Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj22
wczoraj23
tydzień45
miesiąc408
wszystkie329253

Gościmy

Odwiedza nas 2 gości
Start arrow Klasyfikacje 2017/2018 arrow III WTK Skrzatek
III WTK Skrzatek 17/18 Drukuj

 

       

III WTK Skrzatek  2017/18

 
 

25.03.2018 Bydgoszcz

       
           

Lp.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

III

1.

Krause

Agata

Emdek Bydgoszcz

2009

40

2.

Pilarska

Weronika

Kusy Laskowice

2009

37

3.

Kujawa

Katarzyna

LUKS Rynarzewo

2009

34

4.

Knapik

Marta

Krajna Sępólno Kr.

2009

34

5.

Kwaśniewska

Zuzanna

ULKS Barcin

2010

32

6.

Guźlecka

Katja

IKTS Noteć Inowrocław

2010

31

7.

Mensch

Martyna

LUKS Rynarzewo

2009

30

8.

Klepacz

Maria

UKS TOP Solec Kuj.

2009

29

9-10

Kowalska

Julia

Niestowarzyszona

2009

27

 

Mikuła

Małgorzata

LUKS Rynarzewo

2009

27

11-12

Olszewska

Maja

UKS Osowa Góra

2009

25

 

Olszewska

Martyna

UKS Osowa Góra

2009

25

13-16

Bryła

Zuzanna

LUKS Rynarzewo

2009

22

 

Ratajczak

Julia

ULKS Barcin

2010

22

 

Nowak

Zofia

Krajna Sępólno Kr.

2010

22

 

Belter

Zuzanna

LUKS Rynarzewo

2009

22

17-24

Błażejewska

Maja

LUKS Rynarzewo

2009

16

 

Babkiewicz

Wiktoria

LUKS Rynarzewo

2009

16

 

Sawala

Dominika

Kusy Laskowice

2009

16

 

Biernacka

Alicja

Kusy Laskowice

2010

16

 

Niedzielska

Weronika

Kusy Laskowice

2010

16

 

Krzyżkowska

Nadia

Krajna Sępólno Kr.

2011

16

 

Fidala

Wanessa

ULKS Barcin

2010

16

 

Ratajczak

Zofia

ULKS Barcin

2011

16

25-29

Jagodzińska

Magdalena

LUKS Chełmno

2010

8

 

Dymińska

Kinga

Energa KTS Toruń

2012

8

 

Karczewska

Vannesa

Emdek Bydgoszcz

2009

8

 

Warda

Julia

UKS Osowa Góra

2009

8

 

Majczak

Oliwia

UKS Osowa Góra

2009

8

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA