Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj2
wczoraj22
tydzień2
miesiąc493
wszystkie325835

Gościmy

Start arrow Klasyfikacje 2017/2018 arrow II WTK Kadetek
II WTK Kadetek 17/18 Drukuj

 

       

II WTK Kadetek 2017/18

   
 

5.11.2017 Grudziądz

         
             

L.p

Nazwisko

Imię

Klub

 ur.

II

 

1.

Piłat

Agnieszka

LUKS Chełmno

2004

60

awans do II Grand Prix

2.

Lemańska

Klara

Krajna Sepólno

2006

57

awans do II Grand Prix

3.

Kocoń

Roksana

LUKS Chełmno

2004

54

 

4.

Oller

Daria

LUKS Chełmno

2004

52

 

5.

Drąg

Marta

LUKS Chełmno

2005

50

 

6.

Błach

Amelia

Kusy Laskowice

2004

48

 

7.

Kurzawska

Maja

Energa KTS Toruń

2006

46

 

8.

Dąbrzał

Zuzanna

IKTS Noteć Inowrocław

2006

44

 

9.

Łącka

Julia

ULKS Barcin

2003

42

 

10.

Smykowska

Julia

Kusy Laskowice

2005

41

 

11-12

Ostrowska

Weronika

Orzeł Zbiczno

2003

38

 

 

Maruszak

Emilia

KS Gotyk Toruń

2006

38

 

13-16

Pacholak

Martyna

LUKS Chełmno

2004

33

 

 

Radzimska

Natalia

Kusy Laskowice

2003

33

 

 

Śmigiel

Majka

Kusy Laskowice

2004

33

 

 

Papiernik

Nadia

IKTS Noteć Inowrocław

2006

33

 

17-19

Osińska

Małgorzata

EMDEK Bydgoszcz

2006

27

 

 

Nikiel

Amelia

IKTS Noteć Inowrocław

2005

27

 

 

Guźlecka

Katja

IKTS Noteć Inowrocław

2010

27

 

20.

Przybytkowska

Wiktoria

LUKS Chełmno

2007

55

 

21.

Hołda

Karolina

EMDEK Bydgoszcz

2007

42

 

22.

Wycichowska

Amelia

Energa KTS Toruń

2007

33

 
             
 

Zawodniczki: Przybytkowska, Hołda, Wycichowska otrzymują średnią z I WTK Kadetek

 

udział w I Grand Prix Żaczek

       
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA