Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj0
wczoraj22
tydzień0
miesiąc491
wszystkie325833

Gościmy

Start arrow Klasyfikacje 2016/2017 arrow III WTK Juniorek
III WTK Juniorek 16/17 Drukuj

 

       

III WTK Juniorek 2016/17

   
 

22.01.2017 Grudziądz

         
             

L.p

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

III

 

1.

Gaca

Alicja

UZTS Barcin

2000

70

awans do III Grand Prix

2.

Łożyńska

Agata

UZTS Barcin

2000

66

awans do III Grand Prix

3.

Baczyńska

Marika

UZTS Barcin

1999

62

 

4.

Jackowska

Julia

UZTS Barcin

2001

59

 

5.

Panek

Daria

LUKS Chełmno

2002

57

 

6.

Rink

Oliwia

Krajna Sępólno

1999

55

 

7.

Piłat

Agnieszka

LUKS Chełmno

2004

53

 

8.

Kwiatkowska

Marita

IKTS Noteć Inowrocław

2003

51

 

9.

Błach

Amelia

Kusy Laskowice

2004

50

 

10.

Oller

Daria

LUKS Chełmno

2004

49

 

11-12

Łącka

Julia

UZTS Barcin

2003

45

 

 

Hermanowska

Weronika

IKTS Noteć Inowrocław

2000

45

 

13-16

Orłowska

Małgorzata

Emdek Bydgoszcz

2001

39

 

 

Błaszak

Justyna

IKTS Noteć Inowrocław

2001

39

 

 

Baprawska

Izabela

KST Energa Manekin Toruń

2001

39

 

 

Lichocka

Antonina

Emdek Bydgoszcz

2001

39

 

17-21

Śmigiel

Maja

Kusy Laskowice

2004

28

 

 

Kocoń

Roksana

LUKS Chełmno

2004

28

 

 

Pacholak

Martyna

LUKS Chełmno

2004

28

 

 

Smykowska

Julia

Kusy Laskowice

2005

28

 

 

Rujner

Lilianna

Kusy Laskowice

2005

28

 

 

Lemańska

Klara

Krajna Sępólno

2006

52

 

 

Dąbrzał

Zuzanna

IKTS Noteć Inowrocław

2006

16

 
             
 

Zawodniczki: Lemańska Klara i Dąbrzał Zuzanna otrzymują średnią 

 
 

punktów z poprzednich turniejów - udział w II Grand Prix Żaczek

   

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA