Mistrzostwa Województwa-el. do Mistrzostw Polski
|
|
|
|
11.02.2018 Grudziądz
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
L.p
|
nr lic.
|
Nazwisko
|
Imię
|
Klub
|
ur.
|
MW
|
|
1.
|
834
|
Węderlich
|
Damian
|
Energa KTS
Toruń
|
98
|
120
|
awans do
MP
|
2.
|
119
|
Ufnal
|
Mateusz
|
Gwiazda
Bydgoszcz
|
97
|
115
|
awans do
MP
|
3.
|
4902
|
Maćkowiak
|
Wojciech
|
Pogoń
Mogilno
|
82
|
110
|
|
4.
|
2437
|
Lisowski
|
Daniel
|
LUKS
Kołaczkowo
|
94
|
105
|
|
5.
|
838
|
Szymanek
|
Bartłomiej
|
Energa KTS
Toruń
|
93
|
101
|
|
6.
|
837
|
Piotrowski
|
Krzysztof
|
Energa KTS
Toruń
|
69
|
101
|
|
7.
|
5275
|
Rumiński
|
Hubert
|
Piast
Łasin
|
1
|
96
|
|
8.
|
118
|
Leszczyński
|
Zbigniew
|
Gwiazda
Bydgoszcz
|
77
|
96
|
|
9.
|
8
|
Kubik
|
Maciej
|
Olimpia
Grudziądz
|
3
|
92
|
|
10.
|
5465
|
Pietryka
|
Grzegorz
|
UKS
Szaniec
|
83
|
90
|
|
11.
|
2096
|
Stypka
|
Filip
|
Gwiazda
Bydgoszcz
|
1
|
86
|
|
12.
|
3099
|
Leszczyński
|
Krzysztof
|
UKS TOP
Solec Kuj.
|
83
|
86
|
|
13.
|
2
|
Ciołkowski
|
Paweł
|
Olimpia
Grudziądz
|
2
|
78
|
|
14.
|
7033
|
Sobociński
|
Ryszard
|
Plemięta
|
58
|
78
|
|
15.
|
7
|
Szymański
|
Paweł
|
Olimpia
Grudziądz
|
0
|
78
|
|
16.
|
8857
|
Gabski
|
Marek
|
Rogóźno
|
73
|
78
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gra
Podwójna
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.
|
Ufnal -
Kubik
|
Gwiazda
Bydgoszcz-Olimpia Grudziądz
|
|
|
|
|
2.
|
Węderlich-Szymanek
|
|
Energa KTS
Toruń
|
|
|
|
|
3-4
|
Lisowski-Pietryka
|
|
LUKS
Kołaczkowo-UKS Szaniec
|
|
|
|
|
|
Rumiński-Ciołkowski
|
Piast
Łasin-Olimpia Grudziądz
|
|
|
|
|
5-7
|
Piotrowski-Maćkowiak
|
Energa KTS
Toruń-Pogoń Mogilno
|
|
|
|
|
|
Sobociński-Gabski
|
Plemięta-Rogóźno
|
|
|
|
|
|
Szymański-Stypka
|
Olimpia
Grudziądz-Gwiazda Bydgoszcz
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gra
Mieszana
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.
|
Węderlich-Błażejewicz
|
|
Energa KTS
Toruń-LUKS Chełmno
|
|
|
|
|
2.
|
Kubik-Łożyńska
|
Olimpia
Grudziądz-ULKS Barcin
|
|
|
|
|
3-4
|
Ufnal -
Ciemna
|
|
Gwiazda
Bydg.-IKTS Noteć Inowrocław
|
|
|
|
|
|
Maćkowiak-Hennig
|
Pogoń
Mogilno-LUKS Chełmno
|
|
|
|
|
5-8
|
Ciołkowski-Suchomska
|
Olimpia
Grudziądz-IKTS Noteć Inowrocław
|
|
|
|
|
|
Szymanek-Piłat
|
|
Energa KTS
Toruń-LUKS Chełmno
|
|
|
|
|
|
Lisowski-Baczyńska
|
|
LUKS
Kołaczkowo-Emdek Bydgoszcz
|
|
|
|
|
|
Pietryka -
Palacz
|
|
UKS
Szaniec-IKTS Noteć Inowrocław
|
|
|
|
|
9-13
|
Piotrowski-Gaca
|
Energa KTS
Toruń-ULKS Barcin
|
|
|
|
|
|
Sobociński-Wycichowska
Amelia
|
|
Plemięta-Energa
KTS Toruń
|
|
|
|
|
|
Stypka-Drąg
|
Gwiazda
Bydgoszcz-LUKS Chełmno
|
|
|
|
|
|
Szymański-Łącka
|
|
Olimpia
Grudziądz-ULKS Barcin
|
|
|
|
|
|
Rumiński-Wycichowska
Agata
|
Piast
Łasin-Energa KTS Toruń
|
|
|
|
|
|