Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj15
wczoraj22
tydzień172
miesiąc484
wszystkie325826

Gościmy

Start arrow Klasyfikacje 2017/2018 arrow III WTK Kadetek
III WTK Kadetek 17/18 Drukuj

 

       

III WTK Kadetek 2017/18

   
   

4.03.2018 Sępólno Kraj.

         
               

L.p

Nr. Lic.

Nazwisko

Imię

Klub

 ur.

III

 

1.

728

Piłat

Agnieszka

LUKS Chełmno

2004

60

awans do III Grand Prix

2.

730

Kocoń

Roksana

LUKS Chełmno

2004

57

awans do III Grand Prix

3.

734

Drąg

Marta

LUKS Chełmno

2005

54

 

4.

735

Przybytkowska

Wiktoria

LUKS Chełmno

2007

52

 

5.

789

Dąbrzał

Zuzanna

IKTS Noteć Inowrocław

2006

50

 

6.

732

Oller

Daria

LUKS Chełmno

2004

48

 

7.

2823

Lemańska

Klara

Krajna Sepólno

2006

46

 

8.

1912

Łącka

Julia

ULKS Barcin

2003

44

 

9.

6741

Hołda

Karolina

EMDEK Bydgoszcz

2007

42

 

10.

733

Pacholak

Martyna

LUKS Chełmno

2004

40

 

11-12

2751

Kurzawska

Maja

Energa KTS Toruń

2006

38

 

 

2748

Wycichowska

Amelia

Energa KTS Toruń

2007

38

 

13-16

6293

Ostrowska

Weronika

Orzeł Zbiczno

2003

33

 

 

7471

Śmigiel

Majka

Kusy Laskowice

2004

33

 

 

7465

Rujner

Liliana

Kusy Laskowice

2006

33

 

 

7451

Będzłowicz

Agnieszka

Kusy Laskowice

2005

33

 

17-24

2818

Krzyżkowska

Agata

Krajna Sepólno

2008

24

 

 

4967

Kwiatkowska

Nikola

IKTS Noteć Inowrocław

2005

24

 

 

9111

Wachowska

Sara

ULKS Barcin

2004

24

 

 

9993

Kamrowska

Marcelina

Kusy Laskowice

2005

24

 

 

7477

Pilarska

Weronika

Kusy Laskowice

2008

24

 

 

 

Zaraś

Oktawia

Kusy Laskowice

2004

24

 

 

7479

Sawala

Adrianna

Kusy Laskowice

2006

24

 

 

7483

Świerczyńska

Agata

Kusy Laskowice

2007

24

 

25-29

2837

Knapik

Marta

Krajna Sepólno

2009

13

 

 

7480

Siewierska

Lena

Kusy Laskowice

2006

13

 

 

7478

Podjacka

Nedia

Kusy Laskowice

2007

13

 

 

7473

Bogun

Klaudia

Kusy Laskowice

2007

13

 

 

7485

Wiśniewska

Otylia

Kusy Laskowice

2007

13

 

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA