Atut Włocławek
 
AGA
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Mistrzostwa Woj. 2019
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj16
wczoraj22
tydzień38
miesiąc439
wszystkie334770

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Start arrow Klasyfikacje 2017/2018 arrow II WTK Kadetów
II WTK Kadetów 17/18 Drukuj

 

       

II WTK Kadetów 2017/18

   
 

5.11.2017 Grudziądz

         
             

L.p

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

II

 

1.

Lemański

Stanisław

Krajna Sępólno

2003

60

awans do II Grand Prix

2.

Kulczycki

Alan

Olimpia Unia Grudziądz

2006

57

awans do II Grand Prix

3.

Majchrzak

Aleksander

Gwiazda Bydgoszcz

2004

54

 

4.

Marchlewski

Kacper

KS Gotyk Toruń

2003

52

 

5.

Błachnio

Piotr

Olimpia Unia Grudziądz

2004

50

 

6.

Zawacki

Jacek

Piast Łasin

2005

48

 

7.

Krause

Maciej

Emdek Bydgoszcz

2003

46

 

8.

Mańkowski

Kamil

Piast Kruszwica

2004

44

 

9.

Staszczyk

Konrad

Piast Kruszwica

2004

42

 

10.

Kwaśnik

Michał

Sokół Gniewkowo

2003

40

 

11-12

Kaczan

Stanisław

Energa KTS Toruń

2004

38

 

 

Stróżyński

Mikołaj

EMDEK Bydgoszcz

2003

38

 

13-16

Bielunkiewicz

Filip

Gwiazda Bydgoszcz

2005

33

 

 

Chabowski

Kamil

Emdek Bydgoszcz

2006

33

 

 

Biegański

Bartłomiej

UKS OSiR Brodnica

2003

33

 

 

Zgliński

Antoni

Energa KTS Toruń

2004

33

 

17-24

Kaszuba

Patryk

IKTS Noteć Inowrocław

2006

24

 

 

Łukaszewski

Mikołaj

IKTS Noteć Inowrocław

2006

24

 

 

Zakrzewski

Bartosz

Sokół Gniewkowo

2004

24

 

 

Dąbrowski

Antoni

Piast Łasin

2005

24

 

 

Stachowiak

Maksym

Sokół Gniewkowo

2004

24

 

 

Jagodziński

Mateusz

LUKS Chełmno

2006

24

 

 

Bartoszak

Kacper

Sokół Gniewkowo

2003

24

 

 

Afrykański

Bartosz

KS Gotyk Toruń

2006

24

 

25-32

Adamczyk

Krystian

Olimpia Unia Grudziądz

2003

13

 

 

Marcinkowski

Olaf

Piast Łasin

2005

13

 

 

Petrynowski

Dawid

Olimpia Unia Grudziądz

2004

13

 

 

Szymaniak

Maciej

IKTS Noteć Inowrocław

2003

13

 

 

Piotrowski

Dawid

Piast Kruszwica

2004

13

 

 

Deja

Filip

UKS OSiR Brodnica

2003

13

 

 

Antkiewicz

Antoni

Olimpia Unia Grudziądz

2004

13

 

 

Wołodźko

Filip

KS Gotyk Toruń

2004

13

 

33-34

Wypij

Rafał

Energa KTS Toruń

2005

9

 

 

Rybacki

Aleksander

Gwiazda Bydgoszcz

2005

9

 

 

Aderjahn

Nikodem

Krajna Sępólno

2008

13

 

 

Jesse

Mateusz

Krajna Sępólno

2008

13

 
             
 

Zawodnicy: Aderjahn i Jesse otrzymują średnią punktów z I WTK Kadetów- udział

 

w I Grand Prix Żaków

       
             
             
             
             
             
             
             
             
             

 

 
© 2019 KPOZTS Bydgoszcz