Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj3
wczoraj23
tydzień3
miesiąc504
wszystkie323806

Gościmy

Start arrow Klasyfikacje 2017/2018 arrow Seniorki po III WTK
Seniorki po III WTK 17/18 Drukuj

 

       

Seniorki po III WTK 2017/18

       
                   

L.p

nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

II

III

Razem

1.

725

Błażejewicz

Zuzanna

LUKS Chełmno

2001

146

115

144

405

2.

723

Szczuka

Agata

LUKS Chełmno

2000

218

142

0

360

3.

724

Hennig

Katarzyna

LUKS Chełmno

1999

125

101

90

316

4.

1903

Gaca

Alicja

ULKS Barcin

2000

100

82

79

261

5.

1906

Łożyńska

Agata

ULKS Barcin

2000

73

110

77

260

6.

784

Palacz

Katarzyna

IKTS Noteć Inowrocław

1994

79

81

81

241

7.

728

Piłat

Agnieszka

LUKS Chełmno

2004

72

72

77

221

8.

6731

Baczyńska

Marika

Emdek Bydgoszcz

1999

75

68

70

213

9.

785

Ciemna

Natalia

IKTS Noteć Inowrocław

1997

77

63

61

201

10.

1912

Łącka

Julia

ULKS Barcin

2003

58

66

64

188

11.

2780

Wycichowska

Agata

Energa KTS Toruń

2000

40

59

68

167

12.

788

Suchomska

Barbara

IKTS Noteć Inowrocław

1995

69

 

65

134

13.

734

Drąg

Marta

LUKS Chełmno

2005

64

 

63

127

14.

731

Panek

Daria

LUKS Chełmno

2002

53

65

 

118

15.

733

Pacholak

Martyna

LUKS Chełmno

2004

60

 

57

117

16.

732

Oller

Daria

LUKS Chełmno

2004

60

 

55

115

17.

1911

Wesołowska

Magdalena

ULKS Barcin

2000

40

56

 

96

18.

789

Dąbrzał

Zuzanna

IKTS Noteć Inowrocław

2006

 

70

 

70

19.

790

Bogdaniuk

Alina

IKTS Noteć Inowrocław

1966

 

56

 

56

20.

9382

Świerczyńska

Aneta

Kusy Laskowice

2006

53

 

 

53

21-24

730

Kocoń

Roksana

LUKS Chełmno

2004

40

 

 

40

 

7456

Grzybowska

Natalia

Kusy Laskowice

2002

40

 

 

40

 

7466

Rujner

Martyna

Kusy Laskowice

2002

40

 

 

40

 

2748

Wycichowska

Amelia

Energa KTS Toruń

2007

40

 

 

40

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA