Atut W這c豉wek
 
l

Menu g堯wne

Start
Zarz康
Aktualno軼i KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga m這dzie穎wa dziewcz徠
Liga m這dzie穎wa ch這pc闚
II LIGA KOBIET
II LIGA M坒CZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozosta貫
Kadry Wojew鏚zkie
Kolegium S璠zi闚

Statystyki

dzisiaj20
wczoraj23
tydzie111
miesi帷454
wszystkie323756

Go軼imy

Odwiedza nas 3 go軼i
Start arrow Klasyfikacje 2017/2018 arrow I WTK M這dziczek
I WTK M這dziczek 17/18 Drukuj

 

      

I WTK M這dziczek  2017/18

   
 

10.09.2017 Che軛no

         
             

L.p

Nazwisko

Imi

Klub

ur.

I

 

1.

Ho責a

Karolina

Emdek Bydgoszcz

2007

50

awans do I Grand Prix

2.

Dabrza

Zuzanna

IKTS Note Inowroc豉w

2006

47

awans do I Grand Prix

3.

Przybytkowska

Wiktoria

LUKS Che軛no

2007

44

 

4.

Dr庵

Marta

LUKS Che軛no

2005

42

 

5.

Lema雟ka

Klara

Krajna S瘼ólno

2006

40

 

6.

Wycichowska

Amelia

KST Energa Manekin Toru

2007

38

 

7.

Maruszak

Emilia

KS Gotyk Toru

2006

37

 

8.

Papiernik

Nadia

IKTS Note Inowroc豉w

2006

36

 

9.

Kurzawska

Maja

KST Energa Manekin Toru

2006

35

 

10.

Rujner

Liliana

Kusy Laskowice

2006

34

 

11-12

Smykowska

Julia

Kusy Laskowice

2005

31

 

 

Nikiel

Amelia

IKTS Note Inowroc豉w

2005

31

 

13-16

Berus

Natalia

Emdek Bydgoszcz

2007

28

 

 

B璠z這wicz

Agnieszka

Kusy Laskowice

2005

28

 

 

Osi雟ka

Ma貪orzata

Emdek Bydgoszcz

2006

28

 

 

Pilarska

Weronika

Kusy Laskowice

2009

28

 

17-24

Ma貫cka

Natalia

UKS Ko豉czkowo

2008

20

 

 

Krzy磬owska

Agata

Krajna S瘼ólno

2008

20

 

 

Ko豉czy雟ka

Maria

LKS Kamionka Kamie Kr.

2006

20

 

 

Kiedrowicz

Anna

LKS Kamionka Kamie Kr.

2005

20

 

 

Sawala

Adrianna

Kusy Laskowice

2006

20

 

 

Siewierska

Lena

Kusy Laskowice

2006

20

 

 

Podjacka

Nedia

Kusy Laskowice

2007

20

 

 

Kamrowska

Marcelina

Kusy Laskowice

2005

20

 

25-30

Szypura

Kinga

Sokó Gniewkowo

2006

11

 

 

Ko豉czy雟ka

Aniela

LKS Kamionka Kamie Kr.

2007

11

 

 

Kludzikowska

Natalia

LKS Kamionka Kamie Kr.

2005

11

 

 

Kawecka

Maja

Kusy Laskowice

2007

11

 

 

Wi郾iewska

Otylia

Kusy Laskowice

2008

11

 

 

Bogun

Klaudia

Kusy Laskowice

2008

11

 

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA