natalia Sobieraj Paulina Klerwicz
5-8 Tytan I Bydgoszcz Emilia Pastor Klaudia Żakowska  
  Sokół Gniewkowo Natalia Nawrocka Anna Lewandowska  
  LUKS II Chełmno Katarzyna Hennig Zuzanna Błażejewicz  
  LUKS III Chełmno Agata Szczuka Sandra Kocoń  
9-13 Kusy I Laskowice Marta Zalewska Kinga Wardzińska  
  Kusy III Laskowice Ewelina Świerblewska Alicja Glaza  
  Tytan II Bydgoszcz Anna Januchowska Julia Skrzypacz Gabriela Leszczyńska
  IKTS II Inowrocław Agnieszka Michalak Zuzanna Jasińska  
  Kusy II Laskowice Weronika Hirsch Magdalena Gołecka  
 Mistrzostwa Województwa Żaczek 2008
29.03.2008 Barcin
Lp Nazwisko Imię Klub Rocznik Ptk
1. Wojtkowska Zuzanna Start Lubraniec 1999 60
2. Ciemna Natalia IKTS 1997 56
3. Nawrocka Klaudia UZTS Barcin 1997 53
4. Swiatowa Dorota UZTS Barcin 1998 51
5. Graczyk Joanna IKTS 1998 49
6. Jasińska Zuzanna IKTS 1998 47
7. Lewandowska Anna Sokół 1997 45
8. Dziadkowiec Aneta LUKS Chełmno 1999 44
9-16 Szatkowska Natalia LUKS Chełmno 1999 36
  Hennig Katarzyna LUKS Chełmno 1999 36
  Łożynska Ewelina IKTS 1997 36
  Pastor Emilia Tytan 1997 36
  Matuszak Dominika IKTS 1998 36
  Nawrocka Natalia Sokół 1997 36
  Szczuka Agata LUKS Chełmno 2000 36
  Żakowska Klaudia Tytan 1997 36
17-20 Michalak Agnieszka IKTS 1997 27
  Błażejewicz Zuzanna LUKS Chełmno 2001 27
  Kocoń Sandra LUKS Chełmno 2000 27
  Bejenka Karolina Emdek 1997 27
21-24 Wolska Maria UZTS Barcin 2001 21
  Kwiatkowska Alicja LUKS Chełmno 2000 21
  Kamińska Justyna Tajfun Śmiłowce 1997 21
  Sobieraj Natalia Start Lubraniec 1998 21
25 Nawrocka Aleksandra UZTS Barcin 1999 16
           
Gra podwójna
1. Wojtkowska - Nawrocka Kl Start - UZTS
2. Ciemna - Graczyk IKTS
3. Lewandowska - Dziadkowiec Sokół - LUKS
4. Bejenka - Światowa Emdek - UZTS
5-8 Żakowska - Pastor Tytan
Hening - Błażejewicz LUKS
Łożyńska - Jasińska IKTS
Kamińska - Szatkowska Tajfun- LUKS
9-12 Matuszak - Michalak IKTS
Nawrocka Aleks. - Wolska UZTS
Szczuka - Kocoń LUKS
Nawrocka Nat. - Kwiatkowska Sokół – LUKS
                                      
           
           
 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA