Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj20
wczoraj23
tydzień111
miesiąc454
wszystkie323756

Gościmy

Start arrow Klasyfikacje 2017/2018 arrow Seniorki po II WTK
Seniorki po II WTK 17/18 Drukuj

 

       

Seniorki po II WTK 2017/18

     
               

L.p

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

II

Razem

1.

Szczuka

Agata

LUKS Chełmno

2000

218

142

360

2.

Błażejewicz

Zuzanna

LUKS Chełmno

2001

146

115

261

3.

Hennig

Katarzyna

LUKS Chełmno

1999

125

101

226

4.

Łożyńska

Agata

ULKS Barcin

2000

73

110

183

5.

Gaca

Alicja

ULKS Barcin

2000

100

82

182

6.

Palacz

Katarzyna

IKTS Noteć Inowrocław

1994

79

81

160

7.

Piłat

Agnieszka

LUKS Chełmno

2004

72

72

144

8.

Baczyńska

Marika

Emdek Bydgoszcz

1999

75

68

143

9.

Ciemna

Natalia

IKTS Noteć Inowrocław

1997

77

63

140

10.

Łącka

Julia

ULKS Barcin

2003

58

66

124

11.

Panek

Daria

LUKS Chełmno

2002

53

65

118

12.

Wycichowska

Agata

xx

2000

40

59

99

13.

Wesołowska

Magdalena

ULKS Barcin

2000

40

56

96

14.

Dąbrzał

Zuzanna

IKTS Noteć Inowrocław

2006

 

70

70

15.

Suchomska

Barbara

IKTS Noteć Inowrocław

1995

69

 

69

16.

Drąg

Marta

LUKS Chełmno

2005

64

 

64

17-18

Oller

Daria

LUKS Chełmno

2004

60

 

60

 

Pacholak

Martyna

LUKS Chełmno

2004

60

 

60

19.

Bogdaniuk

Alina

IKTS Noteć Inowrocław

1966

 

56

56

20.

Świerczyńska

Aneta

Kusy Laskowice

2006

53

 

53

21-24

Kocoń

Roksana

LUKS Chełmno

2004

40

 

40

 

Grzybowska

Natalia

Kusy Laskowice

2002

40

 

40

 

Rujner

Martyna

Kusy Laskowice

2002

40

 

40

 

Wycichowska

Amelia

Energa KTS Toruń

2007

40

 

40

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA