Atut W這c豉wek
 
l

Menu g堯wne

Start
Zarz康
Aktualno軼i KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga m這dzie穎wa dziewcz徠
Liga m這dzie穎wa ch這pc闚
II LIGA KOBIET
II LIGA M坒CZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozosta貫
Kadry Wojew鏚zkie
Kolegium S璠zi闚

Statystyki

dzisiaj17
wczoraj24
tydzie107
miesi帷441
wszystkie325783

Go軼imy

Start arrow Klasyfikacje 2017/2018 arrow M這dzicy po III WTK
M這dzicy po III WTK 17/18 Drukuj

 

       

M這dzicy po III WTK 2017/18

       
                   

L.p

nr lic.

Nazwisko

Imi

Klub

ur.

I

II

III

Razem

1.

03084

Kulczycki

Alan

Olimpia Grudzi康z

2006

101

93

120

314

2.

04961

ㄆkaszewski

Miko豉j

IKTS Note Inowroc豉w

2006

62

65

59

186

3.

02446

Kubiak

Miko豉j

UKS Ko豉czkowo

2006

54

65

62

181

4.

06740

Chabowski

Kamil

Emdek Bydgoszcz

2006

37

62

59

158

5.

02100

Bielunkiewicz

Filip

Gwiazda Bydgoszcz

2005

40

44

69

153

6.

00737

Jagodzi雟ki

Mateusz

LUKS Che軛no

2006

40

54

56

150

7.

05277

Zawacki

Jacek

Piast ζsin

2005

44

40

44

128

8.

05269

D帳rowski

Antoni

Piast ζsin

2005

42

39

38

119

9.

04962

Kaszuba

Patryk

IKTS Note Inowroc豉w

2006

34

38

36

108

10.

02449

Ma貫cki

Patryk

UKS Ko豉czkowo

2006

28

36

36

100

11.

02447

Januszewski

Bartosz

UKS Ko豉czkowo

2005

28

35

35

98

12.

02811

Aderjahn

Nikodem

Krajna S瘼ólno

2008

38

28

31

97

13.

05273

Marcinkowski

Olaf

Piast ζsin

2005

39

31

20

90

14.

02820

Jesse

Mateusz

Krajna S瘼ólno

2008

31

28

28

87

15.

02101

Rybacki

Aleksander

Gwiazda Bydgoszcz

2005

31

20

31

82

16.

02451

Szyma雟ki

Filip

UKS Ko豉czkowo

2006

20

31

28

79

17.

02775

Wypij

Rados豉w

Energa KTS Toru

2005

20

20

28

68

18.

03090

Petrynowski

Wiktor

Olimpia Grudzi康z

2005

28

20

20

68

19.

07573

Afryka雟ki

Bartosz

Gotyk Toru

2006

 

30

28

58

20.

02814

Domek

Kacper

Krajna S瘼ólno

2006

30

6

20

56

21.

05206

Cie郵ak

Aleksander

LZS Jastrz瑿ie

2007

11

20

20

51

22.

02752

R瘯as

Mi這sz

Energa KTS Toru

2008

20

11

20

51

23.

09405

υpacki

Jakub

Tytan 65 Bydgoszcz

2006

 

28

20

48

24.

03081

Charzy雟ki

Jakub

Olimpia Grudzi康z

2005

11

11

20

42

25.

07266

Jilke

Wiktor

LKS Kamionka

2007

20

 

20

40

26-27

06421

Szel庵

Oliwer

Piast Kruszwica

2005

20

20

 

40

 

04643

Bia趾a

Marcin

Sokó Gniewkowo

2006

20

20

 

40

28.

04644

Bia趾a

Krzysztof

Sokó Gniewkowo

2007

11

20

 

31

29.

04966

Jasi雟ki

ㄆkasz

IKTS Note Inowroc豉w

2005

20

11

 

31

30.

02753

R瘯as

Maciej

Energa KTS Toru

2008

7

11

11

29

31.

05207

Krzewi雟ki

Miko豉j

LZS Jastrz瑿ie

2006

11

6

11

28

32.

02106

Karolkiewicz

Bart這miej

Gwiazda Bydgoszcz

2006

7

6

11

24

33-34

05208

S豉bkowski

Jakub

LZS Jastrz瑿ie

2008

11

6

6

23

 

03287

Hawe趾o

Wiktor

LUKS Che軛no

2007

11

6

6

23

35-36

03085

Majewski

Jakub

Olimpia Grudzi康z

2005

 

11

11

22

 

05209

S豉bkowski

Patryk

LZS Jastrz瑿ie

2007

 

11

11

22

37.

04965

Szymczak

Wojciech

IKTS Note Inowroc豉w

2009

 

20

 

20

38.

02777

Sawina

Maksymilian

Energa KTS Toru

2008

20

 

 

20

39-40

07474

Bogu

ㄆkasz

Kusy Laskowice

2007

7

6

6

19

 

07482

Stawarz

Ignacy

Kusy Laskowice

2008

7

6

6

19

41-43

02766

Hasse

Hubert

Energa KTS Toru

2005

 

6

11

17

 

02778

Gabor

Damian

Energa KTS Toru

2006

 

6

11

17

 

09407

Dzier瘸nowski

Konrad

Tytan 65 Bydgoszcz

2005

 

6

11

17

44.

09218

Garstka

Bart這miej

UKS Osowa Góra

2007

 

11

6

17

45.

06429

Panfil

Mi這sz

Piast Kruszwica

2005

11

6

 

17

46.

07481

Smuczy雟ki

Karol

Kusy Laskowice

2006

7

 

6

13

47-50

02107

K瘰ik

Gracjan

Gwiazda Bydgoszcz

2006

 

6

6

12

 

03105

Kozak

Kacper

UKS TOP Solec Kuj.

2007

 

6

6

12

 

03107

O這wnia

Marcjan

UKS TOP Solec Kuj.

2006

 

6

6

12

 

09849

Grubecki

Pawe

LZS Jastrz瑿ie

2006

 

6

6

12

51.

04647

Zaleta

Pawe

Sokó Gniewkowo

2007

 

11

 

11

52.

04646

Szypura

Kamil

Sokó Gniewkowo

2009

11

 

 

11

53-54

02812

Bartoszek

Micha

Krajna S瘼ólno

2008

7

 

 

7

 

04653

Kawka

Wiktor

Sokó Gniewkowo

2009

7

 

 

7

55-59

9221

B彗owski

Maksym

UKS Osowa Góra

2007

 

 

6

6

 

9220

Sakowski

Micha

UKS Osowa Góra

2007

 

 

6

6

 

9886

Heyka

Antoni

Energa KTS Toru

2007

 

 

6

6

 

2774

Grabowski

Ksawery

Energa KTS Toru

2007

 

 

6

6

 

 

Szot

Miko豉j

Kusy Laskowice

2007

 

 

6

6

60.

 

Biernacki

Wiktor

Kusy Laskowice

2008

 

6

 

6

61-63

09992

Czerwi雟ki

Bartosz

Kusy Laskowice

2005

 

5

 

5

 

09219

Kompa Mróz

Jakub

UKS Osowa Góra

2007

 

5

 

5

 

09223

Wróblewski

Aleksander

UKS Osowa Góra

2007

 

5

 

5

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA