Atut Włocławek
 
l

Statystyki

dzisiaj7
wczoraj23
tydzień168
miesiąc469
wszystkie327907

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Start arrow Mistrzostwa Woj. 2018 arrow MW Senior 2018
MW Senior 2018 Drukuj

 

       

Mistrzostwa Województwa-el. do Mistrzostw Polski

   
 

11.02.2018 Grudziądz

           
               

L.p

nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

MW

 

1.

834

Węderlich

Damian

Energa KTS Toruń

98

120

awans do MP

2.

119

Ufnal

Mateusz

Gwiazda Bydgoszcz

97

115

awans do MP

3.

4902

Maćkowiak

Wojciech

Pogoń Mogilno

82

110

 

4.

2437

Lisowski

Daniel

LUKS Kołaczkowo

94

105

 

5.

838

Szymanek

Bartłomiej

Energa KTS Toruń

93

101

 

6.

837

Piotrowski

Krzysztof

Energa KTS Toruń

69

101

 

7.

5275

Rumiński

Hubert

Piast Łasin

1

96

 

8.

118

Leszczyński

Zbigniew

Gwiazda Bydgoszcz

77

96

 

9.

8

Kubik

Maciej

Olimpia Grudziądz

3

92

 

10.

5465

Pietryka

Grzegorz

UKS Szaniec

83

90

 

11.

2096

Stypka

Filip

Gwiazda Bydgoszcz

1

86

 

12.

3099

Leszczyński

Krzysztof

UKS TOP Solec Kuj.

83

86

 

13.

2

Ciołkowski

Paweł

Olimpia Grudziądz

2

78

 

14.

7033

Sobociński

Ryszard

Plemięta

58

78

 

15.

7

Szymański

Paweł

Olimpia Grudziądz

0

78

 

16.

8857

Gabski

Marek

Rogóźno

73

78

 
               
 

Gra Podwójna

         
               

1.

Ufnal - Kubik

Gwiazda Bydgoszcz-Olimpia Grudziądz

 

     

2.

Węderlich-Szymanek

 

Energa KTS Toruń

 

     

3-4

Lisowski-Pietryka

 

LUKS Kołaczkowo-UKS Szaniec

 

     

 

Rumiński-Ciołkowski

Piast Łasin-Olimpia Grudziądz

 

     

5-7

Piotrowski-Maćkowiak

Energa KTS Toruń-Pogoń Mogilno

 

     

 

Sobociński-Gabski

Plemięta-Rogóźno

 

     

 

Szymański-Stypka

Olimpia Grudziądz-Gwiazda Bydgoszcz

 

     
               
 

Gra Mieszana

         
               

1.

Węderlich-Błażejewicz

 

Energa KTS Toruń-LUKS Chełmno

 

     

2.

Kubik-Łożyńska

Olimpia Grudziądz-ULKS Barcin

 

     

3-4

Ufnal - Ciemna

 

Gwiazda Bydg.-IKTS Noteć Inowrocław

 

     

 

Maćkowiak-Hennig

Pogoń Mogilno-LUKS Chełmno

 

     

5-8

Ciołkowski-Suchomska

Olimpia Grudziądz-IKTS Noteć Inowrocław

 

     

 

Szymanek-Piłat

 

Energa KTS Toruń-LUKS Chełmno

 

     

 

Lisowski-Baczyńska

 

LUKS Kołaczkowo-Emdek Bydgoszcz

 

     

 

Pietryka - Palacz

 

UKS Szaniec-IKTS Noteć Inowrocław

 

     

9-13

Piotrowski-Gaca

Energa KTS Toruń-ULKS Barcin

 

     

 

Sobociński-Wycichowska Amelia

 

Plemięta-Energa KTS Toruń

 

     

 

Stypka-Drąg

Gwiazda Bydgoszcz-LUKS Chełmno

 

     

 

Szymański-Łącka

 

Olimpia Grudziądz-ULKS Barcin

 

     

 

Rumiński-Wycichowska Agata

Piast Łasin-Energa KTS Toruń

 

     

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA